Sama doma - strach

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.17 23:20
Sama doma - strach

Ahoj holky,

v pondělí na mě někdo v půlnoci tukal a od te doby se bojím sama doma. Volala nsem policii, přijeli celkem hned ale stejně jsem se klepala ještě 2h potom. Soused to nebyl a nenapada mě nic jiného než ze někdo zkoušel zda jsem doma. Mám hrůzu usnout. Soused bydlí přes chodbu a dal mi na sebe číslo ať kdykoliv volám. Policie přijela za 5 min. Ke dveřím jsem dala stafle které spadnou když někdo otevře takže by mě to mělo probudit. Ale stejně mám panický strach a porad přemýšlím kdo nám mě tukal :-( Kez by to byl třeba jiný soused fo si spletl patro ale tomu moč nevěřím :-(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Bandii
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 13.12.17 23:28

Nám se do bytu celkem pravidelně dobýval soused, kterej když se ožral, tak si pletl patra :mrgreen: ale celkem se divím, že policie přijela k ničemu :think: když kolikrát nepřijdou i když se opravdu něco děje.

zelená7
Ukecaná baba ;) 1206 příspěvků 13.12.17 23:33

To jako myslíš vážně, že k vůli zaklepání voláš policii? 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.17 23:33
@Anonymní píše:
Ahoj holky,v pondělí na mě někdo v půlnoci tukal a od te doby se bojím sama doma. Volala nsem policii, přijeli celkem hned ale stejně jsem se klepala ještě 2h potom. Soused to nebyl a nenapada mě nic jiného než ze někdo zkoušel zda jsem doma. Mám hrůzu usnout. Soused bydlí přes chodbu a dal mi na sebe číslo ať kdykoliv volám. Policie přijela za 5 min. Ke dveřím jsem dala stafle které spadnou když někdo otevře takže by mě to mělo probudit. Ale stejně mám panický strach a porad přemýšlím kdo nám mě tukal :-( Kez by to byl třeba jiný soused fo si spletl patro ale tomu moč nevěřím :-(

Vim jak Ti je ja se bojim porad kdyz muz jde na nocni. Bydlim na prizemi a okolo baraku nemame jeste plot(porad). Planujeme se prestehovat ale zatim nas nic neoslovilo. Uz aby to bylo.

růžový achát
Kelišová 5131 příspěvků 13.12.17 23:39

Na mně někdo zaťukat a ja nevědět kdo to je a ja být sama doma… kakla bych si bobek do spoďáků a švihala by 8o ch si dát panáka, popadla manželovo golfovou hůl a nacvičila bych si gepardí pozdrav…dala bych před dveře ještě lavor s klíhem a let lampu jako v Sám doma :hug: soucit!!

AnetVV
Kecalka 302 příspěvků 13.12.17 23:44

Hele na mě někdo takhle v noci někdo zvonil :nevim: podle mě může jít o ožralce co se vrací nad ránem… zloději vykradli babičku když si byli jisti že nikdo není doma, podle mě rozhodně nechodí a neklepou

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.17 23:49

A proč bych nevolala policii když na mě v noci v horním patře nebo tuka? A vím ze soused to není a opilec asi taky ne, proč b lezl nahoru. Policajti řekli ze to je naprosto v pořádku ze jsem volala.

zudina
Ukecaná baba ;) 2235 příspěvků 13.12.17 23:55

Volat policii kvuli tukani? Tak to by me opravdu nenapadlo a proc jako prijeli? Co vysetrovali? :D

Limi123
Závislačka 3678 příspěvků 13.12.17 23:56
@Anonymní píše:
A proč bych nevolala policii když na mě v noci v horním patře nebo tuka? A vím ze soused to není a opilec asi taky ne, proč b lezl nahoru. Policajti řekli ze to je naprosto v pořádku ze jsem volala.

Take myslim, ze to byl spis omyl. Kdybych byla zlodej, nebudu o pulnoci tukat. To by pravdepodobne nikoho neprobudilo. Spis bych treba zazvonila po devate vecer. Tukani o pulnoci proste nedava smysl.

Ale jinak ano, take bych se bala. I kdyz duvod pravdepodobne neni. Jsem rada, ze mame bezpecnostni dvere.

mapu
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 14.12.17 00:03

Nam takhle jednou někdo klepal na balkonové dveře…nalem jsem si kakla do gatí…delali nam fasadu a menili okna, bylo tam leseni, soused o patro vys si zapomněl klice a myslel si, ze je doma…jinak te chápu, doma sama mam strach uz od dětství..

růžový achát
Kelišová 5131 příspěvků 14.12.17 00:05
@mapu píše:
Nam takhle jednou někdo klepal na balkonové dveře…nalem jsem si kakla do gatí…delali nam fasadu a menili okna, bylo tam leseni, soused o patro vys si zapomněl klice a myslel si, ze je doma…jinak te chápu, doma sama mam strach uz od dětství..

Vsak v pořadku, jen ať pomahaji a chrani! :pankac: Stejně couraji autaˇa sem a tam, a mohl to byt bytař co typuje,, kšeft,,

růžový achát
Kelišová 5131 příspěvků 14.12.17 00:06

@mapu …sorry to mela byt reakce na jiny prispevek

DakotaAdams
Kecalka 376 příspěvků 14.12.17 00:39

Mě napadlo, že si udělali srandu nějaká děcka. My máme na dveřích takový ten řetízek.. Zkus pořešit s manželem/přítelem nějaké bezpečnostní opatření :-) :hug:

Salvaje
Závislačka 3464 příspěvků 14.12.17 00:45
@mapu píše:

Ty vado, by me asi je*lo, kdyby mi nekdo zatukal na balkonove dvere 8o :mrgreen:

drewlet
Závislačka 4845 příspěvků 14.12.17 01:06
@DakotaAdams píše:
Mě napadlo, že si udělali srandu nějaká děcka. My máme na dveřích takový ten řetízek.. Zkus pořešit s manželem/přítelem nějaké bezpečnostní opatření :-) :hug:

v noci bych neotevřela ani přes řetízek.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Čerešňákové to teď sekne, Martinová jen září, zato z Viewegha je „knedlík“

Zrychlená doba adventnímu rozjímání, které v českých zemích bývalo kdysi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >