Jsem velká samotářka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Taurielka
Kecalka 140 příspěvků 12.01.18 09:47
Jsem velká samotářka

Jsem velká samotářka, a když myslím velká, tak fakt velká. Úplně mi k životu stačí večerní popovídání si s manželem, 1× měsíčně víkendová návštěva u rodičů a mám zase na měsíc vystaráno. Večer někde sama s přáteli jsem byla snad naposledy na ZŠ. Manžel mě občas někam vytáhne, ale nejradši trávím čas bud sama nebo ve dvou (teď už ve třech), buď doma, kino, výlety, cestování… jako že bych šla já sama s někým někam ze své iniciativy bylo fakt naposledy tak na ZŠ. Občas ještě holky ze školy něco domluví, ale já se nakonec stejně vymluvím, protože se mi nikam nechce. Jako já jsem spokojená, ale přijdu si divná. Je tu někdo, kdo je na tom stejně prosím?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9145 příspěvků 12.01.18 09:50

;) jediná kamarádka bydlí ve Vídni a jsem rada, protože mi stačí si s ní psát a ne se vidět osobně. Na VŠ jsem sice byla pořad někde, ale nikdy jsem se s nikým více nesblizila.

Levandulina
Kelišová 5021 příspěvků 8 inzerátů 12.01.18 09:51

Já myslím, že si nemusíš připadat divně. Každý to má jinak. Horší by bylo, kdyby ti to takhle nevyhovovalo a trpěla by jsi samotou. Takhle mi to příjde ok :)

Rebelka112
Stálice 85 příspěvků 12.01.18 09:57

Taky mi to vyhovuje o samotě s přítelem. Po práci bývám často jen doma, kde si v klidu uklidím navařím a věnuji se sama sobě. Mám jednu kamarádku, jejíž přítel je zároveň kamarád mého přítele, takže se s nimi občas vídáme- buď oni přijdou k nám, nebo my k nim, ale to je taky tak jednou za měsíc. Když mi bylo kolem 20 měla jsem spoustu kamarádek a pořád jsem někam chodila, což časem ustalo a vztahy s kamarádkami ochladly.
S rodinou se také stýkám minimálně, většinou na nějaké oslavě narozenin.
Nepřipadám si divná :D :mavam:

Soňa Zacharová
Závislačka 3355 příspěvků 12.01.18 09:59

@Taurielka Já to tak mám stejně tak divná nejsi :hug: Jelikož mám taky děti tak mě víc vadí chodit na hřiště, heren atd vždy to za mě musí apsolovat manžel

Premek_Orac
Závislačka 4081 příspěvků 12.01.18 10:05

@Taurielka Nepřijde mi na tom nic divného. Prostě to tak máš a pokud to nevadí nejbližším a ty jsi takto upřímne spokojená, tak je vše v pořádku.
Nedělej nic pro jiné. Tím myslím kolegy, sousedy, ne ty nejbližší přátele. Je to tvůj život a tvoje volba, jak ho strávíš.
Já asi nejsem až takový samotář, ale jinak mi taky vyhovuje víceméně dělit čas mezi práci a ten společný s partnerkou a jednou týdně večer s přáteli. Někdy mám období, kdy jsem nejradši úplně sám. To buď chodím pěšky na odlehlá místa, nebo jedu do cizího města, kde sice jsou lidi, a le jsem tam pan nikdo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.18 10:11

Mám to samé :D Tedy teď se dvěmi dětmi si jako exot tolik nepřipadám, ale když mi bylo 18-20let a všichni šli v pátek večer „kalit“ a já zalezla s kafíčkem a v teplých ponožkách do pelech, všichni na mě jako na exota koukali. Dnes je mi 25let a mám tu jednu „větší“ kámošku a tím to tak hasne. U nás je horší, že jsme s manželem takový oba, takže mě ani on moc nikam nevytáhne :mrgreen: jsme prostě peciválové :pankac:

malá_holka
Závislačka 4701 příspěvků 12.01.18 10:18

@Premek_Orac Cizý město, být pan nikdo. To je přesný.
Taky jsem taková, působím chladně na lidi. Nejsem ten typ, co se s každým vybavuje na ulici, se známýma atd. Ja jsem naslouchačka a o sobě mluvím minimálně. Mám ráda anonymitu. Nejlíp úplnou. Nemám face ani nic jinýho. Pár kámošů mám, ale pravidelně se vídám jen s jedním. S rodinou se vídám častějč.

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 12.01.18 10:27

Jsem na tom podobně, jednám ale s lidmi v práci, takže po práci mám ráda klid, kdy vidím jenom manžela, stejně tak o víkendu. S kamarádka se scházím tak 2 - 3× ročně. Největší relax pro mě je být bez lidí okolo - holt typický introvert.

Premek_Orac
Závislačka 4081 příspěvků 12.01.18 10:32

@malá_holka Souhlasím. U mě to tedy vychází i z toho, že nemám úplně dobrou zkušenost s tzv. přáteli. Proto si nové nehledám a držím si jen ty, u kterých už vím, co čekat.

Heivka
Závislačka 2895 příspěvků 12.01.18 10:33

Být introvert je normální, jenom ti vlezlí extroverti si myslí, že když každý den nemluvíte s milionem lidí, tak nejste v pořádku. Nedejte se zmýlit, většina extrovertů musí s někým pořád mluvit, protože když tu pusu zavřou tak se zapne mozek a to se jim nelíbí :mrgreen:

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 12.01.18 10:34

Ja si myslim, ze na tom neni nic neobvykleho. Spousta lidi ma rado svuj klid. Ja napriklad taky radsi nez na pokec se znamyma, zalehnu do postele s knizkou.

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 12.01.18 10:44
@Tichošlápek píše:
;) jediná kamarádka bydlí ve Vídni a jsem rada, protože mi stačí si s ní psát a ne se vidět osobně. Na VŠ jsem sice byla pořad někde, ale nikdy jsem se s nikým více nesblizila.

A proto trávíš tolik času na internetu s emiminem, protože Ti stačí si psát :mavam:

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 12.01.18 10:48
@Heivka píše:
Být introvert je normální, jenom ti vlezlí extroverti si myslí, že když každý den nemluvíte s milionem lidí, tak nejste v pořádku. Nedejte se zmýlit, většina extrovertů musí s někým pořád mluvit,protože když tu pusu zavřou tak se zapne mozek a to se jim nelíbí :mrgreen:

Mám někdy ten stejný pocit :D

malá_holka
Závislačka 4701 příspěvků 12.01.18 10:50
@Premek_Orac píše:
@malá_holka Souhlasím. U mě to tedy vychází i z toho, že nemám úplně dobrou zkušenost s tzv. přáteli. Proto si nové nehledám a držím si jen ty, u kterých už vím, co čekat.

Ty ale víš co, to je taky blbej přístup. Někdo mě zradil, zanevřu na lidi. :think: Ale chàpu tě, já všem pokaždý posloužila jako vrba. A sama jsem se neměla komu vykecat. Jak se pak lidem ulevilo, nebyla jsem třeba, ale to je normální.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama