Misto odsani hlenu odsavackou jsem foukla

25
7.6.21 21:19

Misto odsani hlenu odsavackou jsem foukla

Ahoj mam dotaz dneska pri odsavani hlenu jsem omylem misto odsani foukla kratce a ne moc. Male 30 mesicu. Mohla jsem ji tim nejak ublížit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8997
7.6.21 21:22
@Edora píše:
Ahoj mam dotaz dneska pri odsavani hlenu jsem omylem misto odsani foukla kratce a ne moc. Male 30 mesicu. Mohla jsem ji tim nejak ublížit?

Ne :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5380
7.6.21 21:29

Ne a tisickrát lepší je odsávačka na vysavač. I hygienické více…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3325
7.6.21 21:33
@Veru1987 píše:
Ne a tisickrát lepší je odsávačka na vysavač. I hygienické více…

Proč je to hygienictejsi? Vždyť vysavacem tomu dítěti vysajes mozek z hlavy ne? :lol: navic moje dítě by se tak vyděsilo ze víckrát by si nic vysat nenechalo. Za mě ty na baterky dobry..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5380
7.6.21 21:37
@zudina píše:
Proč je to hygienictejsi? Vždyť vysavacem tomu dítěti vysajes mozek z hlavy ne? :lol: navic moje dítě by se tak vyděsilo ze víckrát by si nic vysat nenechalo. Za mě ty na baterky dobry..

na baterky neznám, ale ten co se vysává ústy mi příjde dosti nehygienické. Já měla pro dceru od miminka ten na vysavač. A mozek dceři zůstal. Do asi 18m měla rýmy snad každý druhý měsíc. Jsem ji to vysávala násilím, ale bylo to fakt rychle… fuk fuk a hotové. Jeee božatko jak na to vzpomínam… jsem ji zalehla a trčela mi mezi koleny jen její hlava… tyran jsem byla. Ale někdy po roce si to už odsávala sama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14943
7.6.21 21:42

@zudina je to hygieničtější, protože to natahuje vysavač a ne ty pusou. Mě by se to teda eklovalo fest, kdybych dotahla rýmu dítěte až do své pusy. A je to účinnější, ale současně jemné. Používala jsem tuto odsávačku u obou dětí a kupodivu žijí. I jsem to zkoušela na sobě a žádný nepříjemný tlak se opravdu nekonal…
Zakladatelko, určitě se nic nestalo a také hlasují pro pořízení odsávačky na vysavač. Dítě sice chvilku řve, ale nos je čistý během chvilky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3375
7.6.21 21:47

@zudina mozek fakt nikomu nevysaješ :roll:
Rychlé, účinné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
218
7.6.21 22:06
@Edora píše:

Foukla jsi dítěti do nosu vzduch? Do nosu? Vzduch? :roll:
Ne prach, hlínu, částečky azbestu, Písek z Černobylu… Ale vzduch, který samo vdechuje nosem i ústy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22649
7.6.21 22:26
@Edora píše:

30 měsíců - proč to píšeš tak složitě? to je 2,5 roku - doporučuji holčičku naučit smrkat, tak velké dítě to už dávno pochopí, v tomto věku již dcera dávno smrkala sama i když oběma dírkama naráz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2073
7.6.21 22:32

@stinga Taky nechápu :lol: 30 měsíců, co to jako je.

S tím smrkání souhlasím. Velká holka, už by to zvládnout mohla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3325
8.6.21 08:25
@nozu píše:
@zudina je to hygieničtější, protože to natahuje vysavač a ne ty pusou. Mě by se to teda eklovalo fest, kdybych dotahla rýmu dítěte až do své pusy. A je to účinnější, ale současně jemné. Používala jsem tuto odsávačku u obou dětí a kupodivu žijí. I jsem to zkoušela na sobě a žádný nepříjemný tlak se opravdu nekonal…
Zakladatelko, určitě se nic nestalo a také hlasují pro pořízení odsávačky na vysavač. Dítě sice chvilku řve, ale nos je čistý během chvilky.

Pusou? To neznám. Ja používám normální odsavacku na baterky, strčim do nosu a vysaju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14943
8.6.21 09:27

@zudina no ale zakladatelka používá tu na odsátí pusou. V podstatě to jsou dvě hadičky propojené přes zásobník. Jednu dáš do nosu a druhou nasáváš pusou vzduch..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat