Jací muži vás nadchnou?

9783
12.5.21 21:12

Jací muži vás nadchnou?

Tak schválně? Jak musí vypadat, jaký musí být, aby z Vaší strany probleskla jiskra, takovej ten WOW efekt. Diskuzí zakládám pro pobavení, pousmání, zamyšlení, tak snad to vyjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22562
12.5.21 21:13

Musí vypadat jako já. Protože když se dívám na sebe, tak se musím pochválit. Nevypadám já věru zle, zkrátka chlapec, jak má být :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1873
12.5.21 21:15

Pcha. Pamatuju v sedmnacti, to mi vlhly gaťky z kdejakyho frajirka.
Pred ctyrmi lety me dostal muj partner, kdyz asi po ctvrtrocnim vztahu zacal vozit v kufru autosedacku, kterou koupil. Pry kdyz mam syna, tak se to jednou urcite sejde.
Do smrti to nezapomenu. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1105
12.5.21 21:18

Jak vypadá, to je těžké říct, já nemám přesný typ. Je teda fakt, že jsem ujeta na zrzavé vlasy a můj partner je zrzek, což byla jedna z prvních věcí, co se mi líbila.
A měl by být vtipný, chytrý, praktický a mít pro něco vášeň ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5055
12.5.21 21:23
@negra píše:
Tak schválně? Jak musí vypadat, jaký musí být, aby z Vaší strany probleskla jiskra, takovej ten WOW efekt. Diskuzí zakládám pro pobavení, pousmání, zamyšlení, tak snad to vyjde.

Musi se mi libit, mit hezke oci a celkove charisma. Pak se odviji dals..Opacne to nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13196
12.5.21 21:23

Je to ode me nefer (jsem Hobitka), ale musi mit aspon metr osmdesat. BMI v norme. Tim konci me pozadavky na fyzicno. Pak uz jen v hlave mozek a byt klidas. Z cehoz vyplyva, ze jiskra muze preskocit, az kdyz toho chlapa znam dele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99945
12.5.21 21:29

Mě žádný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9783
12.5.21 21:35

Jasně, musí mít charisma. a měl by i něčím imponovat. charisma je asi??? souhrn psychických, fyzických atributů a ještě něčeho, ale nějak neumím pojmenovat čeho?

Jak často takový charismatický chlapy potkáváte? Já skoro vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9783
12.5.21 21:35

@Anna766 antipatie k mužům nebo na ženy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4479
12.5.21 21:36
@negra píše:
Tak schválně? Jak musí vypadat, jaký musí být, aby z Vaší strany probleskla jiskra, takovej ten WOW efekt. Diskuzí zakládám pro pobavení, pousmání, zamyšlení, tak snad to vyjde.

Musím cítit wow efekt a je v podstatě jedno, jak vypadá. Musí být především sympatický. Samozřejmě základní požadavky jako všechny zuby, čisté ruce, umyté vlasy musí splňovat, ale jinak hodnotím celek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
@Chauvinist píše:
Musí vypadat jako já. Protože když se dívám na sebe, tak se musím pochválit. Nevypadám já věru zle, zkrátka chlapec, jak má být :nevim:

Musi vypadat jako tady pán :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
9354
@Hobitka píše:
Je to ode me nefer (jsem Hobitka), ale musi mit aspon metr osmdesat. BMI v norme. Tim konci me pozadavky na fyzicno. Pak uz jen v hlave mozek a byt klidas. Z cehoz vyplyva, ze jiskra muze preskocit, az kdyz toho chlapa znam dele.

Pro mě taky aspoň metr osmdesát… Protože fakt nejsem Hobitka. :D

Jinak vzhled mi je vcelku fuk, potřebuju chytrého, slušného a spolehlivého partnera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.5.21 21:38
@negra píše:
Jasně, musí mít charisma. a měl by i něčím imponovat. charisma je asi??? souhrn psychických, fyzických atributů a ještě něčeho, ale nějak neumím pojmenovat čeho?Jak často takový charismatický chlapy potkáváte? Já skoro vůbec.

Sex appeal, no. Že se mu libis, ale vlastne te uplne nepotrebuje :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4004
12.5.21 22:08

Tak když jsme u vzhledu a zaujetí na první dobrou, tak musí vypadat prostě chlapsky. Takže nemusí být ani vysoký, o to mi ani tak nejde (i když sama jsem tedy dost vysoká), ale nesmí být drobounký, subtilní, s dívčí postavou. Ale zas tím rozhodně nemyslím tlustý. Pokud možno s vousy, líbí se mi na mužích i dlouhé vlasy, ale není nutnou podmínkou. Spíš tmavší typy, moc nemusím blonďáky nebo zrzky.

No, ale pak se s ním člověk zakecá, pak ho pozná, a stejně jde ten vzhled poněkud na vedlejší kolej a začínají převládat jiné aspekty toho, zda zaujal, nebo nikoliv. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20773
12.5.21 22:08

Mozek v hlavě, kládu v gatích, plnou šrajtofli, charisma na rozdávání, smysl pro humor, životní nadhled a živý veselý oči.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat