Rozchod, společné kamarádi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

badyyyss
Povídálka 23 příspěvků 06.01.18 15:43
rozchod , společné kamarádi

Ženy, jsem čerstvě po rozchodu po 5ti letech. Jsem ve fázi toho že jsem se s tím nějak smířila, svého ex nekontaktuji a snažím se nemyslet.
Jenže nejhorší je to, že všechny kamarády máme společné. Nevím jak se zachovat v takové situaci, ex mi dost ublížil a neměla bych chut ho ani pozdravit po tom všem. Stala se vám taková situace popřípadě jak by jste se zachovaly? 8)

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.18 15:55

Stala se mi podobná věc a dopadlo to tak, že kamarádi se časem rozdělili na 2 tábory. Někteří se stýkají se mnou a někteří s ním.

divine woman
Echt Kelišová 7712 příspěvků 06.01.18 16:53

Tahle situace je blbá i pro kamarády, jak píše anonym výše, většinou se rozdělí po čase na 2 skupiny. Málokdo dokáže plnohodnotně kamarádit se 2 lidmi, kteří se nechtějí potkávat.

BloomingGorgeous
Závislačka 2717 příspěvků 06.01.18 17:00

Ja jsem po rozchodu vzdy o “jeho” kamarady prisla. Moji mi zustali. Spolecne kamarady jsem s zadnym partnerem nemela. Tak se asi vytvori dve skupiny. Nejlepsi je kamarady do situace moc nevtahovat.

Lama Lama
Hvězda diskuse 47284 příspěvků 06.01.18 18:25

O ty původně jeho kamarádi jsem z větší části přišla nebo se setkáváme spíše výjimečně. a ty společné jsme se zpočátku scházeli zvlášť a teď po dvou letech už jezdíme společně všichni

Mylka
Povídálka 50 příspěvků 08.01.18 16:01

Hele mě se stala uplně podobná věc, byli jsme spolu 5 let, měli jsme spolu už snad všechno, byli jsme jako jeden a to hlavní měli jsme snad všechny kamarády společné. Ale po rozhochodě upadlo uplně všechno. Myslela jsem že se všechno zlepší časem a budu se s kamarády zase bavit ale nešlo mi to protože tam byl on. Teď je to už rok a já jsem už uplně jinde. Odstěhovala jsem se přes půlku republiky za svým novým klukem a našla jsem si nové kamarády. A to nejhlavnější, cítím se mnohem lépe než s mým ex

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohdalová své miliony už asi neuvidí. Bankéř, který jí prodal obrazy, utekl na exotický ostrov

Před rokem se zjistilo, že Jiřina Bohdalová naletěla podvodníkovi, bývalému... číst dále >

„Kazatel“ Klus se lidem začal zajídat: Nepolitikař a jen zpívej, vzkazují mu!

Najít tu správnou míru. To kdyby Tomáš Klus (32) uměl, nemusel by teď řešit,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama