Reklama

Rozchod, společné kamarádi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

badyyyss
Povídálka 23 příspěvků 06.01.18 15:43
rozchod , společné kamarádi

Ženy, jsem čerstvě po rozchodu po 5ti letech. Jsem ve fázi toho že jsem se s tím nějak smířila, svého ex nekontaktuji a snažím se nemyslet.
Jenže nejhorší je to, že všechny kamarády máme společné. Nevím jak se zachovat v takové situaci, ex mi dost ublížil a neměla bych chut ho ani pozdravit po tom všem. Stala se vám taková situace popřípadě jak by jste se zachovaly? 8)

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.18 15:55

Stala se mi podobná věc a dopadlo to tak, že kamarádi se časem rozdělili na 2 tábory. Někteří se stýkají se mnou a někteří s ním.

divine woman
Echt Kelišová 8416 příspěvků 06.01.18 16:53

Tahle situace je blbá i pro kamarády, jak píše anonym výše, většinou se rozdělí po čase na 2 skupiny. Málokdo dokáže plnohodnotně kamarádit se 2 lidmi, kteří se nechtějí potkávat.

BloomingGorgeous
Závislačka 2771 příspěvků 06.01.18 17:00

Ja jsem po rozchodu vzdy o “jeho” kamarady prisla. Moji mi zustali. Spolecne kamarady jsem s zadnym partnerem nemela. Tak se asi vytvori dve skupiny. Nejlepsi je kamarady do situace moc nevtahovat.

Lama Lama
Hvězda diskuse 48356 příspěvků 06.01.18 18:25

O ty původně jeho kamarádi jsem z větší části přišla nebo se setkáváme spíše výjimečně. a ty společné jsme se zpočátku scházeli zvlášť a teď po dvou letech už jezdíme společně všichni

Mylka
Povídálka 50 příspěvků 08.01.18 16:01

Hele mě se stala uplně podobná věc, byli jsme spolu 5 let, měli jsme spolu už snad všechno, byli jsme jako jeden a to hlavní měli jsme snad všechny kamarády společné. Ale po rozhochodě upadlo uplně všechno. Myslela jsem že se všechno zlepší časem a budu se s kamarády zase bavit ale nešlo mi to protože tam byl on. Teď je to už rok a já jsem už uplně jinde. Odstěhovala jsem se přes půlku republiky za svým novým klukem a našla jsem si nové kamarády. A to nejhlavnější, cítím se mnohem lépe než s mým ex

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Bojovníci a haldy mrtvol: První fotografie z natáčení Jana Žižky jsou samá krev!

Bude to půlmiliardový projekt, nejdražší snímek v historii české... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >