Reklama

Dítě s tracheostomií

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Charlotte191
Nováček 2 příspěvky 03.01.18 08:00
Dítě s tracheostomií

Zdravím všechny maminky,
najde se tu některá, která má dítě s tracheostomií? Hledám maminky se stejnými starostmi a problémy. Je potřeba si sdílet zkušenosti a občas si opravdu popovídat.
V případě Vysočiny (Třebíčsko, Velkomeziříčsko) možná osobní setkání:)

Reklama

Reakce:

Murka
Ukecaná baba ;) 1507 příspěvků 03.01.18 09:33

Ahoj, pokud používáš facebook, tak je tam skupinka Tracheostomia a děti .
Tam určitě najdeš spřízněné duše. :mavam:

Charlotte191
Nováček 2 příspěvky 03.01.18 11:36

Jé děkuji, o tom jsem ani nevěděla

julie.cz
Povídálka 30 příspěvků 06.02.18 13:12

Ahoj, pokud do této diskuze ještě nahlížíš, tak jsem já maminka holčičky s tracheostomií. Malé je toho času 22 měsíců, tracheostomii má od loňského září. V současné době stojíme „na prahu“ dekanylace, ale je strašně náročný proces. Pomalu už začínám propadat zoufalství, že to malá nezvládne. Z pochopitelných důvodů neví, na co má nosík:) a já jí to nějak nedokážu vysvětlit. Cesta je jediná, a to ucpávání kanyly (=přidušování dítěte). Malá je v péči pana primáře Jurovčíka, tak kdyby tě něco zajímalo, napiš.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >