IVF: možná vyšetření

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
15.1.22 10:27

IVF možná vyšetření

Mám za sebou genetiku, spermiogram(výborný) a vyšetření AMH. To bylo bohužel 1,1. Už je to cca půl roku. Je mi 37.
Takže problém je na mé straně.
Kromě toho mám lupénku a neustále jsem zahleněná(myslela sjem, že je to z minulé práce a nezdravého prostředí, ale přetrvává to i dva roky po změně zaěstnání).
Máme za sebou 2× IVF(200 gonal, 250 pergoveris), první zastaveno-krátký protokol, reakce nula a druhé dlouhý protokol, 4 vajíčka, jedno vydrželo do 5 dne, genetika ok, kvalita výborná. Nechyto se.
Vzhledem k tou, jak špatně reaguji, tak bych ráda radu, co vše ještě lze podstoupit, ta moje lupénka a to zahlenění, občas mi i přijde, že mě bolí v krku, ale je to vždy týden před menzes, tak jsem to přikládala nějakému tomu PMS. Říkám si, zda nemám nějaký zánět v těle nebo co by se dalo ještě vyšetřit, abych vyloučila, co vyloučit lze. Vzhledem k situaci asi nikdy nebude oc vajíček a embryí, tak do toho už chci jít na 110% vyšetřená, abych neměla pochyby, že se udělalo maximum.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
175
15.1.22 10:39

A co imunologie? Tu uz mate hotovou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.22 11:37
@losani píše:
A co imunologie? Tu uz mate hotovou?

Ne, co vše se tím zjišťuje?

• Citovat
  • Nahlásit
117
15.1.22 20:06

Ahojte,
Mam otazku, treba jste se s tim nekdo taky potykal..
Pri testech pred IVF mi byl zjisten problem se štítnou zlazou (hodnota 5, limit je3.5). Mam nasazen euthyrox od endokrinologa.. za jak dlouho myslite, ze se projevi a budu moct podstoupit IVF? Vse ostatni je ok :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.22 11:10
@Anonymní píše:
Ne, co vše se tím zjišťuje?

Například zda tvoje tělo záměrně nebojuje proti embryu. Určitě si tam zajdi, vše vysvetli, zeptej se.

I když napoprvé to né vždy vyjde, já podstupuvala 6× transfer, (ET, KET) A u mě žádný problém nezjištěn. Jen u přítele. A kdo ví, proč se nedařilo.
Klidně bych pak být tebou ještě jeden pokus s vyšší dávkou Pergoverisu zkusila, po těch vyšetřeních.
Také říkají že pomáhá po transferu Růst hory thaj, čínská medicína, možná jen placebo, ale
my co to nemáme snadné? :oops: :lol: Volně k prodeji na netu, dávkování nižší než je uvedeno jsem dávala. Také se vyvarovat chyb např. rozhodně se po transferu nijak neprohrivat, vana, sauna, zahřívací láhev na břicho, opalování.
Samosebou dostat se do pohody :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.22 16:29

@miki.12 když budeš brát pravidelně, mohla by se změna projevit do půl roka. Lepší před tím podstoupit ještě kontrolní odběr krve. V tomto případě je lepší netěhotnět, nechceš opožděné dítě.

• Citovat
  • Nahlásit
117
16.1.22 16:41

Holky moc diky za info.. snad to dopadne dobre.. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
117
18.1.22 17:03

Tak nakonec vse jinak… ze 17 zamrazenych vajicek po 5dennim vyvoji 0 k zavedení… nechápu.. vajicka naprosto v poradku.. spermie darce..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.22 17:37

@miki.12 To me moc mrzi. Co ti k tomu v Caru rekli? Mluvila si s embryologem?

• Citovat
  • Nahlásit
117
18.1.22 17:42

No v podstate mi nerekli nic.. ze to nevyslo.. clovek tomu nerozumi a na to hresi.. podstoupila jsem social freezing, ted oplodneni.. za 80 tisic ani nevím, v čem byl problem..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.22 17:47
@miki.12 píše:
No v podstate mi nerekli nic.. ze to nevyslo.. clovek tomu nerozumi a na to hresi.. podstoupila jsem social freezing, ted oplodneni.. za 80 tisic ani nevím, v čem byl problem..

A kolik ti bylo, když se vajíčka mrazila?

• Citovat
  • Nahlásit
117
18.1.22 17:57
@Anonymní píše:
A kolik ti bylo, když se vajíčka mrazila?

36 roku.. kvalita vajicek velmi dobra…nevim.. nechapu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat