Ztráta platební karty u Fio banky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NikolHonzik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 02:11
Ztráta platební karty u Fio banky

Dobrý večer všem maminkám. Mám otázku. Má některá z vás účet u Fio banky? Pokud ano, jak jste řešily ztrátu? Samozřejmě je už zablokována. Mám ji pojištěnou proti krádeži i ztrátě. Pokud jste to některá z vás měla úplně podobně, prosím napište mi o tom vše. Děkuji všem, Ahojkyyyyy

Reakce:
Ivan PPZ
Kelišová 5697 příspěvků 18.12.17 08:15

Máte nahlášeno, zablokováno- co ještě chcete řešit? Dostanete novou a lépe jí hlídejte.

NikolHonzik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 08:52

Slecno či paní, vám se toto stalo?

NikolHonzik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 09:14

@Ivan PPZ A lépe ji mam hledat? Já ji neztratila doma :think: Ale jinak děkuji za vaši velmi užitečnou radu na kterou bych určitě nepřišla :potlesk:

micta
Generální žvanilka 24194 příspěvků 18.12.17 09:18

@NikolHonzik umíš číst? Ivan je chlap. A píše ti, že tu novou máš lépe hlídat, ne hledat. Tak neprskej.

Ivan PPZ
Kelišová 5697 příspěvků 18.12.17 09:43

@NikolHonzik Tu ztracenou sice hledat můžete, ale proč vlastně? Riziko od ní žádné nehrozí a novou kartu pořídíte zdarma, nebo za 100,–.

kesumat
Nováček 7 příspěvků 18.12.17 09:45

Jeste je dobre o tu novou pozadat????

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >