Společnost Fidentia - vymáhání dlužné částky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

supermanka20
Stálice 73 příspěvků 21.12.17 08:51
Fidentia vymáhání DPP

Ahoj všem,

přišel mi dopis, že po mě spol. Fidentia (zastupuje DPP) chce zaplatit dlužnou částku 305 Kč za pokutu z roku 2012. Nejde mi do hlavy to, že za 1) já pokuty vždy zaplatila 2) pokud bych opravdu zapomněla, jak mi můžou účtovat „jen“ 305 Kč, když to ani není hodnota té samotné pokuty? 3) není tam nějaká promlčecí lhůta?

Máte někdo vlastní zkušenost? Díky!

Reklama

Reakce:

Halamka
Závislačka 3330 příspěvků 21.12.17 09:08

Promlceci lhuta je 3 roky. Tato firma odkupuje dluhy od dpp a nasledne vymaha. Ale je fakt, ze castka je divna.
Kazdopadne bych si vyhledala presne info k promlceci dobe a s tim se na ne obratila.

jezz1e
Kecalka 231 příspěvků 27.12.17 22:12

Zavolejte jim. Může to být nějaký úrok z prodlení, co vám k pokutě přirostl, pokud jste jí třeba zaplatila po splatnosti. Ale i ten může být už promlčený a oni to jen zkouší.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama