Nedotažený rozchod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

badyyyss
Povídálka 23 příspěvků 20.12.17 17:13
Nedotažený rozchod

Krásný večer dámy, chtěla bych se s vámi podělit o jednu nehezkou situaci v mém životě :(
Mám přítele s kterým jsem byla 5 let, před měsícem v sobotu jsme se hrozně pohádali, byla to bohužel moje vina, po pár hodinách jsme se usmířili a vše bylo v pořádku.
V pondělí ráno mi ještě napsal at mi to uteče v práci atd, a v pondělí v noci mi napsal zprávu, že takhle to dál nejde že tenhle vztah nechce a že potřebuje čas a být sám, pak mi zase napsal že se mu líbí někdo jiný a at se s tím prostě smířim. Za pár minut potom se mi ozval s tím, že to tak nemyslel a že mi to napsal jen z důvodu abych si našla někoho rozumného a hodného že on to prý není. Pak jsme se párkrát viděli, psal mi dobré ráno a at mám hezký den. Včera v noci jsme se domluvili že ke mě přijde ( čistě jen kvůli sexu který nam oboum chybí )
příšel ke mě, dal mi normálně pusu a choval se jak kdyby jsme spolu byli. Pak mi řekl že nemá rád sám sebe a že nemůže mít rád ani nikoho jiného a že at mu dám čas, pak mi povídal jak má pro mě dárek k narozkám a k vánocům a že jestli si ve čtvrtek neuděláme hezký večer, za 15 min obrat že už pujde domu a že se teda někdy uvidíme a můžeme jít ven.
Absolutně nevím co od něj mám čekat, má v hlavě strašný guláš a já už vůbec.
Moc ho miluji a nerada bych ho ztratila, ale mám čekat na něco co třeba ani nepřijde? :(
Bude lepší když ho nebudu vídat ani mu psát aby si věci uvědomil?
Prosím poradte, jsem v tom uplně ztracená :,(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Detsa
Echt Kelišová 8542 příspěvků 20.12.17 17:18

Já že ses už s nim rozvedla tehda před měsícem :nevim:. Myslím, že takový trápení ti za to nestojí v jeho podobě.

badyyyss
Povídálka 23 příspěvků 20.12.17 17:22
@Detsa píše:
Já že ses už s nim rozvedla tehda před měsícem :nevim:. Myslím, že takový trápení ti za to nestojí v jeho podobě.

On se se mnou rozešel před měsícem no :/ ale pořád se s tím nemůžu nějak smířit, když mi píše dobré ráno krásný sny, pak se zase týden neozve…

Detsa
Echt Kelišová 8542 příspěvků 20.12.17 17:25
@badyyyss píše:
On se se mnou rozešel před měsícem no :/ ale pořád se s tím nemůžu nějak smířit, když mi píše dobré ráno krásný sny, pak se zase týden neozve…

Rozešel a stejně ti časem píše, proč? :nevim: Napadá mě jen jedna věc, proč si tě takhle udržuje :zed:.
Pokud si pamatuju, tak tě tehdy i podvedl, že? Má otázka zní, jestli ti vážně takový muž za to stojí, protože to vypadá, že si tě jen udržuje jako druhou šanci.
Trápí tě už pěkně dlouho a možná by se to chtělo skutečně posunout dál ke štěstí :kytka:.

Příspěvek upraven 20.12.17 v 18:21

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1595 příspěvků 20.12.17 17:45

Nemá to budoucnost. Čím dřív to pochopíš a ukončíš tím líp pro tebe. Tohle fakt není láska :kytka:

Černá vdova
Echt Kelišová 8042 příspěvků 20.12.17 17:46
@badyyyss píše:
Krásný večer dámy, chtěla bych se s vámi podělit o jednu nehezkou situaci v mém životě :(
Mám přítele s kterým jsem byla 5 let, před měsícem v sobotu jsme se hrozně pohádali, byla to bohužel moje vina, po pár hodinách jsme se usmířili a vše bylo v pořádku.
V pondělí ráno mi ještě napsal at mi to uteče v práci atd, a v pondělí v noci mi napsal zprávu, že takhle to dál nejde že tenhle vztah nechce a že potřebuje čas a být sám, pak mi zase napsal že se mu líbí někdo jiný a at se s tím prostě smířim. Za pár minut potom se mi ozval s tím, že to tak nemyslel a že mi to napsal jen z důvodu abych si našla někoho rozumného a hodného že on to prý není. Pak jsme se párkrát viděli, psal mi dobré ráno a at mám hezký den. Včera v noci jsme se domluvili že ke mě přijde ( čistě jen kvůli sexu který nam oboum chybí )
příšel ke mě, dal mi normálně pusu a choval se jak kdyby jsme spolu byli. Pak mi řekl že nemá rád sám sebe a že nemůže mít rád ani nikoho jiného a že at mu dám čas, pak mi povídal jak má pro mě dárek k narozkám a k vánocům a že jestli si ve čtvrtek neuděláme hezký večer, za 15 min obrat že už pujde domu a že se teda někdy uvidíme a můžeme jít ven.
Absolutně nevím co od něj mám čekat, má v hlavě strašný guláš a já už vůbec.
Moc ho miluji a nerada bych ho ztratila, ale mám čekat na něco co třeba ani nepřijde? :(
Bude lepší když ho nebudu vídat ani mu psát aby si věci uvědomil?
Prosím poradte, jsem v tom uplně ztracená :,(

Chová se jak malý a Ty mu to žereš.
Od něj můžeš čekat akorát to, že s Tebou bude dál cvičit.
S tím dárkem to udělal fakt rafinovaně.
Takhle rychle mění postoje a názory hysterik. Šla bych od něj. A jestli už je dospělý, tak je na jeho převýchovu pozdě. Do budoucna ho nevidím jako perspektivního partnera. Bohužel.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16032 příspěvků 20.12.17 17:47

@badyyyss
Nechává si tě v záloze, kdyby mu nevyšlo to, co chce. Bydleli jste spolu?

terien
Kelišová 7134 příspěvků 20.12.17 17:50

Jak chlap začne s tím, že potřebuje být sám tak je v tom jiná. Asi neví jestli mu to s ní klapne tak si pořád drží na udicce i tebe. Rozhodně bych ho přestala kontaktovat, přestala bych ronit krokodýlí slzy a vůbec mu dala najevo ze je všechno v nejlepším pořádku. A uvidíš jak rychle ho budeš mít zpátky. Otázka je jestli to bude k něčemu dobré :think:

Jana525
Závislačka 4712 příspěvků 20.12.17 17:51

Lovi nejakou, ktera je narozdil od tebe nedostupna a to ho velmi vzrusuje. Tebe si nechava v zaloze, protoze vi, ze mu nikam neuteces.
Nejlip by jsi udelala, kdyby jsi mu napsala neco ve stylu, at okamzite prestane psat nebo si menis cislo a nebo ho rovnou posli do pr…

arinecka
Závislačka 4510 příspěvků 20.12.17 17:53

@badyyyss Tak buď tvrdá a ukaž mu že takhle tedy ne. Rozešel se s tebou tak to tak ber a chovej se podle toho. Pokud spolu skočíte jednou za čas do postele, protože vám oboum chybí sex jak ty píšeš, tak to nebude mít konec nikdy. Ty jeho řeči jsou strašný, proč ti vykládá takový nesmysly? Chce aby ses trápila?

VeruKol
Povídálka 50 příspěvků 20.12.17 17:54

Já bych to klidně viděla na nějakou psychickou poruchu (možná hraniční nebo bipolární?), což se na jednu stranu dá řešit, ale trápení s tím bude stejně. Ty musíš vědět jestli to chceš zkoušet nebo ne. A pak je samozřejmě varianta že o žádnou poruchu nejde a pak hledej důvod a řešení výše. :mavam:

vonajebohyne
Echt Kelišová 9128 příspěvků 20.12.17 18:02

@badyyyss Ty jo, ty ses sen vsech sukalistu. Zadne zavazky, ze strachu zadne otazky a kdyz nahodou nema do ceho pichnout, ty jsi k dispozici.
Co by menil?
Proc by se snazil? Co od tebe chce, to dostane.

Chces takhle zit v marnych nadeji a ztracet cas?

terinka4444
Hvězda diskuse 65798 příspěvků 20.12.17 18:48

Prosím tě, utni s ním veškerý kontakt, zablokuj ho. Udržuje si tě na sex, domlouvat se s bývalým po rozchodu na sexuální večery, to je ten absolutně nejhloupější věc, co můžeš dělat.

janickaIII
Ukecaná baba ;) 1616 příspěvků 20.12.17 20:16

@badyyyss tohle není vyvážený vztah a ten člověk za to nestojí. Dám nevi co chce a nemá smysl se kvůli takovému trápit. Ať si ujasni co chce a pak přijde. :mavam:

Berushka1
Kecalka 156 příspěvků 20.12.17 20:32

Není důležité co on chce! ale co chceš ty? chceš žít s tímto-neustále měnící názory a nálady? Nebo chceš něco jiného? volba je jen na tobě já si myslím, že když takto pochybuješ tak už to sama víš, třeba jsi chtěla nakopnout… tak přeji hodně sil :srdce:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama