Jak dál s chlapem byt nechci

Anonymní
23.1.18 11:17

jak dal s chlapem byt nechci

Dobry den.
Je mi 28let stejne starý je i přítel. Měli jsme dlouho problémy v 3letem vztahu jak psychicke tak i fyzicke z jeho strany kdy musela zasahovat mestska policie. Chapete to dobre. Jenže jsem neplanovane otehotnela a zjistila jsem ze na potrat už je pozdě (kvůli nepravidelne ms). Pritelovi jsem to oznámila rezolutne dítě nechtěl. Rozhodla jsem se ze budu na dále vychovávat dítě sama. Ze když byly psychické i fyzické útoky na mou osobu nebudu sním do budoucna dal žít tudiz jsem se prestehovala zatim k sestre. Pri stehovani mi delal problemy a naschvali a vyhrožuje ze sním musím jako těhotná zůstat. Nyní za mnou jezdi a na to jaký mel sileny vztah a odpor celkove k dětem najednou prý hrozne otočil tesi se a dite pry chce do sve pece nebo ze snim musim nutne zit!
Sestra ta mezi naše problémy dosti viděla tak me v žádném případě k němu zpět ani nepustí ani ja nechci. Nevím jak to bude dál. Na dítě mu neubiram nárok jen nechci žít s psychopatem který ma na to papír a bojím se aby malému pak něco neudelal. Moc se bojím o miminko a jak mam dal pokračovat. Nemam silu a přijdu si ta špatná ja z jeho výčitek. Na policii je vše nahlášené. Nic víc asi nezmůžu. Prosím o Anonym ví že sem chodím. Dekuji :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27348
23.1.18 11:20

Nemusíš nic, pak se uvidí po porodu. Neuváděla bych ho jako otce, pak bude záležet jestli se bude soudit. Ale do plné péče ho nedostane určitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.18 11:25
@pikola píše:
Nemusíš nic, pak se uvidí po porodu. Neuváděla bych ho jako otce, pak bude záležet jestli se bude soudit. Ale do plné péče ho nedostane určitě.

Dekuji moc za podporu a trochu pochopeni. On me porad kontaktuje a jsem z toho ve stresu co bude. Dela problémy. Hledá me všude možně breci ze už se tak ke me chovat nebude ze se změnil. Mimochodem je taky pěkný manipulat a na svou ex vztahl taky ruku jenže ona na policii nešla.

• Citovat
  • Nahlásit
1065
23.1.18 11:26

Díky záznamům na policii on určitě péči nedostane, teď záleží jestli chcete ho uvést jako otce a mít alimenty nebo ne. Pokud bude stát o kontakt, tak může být asistovaný se sociálním pracovníkem, když budete mít strach o dítě. Asi by jsem se došla poradit na OSPOD, který to stejně bude nakonec řešit a tam vám vysvětlí možnosti a se vším pomůžou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.18 11:28
@kytkalenka píše:
Díky záznamům na policii on určitě péči nedostane, teď záleží jestli chcete ho uvést jako otce a mít alimenty nebo ne. Pokud bude stát o kontakt, tak může být asistovaný se sociálním pracovníkem, když budete mít strach o dítě. Asi by jsem se došla poradit na OSPOD, který to stejně bude nakonec řešit a tam vám vysvětlí možnosti a se vším pomůžou.

I když jsem ještě neporodila? Termín mam v květnu. Ja myslela ze se to řeší až po narození.

• Citovat
  • Nahlásit
27348
23.1.18 11:30

Jinak určitě s ním nemusíš zůstávat že čekáš jeho dítě, jsme ve svobodném světě, ani po porodu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1048
23.1.18 11:32

Vůbec bych ho neuvedla jako otce a jeho řeči neposlouchala, buď ráda, že ti sestra pomůže
na chudáčka to on si teď hrát bude..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.18 11:33

To je mi jasné ale on jede tu svoji basnicku a to ze jsme se rozešli vůbec nebere v potaz a dela ze se nic neděje.

• Citovat
  • Nahlásit
14655
23.1.18 11:33
@Anonymní píše:
Dobry den.
Je mi 28let stejne starý je i přítel. Měli jsme dlouho problémy v 3letem vztahu jak psychicke tak i fyzicke z jeho strany kdy musela zasahovat mestska policie. Chapete to dobre. Jenže jsem neplanovane otehotnela a zjistila jsem ze na potrat už je pozdě (kvůli nepravidelne ms). Pritelovi jsem to oznámila rezolutne dítě nechtěl. Rozhodla jsem se ze budu na dále vychovávat dítě sama. Ze když byly psychické i fyzické útoky na mou osobu nebudu sním do budoucna dal žít tudiz jsem se prestehovala zatim k sestre. Pri stehovani mi delal problemy a naschvali a vyhrožuje ze sním musím jako těhotná zůstat. Nyní za mnou jezdi a na to jaký mel sileny vztah a odpor celkove k dětem najednou prý hrozne otočil tesi se a dite pry chce do sve pece nebo ze snim musim nutne zit!
Sestra ta mezi naše problémy dosti viděla tak me v žádném případě k němu zpět ani nepustí ani ja nechci. Nevím jak to bude dál. Na dítě mu neubiram nárok jen nechci žít s psychopatem který ma na to papír a bojím se aby malému pak něco neudelal. Moc se bojím o miminko a jak mam dal pokračovat. Nemam silu a přijdu si ta špatná ja z jeho výčitek. Na policii je vše nahlášené. Nic víc asi nezmůžu. Prosím o Anonym ví že sem chodím. Dekuji :,(

Zavařila jsi si s ním teda pořádně, ale to víš i ty sama. Hlavně se k němu nesmíš nikdy vrátit, už kvůli dítěti. A neuváděj ho do RL. Odstřihni se od něj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1048
23.1.18 11:34
@Anonymní píše:
To je mi jasné ale on jede tu svoji basnicku a to ze jsme se rozešli vůbec nebere v potaz a dela ze se nic neděje.

ale děje s jeho hlavou bohužel :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4596
23.1.18 11:35

To mě mrzí, že jsi musela v životě narazit na takového debila. Bude to těžké, ale určitě bych ho neuváděla v rodném listě. Miminko v žádném případě do péče nedostane. Nikdo nesvěří do péče novorozeně tyranovi. Teď se tě jen snaží deptat. Nedej se! Doufej, že si brzy najde jinou a tobě dá pokoj. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
23.1.18 11:38

:hug: Občas je potřeba se v životě poprat s těžkou situací. Zkus se teď zaměřit na přípravy a těšení se na miminko, nekaž si dny těhotenství myšlenkami na psychopata. Pokud bys potřebovala psychickou podporu, napiš na adresu: poradna@emimino.cz, paní psycholožka Marušincová tě ráda vyslechne a poradí. Dále si určitě zajdi na ospod a zkuste vymyslet nějaký postup, co dál, může jednat s otcem, pokud to pro tebe je momentálně těžké. Nic není tak horké, jak se to uvařilo, věř, že bude líp a buď silnou mámou pro tvé dítě. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1065
23.1.18 11:38

Pokud to dobře chápu, tak ti neuvedení v RL nepomůže pokud on bude trvat na otcovství. Navíc ty máš nárok na podporu i v těhotenství, takže já bych opravdu šla na ten OSPOD klidně hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4757
23.1.18 11:44

Tak mu nabulíkuj, že jsi ho podváděla a dítě není jeho, třeba to vzdá a otravovat přestane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27348
23.1.18 11:44
@kytkalenka píše:
Pokud to dobře chápu, tak ti neuvedení v RL nepomůže pokud on bude trvat na otcovství. Navíc ty máš nárok na podporu i v těhotenství, takže já bych opravdu šla na ten OSPOD klidně hned.

Nepomůže, ale třeba se mu nebude chtít tahat po soudech a nechá to být. Hodně takových akorát kecá a neudělají nakonec nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat