Reklama

Ztráta platební karty u Fio banky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NikolHonzik 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 02:11
Ztráta platební karty u Fio banky

Dobrý večer všem maminkám. Mám otázku. Má některá z vás účet u Fio banky? Pokud ano, jak jste řešily ztrátu? Samozřejmě je už zablokována. Mám ji pojištěnou proti krádeži i ztrátě. Pokud jste to některá z vás měla úplně podobně, prosím napište mi o tom vše. Děkuji všem, Ahojkyyyyy

Reklama

Reakce:

Ivan PPZ
Kelišová 5650 příspěvků 18.12.17 08:15

Máte nahlášeno, zablokováno- co ještě chcete řešit? Dostanete novou a lépe jí hlídejte.

NikolHonzik 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 08:52

Slecno či paní, vám se toto stalo?

NikolHonzik 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 09:14

@Ivan PPZ A lépe ji mam hledat? Já ji neztratila doma :think: Ale jinak děkuji za vaši velmi užitečnou radu na kterou bych určitě nepřišla :potlesk:

micta
Generální žvanilka 23561 příspěvků 18.12.17 09:18

@NikolHonzik umíš číst? Ivan je chlap. A píše ti, že tu novou máš lépe hlídat, ne hledat. Tak neprskej.

Ivan PPZ
Kelišová 5650 příspěvků 18.12.17 09:43

@NikolHonzik Tu ztracenou sice hledat můžete, ale proč vlastně? Riziko od ní žádné nehrozí a novou kartu pořídíte zdarma, nebo za 100,–.

kesumat
Nováček 4 příspěvky 18.12.17 09:45

Jeste je dobre o tu novou pozadat????

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >