Nesnáším jídlo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BeyBey
Povídálka 23 příspěvků 24.12.17 20:41
Nesnáším jídlo

Cítím se strašně nechutně, dnes jsem od rána nejedla jakože půst na svátky a pak na večer jsem do sebe nasoukala tolik cukroví sice jsou slazené stevii, ale to neva plus hrachovou polévku a černého Kubu, jablko, cca 200 ml moštu a mrkve, jo vím všechno jídlo je zdravé, ale to taky v tom cukroví byly ruky a hodně sacharidů, se bojím jak hodně přiberou a už nebudu jíst nikdy normální porce, jinak jelikož jsem měla problém s anorexií, tak vážím 40,ale mám strach, že budu mít problém s bulimii, to jsem měla chvíli :,( :?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Božislava
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 24.12.17 20:44
@BeyBey píše:
Cítím se strašně nechutně, dnes jsem od rána nejedla jakože půst na svátky a pak na večer jsem do sebe nasoukala tolik cukroví sice jsou slazené stevii, ale to neva plus hrachovou polévku a černého Kubu, jablko, cca 200 ml moštu a mrkve, jo vím všechno jídlo je zdravé, ale to taky v tom cukroví byly ruky a hodně sacharidů, se bojím jak hodně přiberou a už nebudu jíst nikdy normální porce, jinak jelikož jsem měla problém s anorexií, tak vážím 40,ale mám strach, že budu mít problém s bulimii, to jsem měla chvíli :,( :?

Tak 40? Koukej to dát na 50!

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1321 příspěvků 24.12.17 20:50
@Božislava píše:
Tak 40? Koukej to dát na 50!

Zalezi i na vysce :think:.
Nekdy je i 50kg malo

BeyBey
Povídálka 23 příspěvků 24.12.17 20:50

@Božislava jo vím je to při 163 cm málo, ale bojím se že se mi holky ze třídy budou smát, jak jsem přibrala :,(

BeyBey
Povídálka 23 příspěvků 24.12.17 20:51

@Kralikcek měřím 163

Božislava
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 24.12.17 20:51
@BeyBey píše:
@Božislava jo vím je to při 163 cm málo, ale bojím se že se mi holky ze třídy budou smát, jak jsem přibrala :,(

To snad musí být třída z koncentráku!

lachtanice86
Kelišová 6619 příspěvků 24.12.17 20:54

@BeyBey smát se, že si přibrala na normální váhu? No tak to je super třída.

Denisa56
Kelišová 6417 příspěvků 24.12.17 21:06
@BeyBey píše:
@Božislava jo vím je to při 163 cm málo, ale bojím se že se mi holky ze třídy budou smát, jak jsem přibrala :,(

A holky ze třídy vážej kolik? 30? Jestli máš na 163 cm 40 kilo, tak jsi nikoli štíhlá, ale nezdravě hubená. Tak si přestaň vyčítat, že ses najedla. Jíst je normální potřeba jakéhokoli živočicha, přestaň bláznit, nebo ti začnou vypadávat vlasy, lámat se nehty, ztratíš cyklus a bude z tebe hubená a nemocná holka.

BeyBey
Povídálka 23 příspěvků 24.12.17 21:06

@Božislava No právě já jsem z té třídy nejhubenější, ale tak oni mně neznají s normal váhou, ale tak já nwm když přiberu, jestli mi řeknou, že vypadám líp, že mám konečně, prsa a vypadám jak žena, nebo řeknou vypadáš líp, když si byla hubenější

BeyBey
Povídálka 23 příspěvků 24.12.17 21:11

@Denisa56 cyklus už nemám delší dobu, ale vlasy a nehty se mi zatím nelámou, ale už by mně to mělo varovat, že to není v pořádku, nemít cyklus

elena.78
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 24.12.17 21:14
@lachtanice86 píše:
@BeyBey smát se, že si přibrala na normální váhu? No tak to je super třída.

Nebo si zakladatelka jen myslí, že by se jí holky smály.

@BeyBey nesmějí se spíš tomu jak jsi vychrtlá? Sorry, ale podle mě Tvůj vychrtlý vzhled musí přitahovat pozornost všude kam vejdeš.

To musí být haluz nejezt a přitom stále myslet na JÍDLO.

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1994 příspěvků 24.12.17 21:15

@BeyBey holka zlatá, na holky ve třídě se vykašli, váhu máš moc nízkou. Kolik ti je? A co na to říkají rodiče?

tulipán
Závislačka 3302 příspěvků 24.12.17 21:17

Novacek s problemem jako tento je u me troll.

Denisa56
Kelišová 6417 příspěvků 24.12.17 21:20
@BeyBey píše:
@Denisa56 cyklus už nemám delší dobu, ale vlasy a nehty se mi zatím nelámou, ale už by mně to mělo varovat, že to není v pořádku, nemít cyklus

Přestaň blbnout, navíc kvůli holkám ve třídě. Ty tvůj život žít nebudou, už teď máš rozhašenej cyklus. Úplně zbytečně si ničíš zdraví, úplně zbytečně. Jsi hodně mladá, tak si to asi neuvědomuješ, ale zdraví máš jen jedno a jestli si ho teď pohnojíš, už se to nemusí nikdy dát do kupy. Jednou dospěleš, budeš chtí děti a třeba to nepůjde. Pak se budeš plácat do hlavy, jak hloupá jsi byla a zkazila si život kvůli nějakým puberťačkám, aby neměly blbý kecy.

Lekninka91
Extra třída :D 10421 příspěvků 24.12.17 21:23

Jdi se léčit

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Že se nestydíš, ty spratku?! Žena slovenského zpěváka naložila Rytmusovi

Kluk z Petržalky? Patrika Vrbovského (41) překřtili na spratka z Petržalky. V... číst dále >

Drsný souboj Muže roku s ex Robinsonkou pokračuje: „Mlátil mě a podváděl!“

Jeden z nás tady lže, ale já to nejsem! Tohle je přesně věta, kterou se ohání... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >