Jak často zmrzlinu?

41
9.6.21 16:16

Jak často zmrzlinu?

Zdravím všechny, sonduju pro zajímavost - jak často v létě dovolíte dvouletým, tříletým dětem zmrzlinu? Prosím a můj dotaz nemíří na extremistky, pro které je to tabu pomalu až do osmnácti, ale na mámy, které si stejně jako já myslí, že občas zmrzka určitě neuškodí :) Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16721
9.6.21 16:18

Už teď si se synem davame denně, dělám si doma. Má 2 roky skoro.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
9.6.21 16:20

Když je vedro a jsme venku mimo domov tak klidně u každého stánku co potkáme :mrgreen: jinak určo jednu denně :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31366
9.6.21 16:23

V létě když si řekne. Mívají zmrzlinu tak 2× týdně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8492
9.6.21 16:24

Klidně denně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9054
9.6.21 16:25

Skoro denně. Malá je zaviskak na zmrzline.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
9.6.21 16:26

Jee, to jste mě potěšily :) Vy kdo děláte domácí, máte nějaký fajn recept?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18807
9.6.21 16:29

Na výletě teď vždycky, ale moc toho sám nesni, jestli pět lžiček… Od dvou a půl jsem povolila uzdu sladkému :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22736
9.6.21 16:34

Jednu denně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
336
9.6.21 16:36
@Morfeuss píše:
Jee, to jste mě potěšily :) Vy kdo děláte domácí, máte nějaký fajn recept?

Máme od babičky zavařeniny a moc se to nejí. Rozmixuju, přepasíruju, přidám jogurt, zakyslou smetanu, nebo jen mléko - co je po ruce a případně dosladím. Dávám do formiček na nanuky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25202
9.6.21 16:39

@Morfeuss jednou denně a brávala jsem malou nebo jsem odendala ze své porce do druhého kornoutku, to v těch dvou letech stačilo, aby se celý nezadělali, ale měli i trochu tý zmrzky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4918
9.6.21 16:40

Je léto, je to přece fajn, kdy jindy, než ne teď, takže klidně i denně, ale malou ;) a přes den..
ne se tím naládovat z kelímku v noci u telky :mrgreen: ale myslím, že o tom tento dotaz není.. prostě ubereš maličko na příloze nebo tu zmrzku dáš jako takovou „svačinku“..
nikdy jsem zmrzku dětem neodpírala, sama ji miluju a když se to nežene do extrému, tak proč ne ;) ono je to i super zábavička tak si vyjít do města, dát si zmrzku, sednout si s ní na lavičku, život se má prožít, ne jen přežít ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7218
9.6.21 16:40

@Morfeuss nebo jen rozmixovat ovoce a dát zamrazit, případně přidat cukr nebo něco na oslazení. Jinak zmrzku jíme cca 2-3 týdně. Jak kdy. Vybírám spíš balenou nebo tam kde to znám. Ale zas to nepřeháním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53813
9.6.21 16:49

Klidně denně. Mám teda starší děti. Brávám v Lidlu balení, kde jsou malé porce kornouty. Teď jsem jim kupovala dva obrovské melouny a hromadu cherry rajčat, salátových okurek. To musím doplňovat pořád zásoby. Jedou jak urvaní.
Dokud nemají problém ovoce, zeleninu, saláty, různý pohyb. Tak nemám důvod, abych jim nedala zmrzlinu. Většinou si ji teď vezmou po večeři venku a zas jdou lítat nebo skákat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67899
9.6.21 16:50

Kdyz je pekne, tak klidne denne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu