Jak být šťastná ve vztahu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 10:39
jak byt stastna?

Ahoj holky, jsem mama krasnyho a zdravého dvouleta, chodíme ven, mame kamarady, mame aktivity. Nemam depku, nebo mozna jo, ale jedna se o to, ze i presto nejsem stastna, mam neuspokojujici vztah, kdy s tatínkem prcka jsme spolu jen jako rodice, vic nic..sex nebyl vic jak dva roky, natoz jiny telesny kontakt, doma me to nebavi, protoze bych rada renovovala, ale tatinkovi staci tak jak je to ted. Z prcka mam pochopitelne radost, ale asi ne takovou kdybychom ji prozivali všichni spolecne. Navenek jsem asi v pohode, ale jinak se dusim.Doma se hadame, pak je klid, pak zase hadka. Nevim jak z toho ven, odejit nemohu, protoze bych jinak mela peklo na zemi, jak mi bylo několikrát receno. Jeste nedavno jsem zila z tech chvil kdy byl klid, ale ted ani to ne. Nemam kde načerpat novy prival energie. V mem pripade je to asi slozite, neb pomoc se da poskytnout pouze tomu kdo ji prijima - s tim jsem obeznamena, ale jsem v jakemsi zacarovanem kruhu, rekla bych ze i v rukou manipulátora, ktery nejde daleko pro slovni vyhrozovani a často i vyhrozovani bitim, ktere se párkrát promenilo v realitu, byť v male mire.
Spis vas prosim o radu jak se nahodit a zacit si užívat zivota :srdce:

Reakce:
Lexter
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 3 inzeráty 26.03.19 10:42

Udělal by ti peklo? Copak tě vlastní? Vyhrožuje ti? Bije tě? Od toho tu nemáme e-mimino, ale specializované organizace. Pokud je to co říkáš pravda tak tam okamžitě mazej. Ano, budeš potřebovat hodně energie, ale ne pro vztah. Hlavně pro prcka a pro sebe. Tu ti tu nikdo nedá ani neporadí jak ji získat. Tu si budeš muset najít sama a vyřešit vážný problém který máš. Neexistuje, aby se takto muž choval. NEEXISTUJE.

Možná, že to zní tvrdě, možná ti ale zrovna toto pomůže víc.

Příspěvek upraven 26.03.19 v 10:50

mrav
Nadpozemská drbna 26634 příspěvků 26.03.19 10:48

Taky si myslím, že by jsi od něj měla se synem odejít. Čím dřív, tím líp. A nenech se zastrašit. :mavam:

pikola
Generální žvanilka 20507 příspěvků 26.03.19 11:01

Šťastná se můžeš udělat jen ty sama. Pokud nejsi šťastná ve vztahu, tak s tím něco dělej.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21005 příspěvků 26.03.19 11:30

Jak napsal Lexter, tohle není o tom, jak si v hlavě nastavit „pocit štěstí“, ale o tom, že jsi týraná žena, psychicky i fyzicky (vyhrožování, manipulování, i fyzické trestání), a pokud si neumíš pomoci sama, protože máš pocit, že to nedáš, máš možnost oslovit různé organizace, Bílý kruh bezpečí, například, nebo krizovou telefonní linku…
tady to máš všechno pohromadě, můžeš si vybrat, co by ti vyhovovalo:
 https://www.poradna-rr.cz/…duvery-v-cr/

Bílý kruh bezpečí

Linka pomoci obětem kriminality a domácího násilí
Nonstop / bezplatně: 116 006

Poradny: Brno, České Budějovice, Jihlava, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Praha

Web: www.bkb.cz

Dona linka

Celostátní linka krizové pomoci pro osoby ohrožené domácím násilím
Nonstop: 251 51 13 13

Web: www.donalinka.cz

Magdalenium

Linka pro oběti domácího násilí

Nonstop:776 718 459

E-mail: magdalenium2@volny.cz

Web: www.magdalenium.cz

Persefona

Linka pro oběti domácího násilí, sexuálního zneužívaní a znásilnění

Pondělí-pátek: 737 834 345, 545 245 996

E-mail: domacinasili@persefona.cz, poradna@persefona.cz

Web: www.persefona.cz

Linka bezpečí: pro děti a mládež v krizových životních situacích

Nonstop & bezplatně: 116 111

E-mail: pomoc@linkabezpeci.cz

Web: www.linkabezpeci.cz

smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 570 příspěvků 26.03.19 11:31

Ubíjíš sama sebe.Takového netvora vedle sebe nesmíš trpět.On žije z Tvého strachu,z Tvého ponížení.Musíš se mu postavit a pokud na Tebe vztáhne ruku,vezmi-před ním!!!-do ruky telefon a okamžitě vytoč Policii a nahlaš napadení.On MUSÍ vědět,že z něj nemáš strach.A neber na něj žádné ohledy,ani před známými či rodiči.Jinak totiž z Tebe udělá během pár měsíců trosku,která ztratí i tu poslední špetku sebevědomí.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21005 příspěvků 26.03.19 11:32

A pokud to nechceš řešit až takhle profesionálně, což chápu, přijď si pro pomoc k rodině, ke kamarádům. Oni ti dost možná pomůžou otevřít oči, třeba že to, co ty bereš jako normální, opravdu normální není, a to, co si myslíš, že nejde, tak jde, jen se nesmíš bát a nesmíš se nechat chlapem natlačit do pocitu, že je to všechno tvoje vina, tvůj problém, a nebo že nemáš na to, žít tak jak chceš ty :srdce:

Lexter
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 3 inzeráty 26.03.19 11:34
@smutny klaun2 píše:
Ubíjíš sama sebe.Takového netvora vedle sebe nesmíš trpět.On žije z Tvého strachu,z Tvého ponížení.Musíš se mu postavit a pokud na Tebe vztáhne ruku,vezmi-před ním!!!-do ruky telefon a okamžitě vytoč Policii a nahlaš napadení.On MUSÍ vědět,že z něj nemáš strach.A neber na něj žádné ohledy,ani před známými či rodiči.Jinak totiž z Tebe udělá během pár měsíců trosku,která ztratí i tu poslední špetku sebevědomí.

Prosím opatrně. Tohle by se mělo v počátku řešit bez jeho vědomí. Člověk nikdy neví čeho je ten druhý schopen. A já jsem si po čertech jistý že chlap který nemá pevné psychické zábrany k tomu se takto chovat by ve vzteku dokázal i horší věci.

Jak zmínila @Mar__tanka198, rodina, profesionální pomoc. Tam zatraceně dobře ví co dělat. Veškeré jiné rady mohou být nebezpečné.

Příspěvek upraven 26.03.19 v 11:43

sediza
Ukecaná baba ;) 2124 příspěvků 26.03.19 11:38

Zahodit nejlepší roky svýho života kvůli strachu? …každý svého štěstí strůjce. Jste zdravá, nevidím jediný důvod proč s ním setrvávat. Nahrála bych si jeho výhružky, stejně tak jeho fyzické ataky. Začala bych bojovat. Za sebe, za svůj život, za život svého dítěte. Umíráte za živa.

smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 570 příspěvků 26.03.19 12:28
@Lexter píše:
Prosím opatrně. Tohle by se mělo v počátku řešit bez jeho vědomí. Člověk nikdy neví čeho je ten druhý schopen. A já jsem si po čertech jistý že chlap který nemá pevné psychické zábrany k tomu se takto chovat by ve vzteku dokázal i horší věci.

Jak zmínila @Mar__tanka198, rodina, profesionální pomoc. Tam zatraceně dobře ví co dělat. Veškeré jiné rady mohou být nebezpečné.

Příspěvek upraven 26.03.19 v 11:43

Nesmysl.Až se dozví,že si na něho někde stěžovala,stáhne jí z kůže zaživa.Takového netvora je třeba zničit jeho vlastními zbraněmi a to je nemít strach.Toho on se bojí nejvíce a také ho to nejvíc zaskočí.

Lexter
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 3 inzeráty 26.03.19 12:39
@smutny klaun2 píše:
Nesmysl.Až se dozví,že si na něho někde stěžovala,stáhne jí z kůže zaživa.Takového netvora je třeba zničit jeho vlastními zbraněmi a to je nemít strach.Toho on se bojí nejvíce a také ho to nejvíc zaskočí.

Tak jí to zaruč a převezmi za tvou stupidní radu zodpovědnost. :roll: Nic se dozvědět nemusí pokud to budou řešit profíci.

Už jsi někdy viděl takové lidi když jim rupne v kouli? Já na praxi ano. Nešiř kraviny. Prej nemít strach. Rada jak pojď na mě zboku. :roll:

chs.jasmin
Echt Kelišová 9089 příspěvků 26.03.19 13:34
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem mama krasnyho a zdravého dvouleta, chodíme ven, mame kamarady, mame aktivity. Nemam depku, nebo mozna jo, ale jedna se o to, ze i presto nejsem stastna, mam neuspokojujici vztah, kdy s tatínkem prcka jsme spolu jen jako rodice, vic nic..sex nebyl vic jak dva roky, natoz jiny telesny kontakt, doma me to nebavi, protoze bych rada renovovala, ale tatinkovi staci tak jak je to ted. Z prcka mam pochopitelne radost, ale asi ne takovou kdybychom ji prozivali všichni spolecne. Navenek jsem asi v pohode, ale jinak se dusim.Doma se hadame, pak je klid, pak zase hadka. Nevim jak z toho ven, odejit nemohu, protoze bych jinak mela peklo na zemi, jak mi bylo několikrát receno. Jeste nedavno jsem zila z tech chvil kdy byl klid, ale ted ani to ne. Nemam kde načerpat novy prival energie. V mem pripade je to asi slozite, neb pomoc se da poskytnout pouze tomu kdo ji prijima - s tim jsem obeznamena, ale jsem v jakemsi zacarovanem kruhu, rekla bych ze i v rukou manipulátora, ktery nejde daleko pro slovni vyhrozovani a často i vyhrozovani bitim, ktere se párkrát promenilo v realitu, byť v male mire.
Spis vas prosim o radu jak se nahodit a zacit si užívat zivota :srdce:

Ahoj,

chtěla jsem začít takovým kliše jako štěstí je jen stav mysli … ale když jsem to pak dočetla, tak … Ouvej. Clověk má sdílet svuj život s tím, koho miluje, cítit se uvolněně a dobře. pokud se necítíš vedle svého muže dobře a co mi z toho vychází, tak i bezpečně , pak je něco špatně! Hodně špatně! A nenamlouvej si, že to dítě to nepozná a nepocituje :nevim:

Pokud by na mě muj muž jen jednou jedinkrát vztáhl ruku - jdu. A vyhrožovat muže sebevíc, možná at vyhrožuje nahlas, aby o bylo na diktafonu dobře slyšet, vytiskla bych si jeho SMS, hezky uložila a už bych sbírala materiál proti němu.

Myslím si, že život je tak krátký na to, aby se žil ve strachu, když dnes je tolik možností. Pokud budeš mít oporu v rodině, rozhodně bych neřešila a šla. Pokud rodinu nemáš, nebo prostě není možnost pomoci, tak bych rozhodila sítě po azylových domech.

Zrovna nedávno jsem tady psala o kamarádce, která byla 7let v manželství, kde bylo očividné, že ji bije (nutno podotknout, že ona pomoc nechtěla) a není štastná. Až ji vybil zuby a třesoucí se, zbité píchl něco (později zjistila, že drogy) a vyhrožoval, že ji vezme děti apod. tak sebrala odvahu a odešla. Ano, potloukala se i ve finanční tísni a to opravdu hodně veliké, bydlela po azylových domech, ale v bezpečí :nevim: Odrazila se ode dna a žije poměrně hezky, chlap si našel jinou - také ji bije. Je to hrozný, ale kamarádku alespon nechává žít a přesměroval pozornost na jinou. :nevim:

Možná předbíhám a dělám z něj většího hrubiána než je, ale … Já bych takto nedokázala žít a nežila. Mateřská láska je tak silná, že ti dá sílu a odhodlání s tím něco dělat. Nedej se :hug:

Váš příspěvek
Reklama