Rozchod, společné kamarádi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
badyyyss
Povídálka 23 příspěvků 06.01.18 15:43
rozchod , společné kamarádi

Ženy, jsem čerstvě po rozchodu po 5ti letech. Jsem ve fázi toho že jsem se s tím nějak smířila, svého ex nekontaktuji a snažím se nemyslet.
Jenže nejhorší je to, že všechny kamarády máme společné. Nevím jak se zachovat v takové situaci, ex mi dost ublížil a neměla bych chut ho ani pozdravit po tom všem. Stala se vám taková situace popřípadě jak by jste se zachovaly? 8)

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.18 15:55

Stala se mi podobná věc a dopadlo to tak, že kamarádi se časem rozdělili na 2 tábory. Někteří se stýkají se mnou a někteří s ním.

divine woman
Echt Kelišová 9140 příspěvků 06.01.18 16:53

Tahle situace je blbá i pro kamarády, jak píše anonym výše, většinou se rozdělí po čase na 2 skupiny. Málokdo dokáže plnohodnotně kamarádit se 2 lidmi, kteří se nechtějí potkávat.

BloomingGorgeous
Závislačka 2832 příspěvků 06.01.18 17:00

Ja jsem po rozchodu vzdy o “jeho” kamarady prisla. Moji mi zustali. Spolecne kamarady jsem s zadnym partnerem nemela. Tak se asi vytvori dve skupiny. Nejlepsi je kamarady do situace moc nevtahovat.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49496 příspěvků 5 inzerátů 06.01.18 18:25

O ty původně jeho kamarádi jsem z větší části přišla nebo se setkáváme spíše výjimečně. a ty společné jsme se zpočátku scházeli zvlášť a teď po dvou letech už jezdíme společně všichni

Mylka
Povídálka 50 příspěvků 08.01.18 16:01

Hele mě se stala uplně podobná věc, byli jsme spolu 5 let, měli jsme spolu už snad všechno, byli jsme jako jeden a to hlavní měli jsme snad všechny kamarády společné. Ale po rozhochodě upadlo uplně všechno. Myslela jsem že se všechno zlepší časem a budu se s kamarády zase bavit ale nešlo mi to protože tam byl on. Teď je to už rok a já jsem už uplně jinde. Odstěhovala jsem se přes půlku republiky za svým novým klukem a našla jsem si nové kamarády. A to nejhlavnější, cítím se mnohem lépe než s mým ex

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >