Dítě s tracheostomií

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Charlotte191
Nováček 2 příspěvky 03.01.18 08:00
Dítě s tracheostomií

Zdravím všechny maminky,
najde se tu některá, která má dítě s tracheostomií? Hledám maminky se stejnými starostmi a problémy. Je potřeba si sdílet zkušenosti a občas si opravdu popovídat.
V případě Vysočiny (Třebíčsko, Velkomeziříčsko) možná osobní setkání:)

Reakce:
Murka
Ukecaná baba ;) 1582 příspěvků 03.01.18 09:33

Ahoj, pokud používáš facebook, tak je tam skupinka Tracheostomia a děti .
Tam určitě najdeš spřízněné duše. :mavam:

Charlotte191
Nováček 2 příspěvky 03.01.18 11:36

Jé děkuji, o tom jsem ani nevěděla

julie.cz
Povídálka 30 příspěvků 06.02.18 13:12

Ahoj, pokud do této diskuze ještě nahlížíš, tak jsem já maminka holčičky s tracheostomií. Malé je toho času 22 měsíců, tracheostomii má od loňského září. V současné době stojíme „na prahu“ dekanylace, ale je strašně náročný proces. Pomalu už začínám propadat zoufalství, že to malá nezvládne. Z pochopitelných důvodů neví, na co má nosík:) a já jí to nějak nedokážu vysvětlit. Cesta je jediná, a to ucpávání kanyly (=přidušování dítěte). Malá je v péči pana primáře Jurovčíka, tak kdyby tě něco zajímalo, napiš.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >