Kdy z CAR ke své gynekolozce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 12:37
Kdy s car ke své gynekolozce?

Ahoj, chtěla bych se zeptat, kdy se přechází po úspěšném otěhotnění z CARu zpět ke gynekologovi. Nepředpokládám, že bych byla v péči CARu během celého těhotenství, nebo ano?

Reakce:
Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 44681 příspěvků 07.02.19 12:38

U nás lifrovali po srdíčku.

pedigka
Ukecaná baba ;) 1869 příspěvků 07.02.19 12:45
@ugluk píše:
U nás lifrovali po srdíčku.

U nás taky.
Pak jsem ještě byla v CARu na 1. a 2. screeningu, jinak jsem byla v péči obvodního gynekologa.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 12:58

Moc děkuji :) Mali stě hned od začátku i neschopenku?? Nebo až po OPU???

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 44681 příspěvků 07.02.19 13:02

Ne, proč? Chodila jsem normálně do práce, jen na den OPU jsem si vzala volno. Transferů jsem měla spoustu, ale dítě mám jen z toho, po kterém jsem se sebrala a odjela busem přímo do pracovního procesu :lol:

pedigka
Ukecaná baba ;) 1869 příspěvků 07.02.19 13:51
@Anonymní píše:
Moc děkuji :) Mali stě hned od začátku i neschopenku?? Nebo až po OPU???

Neschopenku jsem neměla vůbec.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Třeštíková chválí jen za prachy, tvrdí šéf Rohlik.cz. Spisovatelku prý rozčílila vepřová panenka

Na svém kontě má úspěšné projekty jako Slevomat nebo Dáme jídlo. Tomáš Čupr... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >