Reklama

Společnost Fidentia - vymáhání dlužné částky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

supermanka20
Stálice 73 příspěvků 21.12.17 08:51
Fidentia vymáhání DPP

Ahoj všem,

přišel mi dopis, že po mě spol. Fidentia (zastupuje DPP) chce zaplatit dlužnou částku 305 Kč za pokutu z roku 2012. Nejde mi do hlavy to, že za 1) já pokuty vždy zaplatila 2) pokud bych opravdu zapomněla, jak mi můžou účtovat „jen“ 305 Kč, když to ani není hodnota té samotné pokuty? 3) není tam nějaká promlčecí lhůta?

Máte někdo vlastní zkušenost? Díky!

Reklama

Reakce:

Halamka
Závislačka 3570 příspěvků 1 inzerát 21.12.17 09:08

Promlceci lhuta je 3 roky. Tato firma odkupuje dluhy od dpp a nasledne vymaha. Ale je fakt, ze castka je divna.
Kazdopadne bych si vyhledala presne info k promlceci dobe a s tim se na ne obratila.

jezz1e
Kecalka 258 příspěvků 27.12.17 22:12

Zavolejte jim. Může to být nějaký úrok z prodlení, co vám k pokutě přirostl, pokud jste jí třeba zaplatila po splatnosti. Ale i ten může být už promlčený a oni to jen zkouší.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >