Zamražená vajíčka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
111
13.1.22 22:23

Zamražená vajíčka

Zdravím, chci se zeptat. Podstupuji zamražení vajíček.
Jak to funguje pak v budoucnu, když budu chtít použít? Budu muset taky na další stimulaci hormony, nebo už není třeba? A jak to probíhá? Díky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24159
13.1.22 22:48

To se snad máš ptát lékařů? Ty podstupuješ takový zákrok a nemáš ani páru o tom, co bude dál??? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
111
13.1.22 22:56

@Janli vím co bude dál, jen se ptám, jestli to někdo podstupovat a jak to funguje.
Zaráží mě, že když někdo nemá odpověď, tak rýpe. Bylo by lepší ignorovat :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24159
13.1.22 23:03

Ale já vím, podstupovala jsem IVF, proto mě tvůj přístup hrozně zaráží. Jakou stimulaci bys měla ještě podstupovat? Vajíčka ti už odebírat nebudou, maximálně budeš brát léky na bázi progesteronu pokud nebude přirozená ovulace…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
111
13.1.22 23:10

@Janli proboha, opravdu nevím jakou. Mám endometriozu v nejhorším stádiu tak fakt nevím co budou do mě ještě třeba rvát na podporu.
Díky za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24159
13.1.22 23:14
@MadammeLu píše:
@Janli proboha, opravdu nevím jakou. Mám endometriozu v nejhorším stádiu tak fakt nevím co budou do mě ještě třeba rvát na podporu.
Díky za odpověď

A proč tohle nenapíšeš hned? Třeba u endometriózy se postupuje jinak. Tam se navozuje umělý přechod a pak se reprodukční orgány zase probouzí, to je úplně jiný než u zdravý ženy. Tam se nemusí nic řešit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7116
13.1.22 23:14

@Janli :srdce: nech ji, je asi na hormonech, nepamatuješ si to snad? tak to do ní nešij ;)

mně teda zmrazovaly už jen ty embrya, jakože pak Kety, tak já vůbec nevím, že by mi zmrazovali těch 10 vajec (to jsem měla hyperstimulák, že jsem byla nesnesitelná i SAMA SOBĚ a bylo to celé fakt šílené..)

jestli jí budou zamrazovat jen oocyty, tak to je asi dost hazard, ale já už o těchto praktikách nechci NIC vědět, páč mám doma zasloužené opruzelé nádherné zdravé pubošky :-) (navíc jedna blond po tátovi, druhá tmavá po mně - a to jsou z adopce :lol: ) to se pak každý diví, že tohle fakt není vůbec možné :mrgreen:
takže
doporučuju se opravdu informovat okamžitě na svém caru co ti vůbec dělají a proč, tím eliminuješ své deprese, že nevíš, co se děje.. já chodila v té době dost na weby, kde se řešilo jen IVF… našly jsme se tam holky, co jsme měly stejné protokoly a tak a dost nám to pomáhalo v té deb–ilní náladě a když měl pak někdo dvě čárky a vážně mooc, tak to byla mega motivace pro ostatní…
držím ti palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7116
13.1.22 23:17
@MadammeLu píše:
Díky za odpověď

tak sorry, ale já ti tu píšu odpověď a ty nenapíšeš v základním dotazu vůbec to Hlavní!!! tak promiň, ráda tě podpořím, ale zrovna s tvým problémem - který jsi bohužel specifikovala až nyní - nemám vůbec žádnou zkušenost - takže bych ti svůj minulý příspěvek (a čas) vůbec nevěnovala, protože jsi v dotazu vůbec neuvedla, oč u tebe jde…
prosím - uprav dotaz o svou diagnozu.. fakt, jinak ti tu budeme my holky z ivf psát své věci, ale ty máš i jiný problém a potřebuješ to více specificky.
Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
13.1.22 23:30

Ahoj jsem na tom stejně, i s procesem i s endo…vajicka se po zamrazeni rozmrazi až budeš mít potencionalniho partnera a pak se navazuje jako kdyby bylo ivf..akorát si usetris už tu stimulaci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
111
13.1.22 23:31

@Kopretina96 děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55446
14.1.22 00:51

Stimulaci na růst vajíček už samozřejmě podstupovat nebudeš. Ale brát jiné hormony velmi pravděpodobně ano. Ovšem jaké, kolik a kdy, to záleží na konkrétní diagnóze a postupu daného centra. Tudíž bych se ptala tam - jak budete v mém případě postupovat, pokud se rozhodnu zamražená vajíčka použít a otěhotnět?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55446
14.1.22 00:54

@Lucy75 s dnešníma možnostma vitrifikace už naštěstí zamrazování samotných oocytů takový hazard není. Jó, taky jsem trochu IVF dinosaurus, za mých IVF počátků se říkalo, že mrazit samotná vajíčka nemá moc smysl, protože to přežije každé desáté. Naštěstí doba a s ní medicína velmi pokročila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat