Já jsem kráva

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 09:15
já jsem kráva

Jdu si k vám pro radu. Jsme s manželem spolu pres 10 let a máme jedno dítě. No a co mě trápí. Kdykoli se s manželem pohádáme, a ze to je ted dost často, vždy me nazve kravou. Vždycky!! Uz jsem mu milionkrat říkala, ať mě tak nenazyva, ze já mu taky sproste nenadavam. Je pravda, ze já kricim, respektive nemluvim potichu. Je úplně jedno kvili cemu se hádáme, i když to me taky štve, protože ted je to čím dal castejsi, ale proste vždy vypustí to slovo. A je mu to úplně jedno. Ani se mi pak neomluvi. Nic. Prijde vám to normální? Taky mi připadá, ze si jen až moc jistej v kramflecich, ze já bych si nikoho nenašla a ze bych ho neopustila. I když kdykoli někam jdu a to stačí třeba do práce, tak když přijdu, pra se me kolik jich bylo. Jako s kolika jsem spala. A to mi taky nepřijde normální. Nikdy jsem ho nepodvedla, ale někdy mam chuť to udělat kvůli těm kecum!!! Co si o tom myslíte? Diky

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 22.02.17 09:17

Že jste oba nedospělí - ty vřískáš, on Ti nadává. Jestliže ho prosíš, aby to neříkal a marně, chce to prostě reakci :think: jakou, toť otázka :think:

Uživatel je onlinearinecka
Závislačka 4770 příspěvků 22.02.17 09:18

Normální to není, to je snad jasný. Problém u vás asi nebude jen v té nadávce že?

KiwiT
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 22.02.17 09:18

Myslím, že máte vážný problém v manželství a stálo by za to chodit do manželské poradny. Já bych s nikým, kdo mě pravidelně uráží, ať už v afektu nebo ze žárlivosti, nevydržela. To, že máte dítě je ještě horší, protože se může stát nebo možná i stalo, že je přítomno těhle výlevů, a to rozhodně není dobře.

ilonka12
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 22.02.17 09:18

A jaký je jinak, popiš i jeho klady

Mikejha
Stálice 53 příspěvků 22.02.17 09:21

Myslím, že si tě neváží, ale tos měla vědět hned na začátku.

Kacise
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 22.02.17 09:21

Že je tvůj muž sprosté hovado a nechápu, jak s ním můžeš být už 10 let a mít s ním dítě!! 8o To se takto dřív nechoval? To mu přijde normální, že vaše dítě slyší, jak tatínek tituluje maminku??? Proboha, to se nedivím, co je pak možný najít za kousky…

jirka3
Kecalka 114 příspěvků 22.02.17 09:22

No očividně to není normální, je celkem jedno jak ti nadává, resp. jak si nadáváte, prostě máte problém a to nejspíš oba. On bude navíc očividně žárlivec. Bez hlubších znalostí toho jak to u vás chodí těžko říct, ale nějaká poradna by asi nebyla od věci.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 09:26

Zarlivy není. Normálně chodím občas ven s kamarády, kamarádkami. Má jen hloupe reci. Já sice vriskam, to ano. Ale kdo nejeci, když se s někým hada? Hádat se potichu jsem ještě nikoho nevidela :think: Zakl

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 09:27
@Kacise píše: Že je tvůj muž sprosté hovado a nechápu, jak s ním můžeš být už 10 let a mít s ním dítě!! 8o To se takto dřív nechoval? To mu přijde normální, že vaše dítě slyší, jak tatínek tituluje maminku??? Proboha, to se nedivím, co je pak možný najít za kousky…

Tak deset let je dlouha doba. Dřív to opravdu nedělal, to bych s nim nebyla 8o zase nejsem slepice, co by se nechala urážet 10let :mavam:

terinka4444
Hvězda diskuse 67743 příspěvků 22.02.17 09:28
@Anonymní píše:
Zarlivy není. Normálně chodím občas ven s kamarády, kamarádkami. Má jen hloupe reci. Já sice vriskam, to ano. Ale kdo nejeci, když se s někým hada? Hádat se potichu jsem ještě nikoho nevidela :think: Zakl

Tak mu to vrať, on ti řekne, že jsi kráva, řekni mu, když já kráva, tak ty vůl. A když se tě zeptá, kolik jich bylo, řekni pět, ať už od tebe dneska nic nečeká, že jí máš trochu dorasovanou. Na hrubý pytel… :nevim:

harpyje
Extra třída :D 10670 příspěvků 22.02.17 09:28

Zakladatelko - chtělo by se to naučit nějaké reakce, které na něj zaberou. Když se tě zeptá, kolik jich bylo, jak reaguješ?

jirka3
Kecalka 114 příspěvků 22.02.17 09:29
@Anonymní píše:
Zarlivy není. Normálně chodím občas ven s kamarády, kamarádkami. Má jen hloupe reci. Já sice vriskam, to ano. Ale kdo nejeci, když se s někým hada? Hádat se potichu jsem ještě nikoho nevidela :think: Zakl

Má „jen“ hloupé řeči? Ptá se tě „kolik jich bylo“? To mi přijde jako slušná žárlivost.

harpyje
Extra třída :D 10670 příspěvků 22.02.17 09:29
@terinka4444 píše:
Tak mu to vrať, on ti řekne, že jsi kráva, řekni mu, když já kráva, tak ty vůl. A když se tě zeptá, kolik jich bylo, řekni pět, ať už od tebe dneska nic nečeká, že jí máš trochu dorasovanou. Na hrubý pytel… :nevim:
:zed: :zed: :zed: jo, už teď to mají mezi sebou daleko hrubší, takže je dobré ještě zhrubnout. Opravdu si myslíš, že je to pro zakladatelku to, co chce?

hehehe
Extra třída :D 11552 příspěvků 22.02.17 09:32

Normální není, že se pak neomluví… Může něco říci v afektu, ale následně, po uklidnění, by měl vyjádřit určitou lítost.
Jestli se hádáte často, tak je třeba tu věc vyřešit.
Jinak ale tedy úplně nevěřím, že je někdo schopný se hádat potichu a ve vší slušnosti, to pak není hádka jako taková.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Články z Expres.cz

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >