IVF říjen/listopad 2021

• Fotoalbum (25)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
86
21.10.21 00:03

IVF říjen/listopad 2021

Ahoj všem :mavam:
najde se tu někdo kdo má naplánované IVF v brzké době? Můžeme se alespoň společně podpořit :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
369
21.10.21 00:15

Ahoj :mavam: my už máme za sebou všechny vyšetření, genetické testy a odběry, tento týden jsme dostali cenovou kalkulaci IVF, podepsali hromady papírů a s koordinátorkou probrali postup. V pondělí si jedu vyzvednout léky (injekce), takže právě nás ten IVF cyklus čeká. Jsem zvědavá jak to budu snášet, omdlévám z každého braní krve/očkování apod., takže to asi bude náročný měsíc :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
265
21.10.21 07:29

Ahoj, já ano. Snad dojde na KET.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
21.10.21 09:51

Ahoj, dnes jsem začala s injekcemi. Je to první IVF, v červnu mi vzali jeden vejcovod po mimoděložním těhotenství a při laparoskopii zjistili endometriózu a srůsty. Další postup od několika lékařů zněl tedy jedině podstoupit IVF. Zatím se v tom všem moc neorientuji, každopádně mám dlouhý protokol a 10.11. jdu na kontrolu. Tak budu ráda, když to budu moct s někým sdílet. Děti zatím nemáme. Držím všem moc palce :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
21.10.21 11:42

@petisimi95 ahoj my jdeme teď v listopadu 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
21.10.21 12:01

Ahoj holky, taky se sem píchnu :mavam:. My máme za sebou vstupní prohlídky a teď čekám na MS, abych si mohla naběhnout pro injekce na první stimulaci v listopadu. Bohužel nás čeká KET asi až v lednu, kvůli vánočním svátkům :roll:. Jsme dohodnuti na genetice embryí, tak budeme muset počkat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
200
21.10.21 17:17

Ahojky já ho mám už za sebou v úterý proběhl et. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
21.10.21 21:38
@bbk85 píše:
Ahoj holky, taky se sem píchnu :mavam:. My máme za sebou vstupní prohlídky a teď čekám na MS, abych si mohla naběhnout pro injekce na první stimulaci v listopadu. Bohužel nás čeká KET asi až v lednu, kvůli vánočním svátkům :roll:. Jsme dohodnuti na genetice embryí, tak budeme muset počkat.

My máme také kvůli genetice KET, ale zatím koordinátorka neříkala, že by to mezi svátky nešlo, tak doufám, že nám to ještě vyjde, aby to byl pěkný Vánoční dárek. Čekat do ledna bude náročný jak už je člověk natěšený, že už by to mohlo vyjít, ale zase prosinec bude utíkat rychle ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
21.10.21 21:42
@Kewicka 89 píše:
Ahojky já ho mám už za sebou v úterý proběhl et. :)

A jak jsi ten celý proces snášela?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
22.10.21 06:02

Zdravím všechny, ráda bych se k vám také přidala :mavam:
Začátkem příštího týdne čekám MS, od druhého dne budu píchat Gonal 125 J. Ještě nikdy jsem se na MS tak netěšila :lol:

Je to naše první IVF, bohužel partnerovi dopadl katastrofálně spermiogram, přirozená šance na početí se blíží nule.

Bylo by fajn tu společně vše sdílet. Rodině ani kamarádkám jsem to neřekla, je to takové naše malé tajemství…:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
200
22.10.21 07:50

@Ardilera docela dobře až na poslední dva dny už jsem si připadala těžká haha nakonec jsem jich měla 16 folikulů po opu mě docela bolelo bříško ale druhý den byl v pohodě oplodnili 13 zůstalo 5 jedno mám v sobě 4 zamrazene :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
22.10.21 10:49

@Kewicka 89 tak držím palce ať to vyjde :kytka: měla jsi čerstvý transfer nebo po vitrifikaci (KET)?

Ty jo to je docela malý poměr 5 z 16 já čekala, že bývá mnohem vyšší 8o to mě jich asi moc nezůstane, když mám jen kolem 8-10 folikulů :nevim: snad aspoň jedno životaschopný vznikne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
200
22.10.21 11:41

@Ardilera tohle je moje 2ivf u prvního jsem měla 11oplodnilo se 9 a zůstali 4 ale byl problém u et takže jsem pak šla na ket dvakrát po jednom nevyšlo to na 3 pokus jsem se nedostala dvě embria co byly společně zamrazene nepřežili rozmrazení takže tet jsem poprvé prošla et cerstvim

Příspěvek upraven 22.10.21 v 11:43

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
200
22.10.21 11:42

@Ardilera ono tak nezáleží na počtu jako na kvalitě byla tam semnou paní která měla okolo 30 a nakonec měla zamrazene 7

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
22.10.21 11:52

@Kewicka 89 já jsem měla při prvním odběru 5 z toho se oplodnili 3 a nakonec zbyli 2.První transfer byl úspěšný, bohužel ve 3 měsíci přestalo bít srdíčko. Potom jsme podstoupili Ket a ten byl neúspěšný. Teď v listopadu jdeme na druhý pokus celého IVF.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat