Jak být mrcha?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.14 07:19
Jak být mrcha?

Dobré ráno,
stejnou diskuzi jsem nenašla, tak jsem založila tuhle. Prosím o zachování anonymity. Chodí sem známí, kteří by mě mohli poznat.
Setkávala jsem se s mužem, seznámil mě s jeho kamarády/kama­rádkama. Nebudu vypisovat román, všichni mě říkali ty jsi taková hodná ženská.
Ano byla jsem hodně opětavá, hodná, milá, taková tichá, neuměla jsem být ukecaná. Když mu bylo nejhůř byla jsem při něm, když něco chtěl, hned jsem z fleku za ním přišla cca do hodiny. Prostě dělala jsem vše co jsem mu na očích viděla. Když byl napitý a nemohl dom(k rodičům)tak spal u mě, velice opětavá jsem mu chtěla vařit i oběd, což jsem také udělala.
Jak jsem dopadla? Na narozeniny jsem byla ta poslední, kterou chtěl vidět a na kterou by měl náladu. Kamarádi s ním mluvili, říkal, že mě nechce, protože su hodná. :zed:
Ptám se jak být mrcha, když hodnou ženskou muži nechtějí?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
BellinkaX
Kelišová 6799 příspěvků 08.11.14 07:22

Netreba byt hned mrcha, staci zacit myslet i na sebe… nejen na druhe.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.14 07:23

@BellinkaX jak začít myslet sama na sebe? Já to takto neumím.

artepkaa
Ukecaná baba ;) 2372 příspěvků 08.11.14 07:25

Zacni pouzivat slova ne, nechci, neudelam

Malaga
Nadpozemská drbna 25334 příspěvků 08.11.14 07:25

Ty chceš být mrcha? A proč? Není lepší a snadnější si vybrat muže, který ocení tu hodnou holku? ;)
Pokud nemáš v povaze být mrcha, tak by to byla jen nějaká přetvářka a hra z tvé strany a jak dlouho si myslíš, že se tohle dá vydržet?
Postavila bych to spíš tak - nemusíš být mrcha, stačí když si budeš vážit sama sebe a nestačí jen dávat, musí se i přijímat… a když nedostávám tak prostě rozdávám o to méně…

Jaji77
Neúnavná pisatelka 15660 příspěvků 08.11.14 07:25

Modelová situace: potřebuješ si něco zařídit, jet dejme tomu autem, a přijde on, že si chce někam zajet na nákup. Řekneš mu, že potřebuješ auto Ty, nebo budeš mlčet a odevzdáš klíčky?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.14 07:27

@Jaji77 v mém případě bych odevzdala klíčky a jela bych autobusem nebo vlakem. Myslela bych na to, že on když jede na nákup, tak ten bude muset dát do auta.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.14 07:27

@Malaga jenže žádný kluk ještě hodnou holku neocenil.

Jaji77
Neúnavná pisatelka 15660 příspěvků 08.11.14 07:31
@Anonymní píše:
@Jaji77 v mém případě bych odevzdala klíčky a jela bych autobusem nebo vlakem. Myslela bych na to, že on když jede na nákup, tak ten bude muset dát do auta.

A to je chyba. Nákup se dá buď odložit o hodinu, dvě, nikdo hlady neumře, nebo můžete zajet napřed tam, kde to potřebuješ vyřídit, a pak nakoupit a vrátit se spolu.
Spíš než mrcha potřebuješ sama sebe stabilizovat a naučit se, že nejsi na posledním místě až za všemi. Přestat se schovávat se svými potřebamu a přáními.

BellinkaX
Kelišová 6799 příspěvků 08.11.14 07:31
@Anonymní píše:
v mém případě bych odevzdala klíčky a jela bych autobusem nebo vlakem. Myslela bych na to, že on když jede na nákup, tak ten bude muset dát do auta.

Hmmm, ja bych si zajela autem kam potrebuju a on by jel na nakup potom. :nevim:

Malaga
Nadpozemská drbna 25334 příspěvků 08.11.14 07:33
@Anonymní píše:

s tím nesouhlasím ;)
a není to fakt o tom jak být mrcha, ale jak si vážit sama sebe

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.14 07:34

@Jaji77 co je stabilizovat sebe sama? Ano, ale když nechci být poslední až za všemi, tak tím spíše odrazuji. Třeba když jsem napsala smsku, tak hned neodepsal, když jsem chtěla aby napsal tak do 3h.od smsky tak jsem byla já ta špatná. Ostatním odepsal hned, ale já vždy musela počkat.
Ted je tomu taky tak. Včera jsem napsala, že bychom si potřebovali promluvit sami dva. A jak to dopadlo? Do ted neodepsal.
Tak já nevím co mám dělat. :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.14 07:36

@BellinkaX já bych zase udělala opak, a tak jsem dopadla.
@Malaga asi si neumí vážit sama sebe, nějak mě tohle vše nejde.

Jaji77
Neúnavná pisatelka 15660 příspěvků 08.11.14 07:39

Jestli nejde o něco, co do těch tří hodin je nutné zařídit, tak to pro chlapa nepospíchá. A protože se bojí, co bude v té promluvě, strčil hlavu do písku a nereaguje. Možná by pomohlo se stavit u psychologa - nenaznačuju tím, že jsi trhlá nebo tak něco, ale potřebuješ cizí nezaujatý pohled na svoje věci a ten Ti kamarádky nedají, protože jsou ovlivněné a navíc si člověk vybírá kamarádky podle sebe, tak budou taky nejspíš Tvého typu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.14 07:41
@Anonymní píše:

Ano to je svatá pravda a víš co je ještě zajímavé, já mám přesně takovou tchýni (nikdy o ní nikdo nic jiného neřekl než ona je taková hodná, prostě nemá jinou charakteristiku než „taková“ hodná) a mě „taková“ hodná není vůbec sympatická, hrozně mě to dráždí a vytáčí.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >