IVF říjen 2019

1732
2.10.19 16:19

IVF říjen 2019

Ahoj holky, je tu někdo, koho čeká IVF teď v říjnu? :) Já jsem byla dnes na klinice ohledně stimulačního protokolu a teď už jen čekám na ms (která by měla přijít příští týden), abych mohla začít s aplikací injekcí :)…tohle bude můj první pokus :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13220
2.10.19 17:04

@peta1003 ahoj, tenhle mesic ne, nejspis dalsi :think: a uz to bude moje 3 ivf, drzim ti palce at se povede :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1732
2.10.19 17:45

@katkalaila moc děkuji, taky přeji aby se Vám zadařilo :) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13220
2.10.19 20:47

@peta1003 :hug: dekuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3065
2.10.19 21:21

@katkalaila Ahuj, tak to jsme na tom podobne. Ted jdu na 3 ivfko, zacnu stimulovat nekdy prelom rijna/listopadu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
2.10.19 21:56

Ja cekam na ms a jdeme na to :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
2.10.19 21:58

@katkalaila uz treti? :( kolik jste si nechavala vkládat vajicek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3065
2.10.19 22:01

@Janulla90 zavidim, ja musim jeste cekat na ms mesic :zed: a po odberu vajicek zas cekani protoze pujdu na ket az v prosinci :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
2.10.19 22:12

@Safrik uprimne ja jsem ve vsem uplne novacek, hlavne co se lekarskych terminu tyce… Ted porad chodím na gyndu, byli jsme uz na genetice, ktera dopadla dobre. U me je problém, ze mam jen jeden vejcovod a emdimetriozu a pritel trosku horsi spermiogram. Posledni menzes jsem dostala moc brzy, tak jsem s doktorem nestihli me prihlasit. Tak jsem to posunuli na dalsi mesic(cca 14dni do ms). Muzu se presne zeptat co vse ted bude nasledovat? Doktor mi ti sice nejak vysvetlil, ale asi lepe pochopim nekterou z vas. Vim jen, ze druhy den menzes vse vypukne 😍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
506
2.10.19 22:41

Ahoj holky, ja sem taky začala stimulovat na 1IVF, mam dlouhý protokol a picham čtvrtý den.. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1732
3.10.19 07:42

@Janulla90 tak to je super :D

Popravdě jsem se uplne zalekla, kdyz tady nikdo nepsal a rikala jsem si, ze vsechny byly na ivf v zari a ted v rijnu nikdo :D

Ja jsem taky uplne zmatena z vsech tech zkratek a lekarskych terminu :D ale treba vcera v Gennetu zjistila co je to OPU :lol:

A dostala jsi stimulacni protokol? Me ho vcera doktorka dala a vyplnila mi tam jak to ted bude probihat.

Kazdopadne bych to mela dostat pristi tyden v pondeli a vypada to, ze to dostanu uz dnes :lol:

@Kater90 ahojky :) ja mam asi kratky protokol. Doktorka nerikala jestli je dlouhy nebo kratky a ja se musim priznat, ze se v tom nejak neorientuju :)
A jak se citis po injekcich?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13220
3.10.19 11:47

@Janulla90 ahojky prvne k transferu ani nedoslo nebylo co.. druhy jsme meli cerstve schaleny dostala jsem rozpis a hormony a cekala na ms no a mezitim jsem otehotnela prirozene.. ted uvidime jak to pujde dal.. pri prvni navsteve jsem byla tesne prod ovulaci tak mi pichla dr ovitrelle.. cekam na ms.. na testu zatim nic a za 3 dny ma ms dorazit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13220
3.10.19 11:48

@Safrik bezva treba nam to vyjde na stejno :D :D kam chodis do caru?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
3.10.19 11:59

Ahoj holky. Já taky právě čekám na MS měli by být začátkem příštího týdne týdne :) budu stimulovat injekci Elonva…jeden celý cyklus ivf už máme za sebou. Před rokem jsem stimulovala gonalem odebrano 9 vajíček 6 bylo zralých a 5 se oplodnilo a vydrželi všechny do pátého dne.. Bohužel ani jeden transfer nevyšel… Teď jsme přešli do jiného car a dala jsem si tři měsíce pauzu… A teď vše nanovo 😊 😊genetiku a imuno máme v pořádku ale zjistili mi špatnou funkci štítné žlázy na kterou už beru léky tak snad se nám to už povede ❤️všem přeji moc štěstíčka 🍀 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3065
3.10.19 12:17

@katkalaila 22.10. Si jdu pro leky :mrgreen: chodim do plzne na namesti CAR prof. Zacha. Kam ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama