Společnost Fidentia - vymáhání dlužné částky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
supermanka20
Stálice 73 příspěvků 21.12.17 08:51
Fidentia vymáhání DPP

Ahoj všem,

přišel mi dopis, že po mě spol. Fidentia (zastupuje DPP) chce zaplatit dlužnou částku 305 Kč za pokutu z roku 2012. Nejde mi do hlavy to, že za 1) já pokuty vždy zaplatila 2) pokud bych opravdu zapomněla, jak mi můžou účtovat „jen“ 305 Kč, když to ani není hodnota té samotné pokuty? 3) není tam nějaká promlčecí lhůta?

Máte někdo vlastní zkušenost? Díky!

Reakce:
Halamka
Závislačka 3693 příspěvků 21.12.17 09:08

Promlceci lhuta je 3 roky. Tato firma odkupuje dluhy od dpp a nasledne vymaha. Ale je fakt, ze castka je divna.
Kazdopadne bych si vyhledala presne info k promlceci dobe a s tim se na ne obratila.

jezz1e
Kecalka 303 příspěvků 27.12.17 22:12

Zavolejte jim. Může to být nějaký úrok z prodlení, co vám k pokutě přirostl, pokud jste jí třeba zaplatila po splatnosti. Ale i ten může být už promlčený a oni to jen zkouší.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

První slova Vojnara po rozchodu: Kopačky přišly před Vánoci, přestal jsem pít

Co stojí za rozchodem Petra Vojnara a matky jeho syna Sebastiana Andrey?... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >