Jak dál, neumím být sama

Anonymní
19.4.21 00:45

Jak dál, neumím být sama

Ahoj, hodně by mi pomohly Vaše zkušenosti a jak jste vše zvládly… Jsem po 13tiletém manželství sama se skoro tříletým dítkem. A trápím se. Když nikoho nemám je mi smutno, stýská se mi po obejmutí a celkově mužské energii v bytě… stačilo když by tu byl se mnou, když by spal vedle mne v posteli. Chtěla jsem se naučit být sama a našla si moc fajn kamaráda milence… ale je ženatý a to bych nic víc nechtěla než sex a občas společnou noc, další muž je starší svobodný s dítětem ve střídavé výchově a ten je sám, ale vztah nechce, chce svobodu a má špatné zkušenosti (toho mám ráda) sex s ním je skvělý a je mi s ním moc hezky, další muž je moc fajn, přitahuje mne a je sympatický, ale je o 3 roky mladší a nemá děti a myslím si, že je je jednou chtít bude… já už asi ne takže i když je mi s ním dobře a jezdíme na výlety a celkově si rozumíme, mám strach, že bude problém… když jsem sama je mi hrozně a chybí mi sex a když se s někým vídám je mi dobře, ale toužím po vztahu opravdu si nedokážu nebo mi nejde si zvyknout na samotu. Poraďte mi prosím… mám si nechat milence a čekat až se někdo objeví nebo mám zkusit jít do vztahu s tím mladším, který je skvělý a je mi s ním super a chtěla bych ho domů s rizikem, že třeba jednou odejde k ženě co bude chtít dítě (nebo si to já rozmyslím?). Ten muž s děckem ve střídavé výchově by mi vyhovoval nejvíc, protože nechce další děti a je mi s ním krásně, ale on už chce zůstat sám. Poraďte mi prosím. Jinak po rozchodu s manželem jsem rok a samota mne tíží i když sportuji, mám přátele, věnuji se dítěti a pracuju. Chybí mi partner, jsem zvyklá ho po tom 13tiletém manželství mít :(? Prosím Anonym

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27
19.4.21 03:28
@Anonymní píše:
Ahoj, hodně by mi pomohly Vaše zkušenosti a jak jste vše zvládly… Jsem po 13tiletém manželství sama se skoro tříletým dítkem. A trápím se. Když nikoho nemám je mi smutno, stýská se mi po obejmutí a celkově mužské energii v bytě… stačilo když by tu byl se mnou, když by spal vedle mne v posteli. Chtěla jsem se naučit být sama a našla si moc fajn kamaráda milence… ale je ženatý a to bych nic víc nechtěla než sex a občas společnou noc, další muž je starší svobodný s dítětem ve střídavé výchově a ten je sám, ale vztah nechce, chce svobodu a má špatné zkušenosti (toho mám ráda) sex s ním je skvělý a je mi s ním moc hezky, další muž je moc fajn, přitahuje mne a je sympatický, ale je o 3 roky mladší a nemá děti a myslím si, že je je jednou chtít bude… já už asi ne takže i když je mi s ním dobře a jezdíme na výlety a celkově si rozumíme, mám strach, že bude problém… když jsem sama je mi hrozně a chybí mi sex a když se s někým vídám je mi dobře, ale toužím po vztahu opravdu si nedokážu nebo mi nejde si zvyknout na samotu. Poraďte mi prosím… mám si nechat milence a čekat až se někdo objeví nebo mám zkusit jít do vztahu s tím mladším, který je skvělý a je mi s ním super a chtěla bych ho domů s rizikem, že třeba jednou odejde k ženě co bude chtít dítě (nebo si to já rozmyslím?). Ten muž s děckem ve střídavé výchově by mi vyhovoval nejvíc, protože nechce další děti a je mi s ním krásně, ale on už chce zůstat sám. Poraďte mi prosím. Jinak po rozchodu s manželem jsem rok a samota mne tíží i když sportuji, mám přátele, věnuji se dítěti a pracuju. Chybí mi partner, jsem zvyklá ho po tom 13tiletém manželství mít :(? Prosím Anonym

Ahoj, rad se s tebou seznamim :-)
Napis mi do vzakzu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1409
19.4.21 03:48
@Anonymní píše:
Ahoj, hodně by mi pomohly Vaše zkušenosti a jak jste vše zvládly… Jsem po 13tiletém manželství sama se skoro tříletým dítkem. A trápím se. Když nikoho nemám je mi smutno, stýská se mi po obejmutí a celkově mužské energii v bytě… stačilo když by tu byl se mnou, když by spal vedle mne v posteli. Chtěla jsem se naučit být sama a našla si moc fajn kamaráda milence… ale je ženatý a to bych nic víc nechtěla než sex a občas společnou noc, další muž je starší svobodný s dítětem ve střídavé výchově a ten je sám, ale vztah nechce, chce svobodu a má špatné zkušenosti (toho mám ráda) sex s ním je skvělý a je mi s ním moc hezky, další muž je moc fajn, přitahuje mne a je sympatický, ale je o 3 roky mladší a nemá děti a myslím si, že je je jednou chtít bude… já už asi ne takže i když je mi s ním dobře a jezdíme na výlety a celkově si rozumíme, mám strach, že bude problém… když jsem sama je mi hrozně a chybí mi sex a když se s někým vídám je mi dobře, ale toužím po vztahu opravdu si nedokážu nebo mi nejde si zvyknout na samotu. Poraďte mi prosím… mám si nechat milence a čekat až se někdo objeví nebo mám zkusit jít do vztahu s tím mladším, který je skvělý a je mi s ním super a chtěla bych ho domů s rizikem, že třeba jednou odejde k ženě co bude chtít dítě (nebo si to já rozmyslím?). Ten muž s děckem ve střídavé výchově by mi vyhovoval nejvíc, protože nechce další děti a je mi s ním krásně, ale on už chce zůstat sám. Poraďte mi prosím. Jinak po rozchodu s manželem jsem rok a samota mne tíží i když sportuji, mám přátele, věnuji se dítěti a pracuju. Chybí mi partner, jsem zvyklá ho po tom 13tiletém manželství mít :(? Prosím Anonym

Ahoj, chápu Tě a cítím se stejně jako ty. Taky jsem od svých 18ti zvyklá být s někým, samota mi nevyhovuje. Ikdyž mám děti, spoustu přátel i koníčků, ten vztah s mužem mi prostě chybí a ne jen kvůli tomu sexu.
S manželem nejsem skoro tři roky, za tu dobu nějaké vztahy byly, ale nevyšlo to a teď ten poslední stál taky za to. Po čtvrt roce chození jsem zjistila, že má paralelní vztah ještě s jednou, se kterou taky plánoval budoucnost, obelhával nás obě. :?
Snad to jednou vyjde ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
19.4.21 07:28

Ty poslys, po 13letem vztahu mas ted 3 najednou? 8o :P hele, promin, ale nedivim se, ze mas v hlave takovej bordel :nevim:

Radit vubec nebudu, stejne bys mou radu neprijala, chces chlapa za kazdou cenu hned ted doma. Tak si tam nastehuj toho mladyho, no :nevim: nikdo jinej ti to asi nesplni…

• Citovat
  • Nahlásit
8292
19.4.21 07:39

Mas muj obdiv, stihat tri najednou a peci o trilete dite, to chce bud time management, stridavku nebo rovnou chuvu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1178
19.4.21 07:45

Mně to teda přijde hrozný. 8o vztahová závislačka, která skáče z jedné postele do druhé, tady teda i třetí. Podle mě je to nezodpovědné i vůči synovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
803
19.4.21 07:51

Já nevím, ani jeden není nic moc. Bude třeba najít si čtvrtého :srdce: :D :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8356
19.4.21 07:52

Chudák dítě. S takovým zástupcem strejdů se ma na co těšit. Jinak tu stejnou kravinu udělala teď kamarádka taky, po rozvodu neustále honila jednoho chlapa za druhým. Jejich malá pak říkala, že má 3 tatínky. A stejně je pořád sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
19.4.21 08:09

Ahoj, když to tak čtu, tak ti říkám dej si pauzu od chlapů. Pro tebe teď nebude žádnej dobrej. Hledáš ideál, ale ten nenajdeš tím, že budeš skákat od jednoho k druhému. Přeji hodně štěstí :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99362
19.4.21 08:11

Píšeš že nechceš být sama a z tvého popisu mám ale pocit ze jsi sama zatím vůbec nebyla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2430
19.4.21 08:13

Vezmi toho mladého, časem třeba svůj postoj prehodnotis, děti jsou moc fajn :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2474
19.4.21 08:13

Někdy stojí za to být chvilku sama se sebou bez nikoho. Stejně takhle honit vztah na sílu, to podle mě nemusí dopadnout dobře. Nechala bych tomu volný průběh a on se někdo objeví v ten správný moment :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6812
19.4.21 08:29

Dokud se člověk nenaučí žít sám se sebou, nikdy nebude mít 100% zdraví vztah..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
19.4.21 08:37

Tomu dala, tomu taky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.21 09:39
@JancaS84 píše:
Chudák dítě. S takovým zástupcem strejdů se ma na co těšit. Jinak tu stejnou kravinu udělala teď kamarádka taky, po rozvodu neustále honila jednoho chlapa za druhým. Jejich malá pak říkala, že má 3 tatínky. A stejně je pořád sama.

Jejda to je špatně pochopeno. S tatínkem vycházíme a máme společnou péči tedy střídavou výchovu dle dohody. Malá nikoho nezná, v tomto jsem velmi zdrženlivá. Žádný z těch mužů nebyl ani u mne doma.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat