IVF září 2019

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jancink
Kecalka 470 příspěvků 06.09.19 15:25
IVF září 2019

Ahoj holky, mám tady nekoho kdo podstupuje IVF ted v zari? Ja jsem zahajila dlouhy protokol a odber by me mel cekat nekdy na konci zari. Budu rada, kdyz se podelime o rady, snasenlivost a vsechny dalsi vecy tykajici se IVF :).

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 24 Další »
Reakce:
Zivotjeboj12
Kecalka 106 příspěvků 06.09.19 15:46

Ahojda, já jsem teď sesty den po ET a jsou to nervy..myslím ze to nevyšlo, nic mi není, ohss který byl po odběru už není, jen občasné zaboleni jako na ms..no uvidíme..já teda měla krátký protokol, kvůli PCO..no jo..držím nám palce ;)

Jancink
Kecalka 470 příspěvků 06.09.19 19:11

@Zivotjeboj12 Ahoj, tak Ty jsi o mesic trosku napred :mrgreen:. Sesty den jeste nemusis nic citit. Jeste vydrz. Testovat mas nekdy cca za tyden, ze? Ja mam dlouhy protokol kvuli endometrioze. Doufam, ze se mi stimulak vyhne, ale obecne reaguji na hormony dost divoce, tak snad to bude dobre.

Zivotjeboj12
Kecalka 106 příspěvků 06.09.19 22:18

@Jancink urcite bude:) pro mě je to teda hormonální pecka, jsem věcně ubulena, nečekala jsem jak moc to dokáže s tělem a psychikoi zamavat, teda aspoň doufam ze to je tím :grin: :grin:držím palce!

Nikol25559
Kecalka 123 příspěvků 07.09.19 10:03

Ahoj tak já mám krátký protokol.
Od neděle mám zahajenou stimulaci. Píchám si v peru pergoveris a každý den fraxiparin na ředění krve. Včera jsem byla na kontrole a na levém vaječníků 11 folikulu a na pravém 8 tak snad dobrý doktor říkal že je to v pořádku.. :think:
No a dneska ráno jsem si píchla do nohy cetrotide no byla sranda začala mě trošku téct krev v místě pichu a napuchlo mi to jak po štípanci ale díky bohu už to přestalo svědit.
V pondělí jdu na další kontrolu kde mi už poví kdy bude odběr buď ve čtvrtek nebo pátek tak se začínám pěkně bát narkozy :zed:
Tak snad nám to vše klapne :srdce:

Bebanic
Nováček 3 příspěvky 07.09.19 10:25

Ahoj holky, drzim pesti at vam to vyjde. Ja jsem 9 den po ket tak cekam co bude :)

Petra Star
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 07.09.19 12:49
stimulace od 3. dne cyklu?

Ahoj holky, mam takovy dotaz. Mela jsem zacit cyklus IFV. V centru mi rekli, at zavolam 1. den MS. Ale to je dneska, takze nejdriv jim zavolam v pondeli. Je nejaky takovy protokol, ktery se zacina pozdeji nez 1 den MS? Vyslo mi to ted presne po 28 dnech zas sobotu, takze musim jen doufat, ze za mesic to sobota nebude?

Bebanic
Nováček 3 příspěvky 07.09.19 13:00

@Petra Star zkus zitra brzo rano zavolat do caru, treba to jeste stihnes. Ja zacinala pichat injekce az druhy den cyklu. U nas v caru jsou teda i o vikendu.

Renata1991
Stálice 96 příspěvků 07.09.19 13:30

Ahoj holky. Ja zacala se stimulaci v srpnu a prolinam az do zari a nejspis az do rijna. Ja mela dlouhy protokol. Zacinala jsem injekcema decapeptylu pote stimulace puregonem. Odber oocytu sem podstoupila 2.9. odebrano 13 zralych vajicek. Ve ctvrtek mi byl diagnostikovan hyperstimulak. Takze sem byla 2 krat na kapackach. Mam leky na redeni krve a nejake na potlaceni symptomu. Bolesti bricha uz nemam jen je mi ted porad na zvraceni. Ale uklidnuje me ze mame 8 embryek. Dnes nam je mrazi, bohuzel musime podstoupit geneticke vysetreni takze ET me ceka az nekdy prelom zari rijen. Vsem vam drzim palecky at vam to hezky vyjde.

MKplusMK
Povídálka 40 příspěvků 07.09.19 13:35

Ahoj holky, já jdu v úterý teprve na konzultaci k třetímu pokusu k IVF, takže počítám, že stimulace bude asi až v říjnu. Všem moc držím palce ať Vám to vyjde.

Petra Star
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 07.09.19 14:44

@Bebanic dejuji, zkusim, ale na internetu maji zavreno. Mozna to ale nekdo vezme… Mela bych mit tzv „short“. Tak snad… jinak az za mesic a snad se snima domluvim, ze mi to daji predem…

edit: Ono se mi to teprve ted rozjizdi, spinim, tak mozna ani v pondeli nebude pozde…

Jancink
Kecalka 470 příspěvků 07.09.19 15:27

@Zivotjeboj12 Ja myslim, ze to je tim urcite. Precejen vem si, kolik hormonu do sebe najednou dostaneme, to musi udelat jednoznacne hormonalni vykyv :). Preju, at dalsi emoce jsou uz jen z tehotenskych hormonu ;). Dej urcite vedet az budes testovat.

Jancink
Kecalka 470 příspěvků 07.09.19 15:28

@Nikol25559 Ahoj, tak to mas taky uz pekne rozjete a brzy Te ceka odber. Preji at mas co nejlepsi mnozstvi vajicek :)

Jancink
Kecalka 470 příspěvků 07.09.19 15:32

@Renata1991 Ahoj Renco, Tebe jsem cetla v srpnovem ivf. Doufam, ze priznaky brzy odezni. Tu genetiku mate kvuli tomu hss nebo obecne byla potreba? Jinak nam vyjde transfer uplne stejne, take ho mam mit na prelomu zari/rijna. Ted jsem dostala Zoladex a od 18. picham gonal. Stimulace naplanovana na 11 dni. Tak doufam, ze ty hormony nejak zmaknu.

Bebanic
Nováček 3 příspěvky 07.09.19 15:32

@Petra Star zkus to mohli by tam byt kvuli transferum jinak zkus v pondeli treba te jeste vezmou. Ja teda mela injekce predem doma a jen jsem jim pak dala vedet ze jsem to dostala

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 24 Další »
Váš příspěvek
Reklama