Žena, co nechápe ženu :D

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 17:37
žena, co nechápe ženu :D

Zdravím, možná trochu divné téma, ale nedá mě to. Já už dnes ani nás, ženy nechápu.
Bývalá kamarádka se po dloooouhých letech ozvala, jestli už nechci zapomenout na ty dávné neshody. (tenkrát mě PODRAZILA). No, řekla jsem dobře, přece jen už jsme o dost starší, uběhlo spoustu času. A tak jsme se sešly, celkem pohoda a tak, nebylo žádné trapné ticho.

Ale pak už se neozvala, mrtvého brouka dělá, tak snad když se chci usmířit tak se snažím ne? Ať už v jakémkoliv vztahu, přece?
Nebo jestli má pocit že to nepujde, tak to říct, komunikovat.

Já se ji snažila kontaktovat, ale bezúspěšně..

Nechápu to, to je dnes normální jednaní dospělého člověka?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Sailah
Ukecaná baba ;) 1006 příspěvků 28.12.17 17:39

Treba zjisila ze uz to neni co byvalo…malo lidi rika veci na ferovku :-/

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 28.12.17 17:42

Nemá čas? :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 17:43
zakladatelka

@Sailah .. tak jasné, nikdy to už nebude co bývalo, ale muže to být jiné, lepší, dostala šanci a takhle jí promarní? Asi nemá cenu odpouštět…

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1568 příspěvků 28.12.17 17:43

A nechtěla po tobě něco co už jsi jí splnila? :mrgreen:

Janasas
Závislačka 4993 příspěvků 28.12.17 17:49

A po jako době se neozvala??
Jako my takto jsme se daly dohromady s hodně dávnou kamarádkou- nikdo nikomuneublížil, prostě vztahy ochladly a teda jsme se sešli, před dvěma měsíci, teš jsme si popřáli k Vánocům..
Jako zase nečekám, že si budem vypisovat co týden a tak :think: :nevim:
I se snámýma co se vídáme, tak se kontaktuje třeba po dvou měsících, že se sejdem, protože nám to nevychází časově…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 17:59
zakladatelka

@Janasas tak měsíc a pul co jsme se sešly. Pak nic, ani na Vánoce nenapsala.

Janasas
Závislačka 4993 příspěvků 28.12.17 18:01

Tak to je divné… těžko říct..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 18:05
zakladatelka

@Janasas právě, jako taky jsem nečekala že budem zase hned velké kámošky, ale nějaký verdikt stanovit mohla. Ano má to smysl/Ne nebude to klapat… Jsem alergická na mrtvé brouky.. Už jsem takových lidí zažila..

P4ja
Závislačka 4885 příspěvků 28.12.17 18:07

Těžko říct, ale kdo se nezeptá, nic se nedozví.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 18:12
zakladatelka

@P4ja psala jsem, že jsem se jí snažila kontaktovat, bezúspěšně. A stěhovala se cca před rokem, takže ted ani nevím, kde přesně bydlí.. Když chci aby mě bylo odpuštěno, tak se snažím. Aspon já bych se snažila, nebo na rovinu řekla, že ne-e nebude to už klapat.

Levandulina
Kelišová 5014 příspěvků 9 inzerátů 28.12.17 18:14

A nebrala to tak, že jste se udobřily a tím to pro ní skončilo? Nijak pokračovat nechce, jen nechtěla mít něco otevřené, nedořešené..

P4ja
Závislačka 4885 příspěvků 28.12.17 18:15
@Anonymní píše:
@P4ja psala jsem, že jsem se jí snažila kontaktovat, bezúspěšně. A stěhovala se cca před rokem, takže ted ani nevím, kde přesně bydlí.. Když chci aby mě bylo odpuštěno, tak se snažím. Aspon já bych se snažila, nebo na rovinu řekla, že ne-e nebude to už klapat.

Tak bych to neřešila, pokud nereaguje.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 18:17

Mám podobnou zkušenost, akorat takovou že ona mi vždy napíše a v půlce psaní přestane komunikovat, přijde mi to neslušný a už jsem řekla že až se zase ozve tak jí neodpovím :zed: Prostě ze mě chce jen tahat drby a když navodim tema než drby a řešení mého života tak už přestane psát :lol: plus mi provokativně posílá fotky sveho dítěte když ví jak moc mě trápí že ted nemohu mít dítě :cert: prostě některý ženský jsou svině! Neřešit to dál a kašlat na to :nevim:

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 28.12.17 18:25

Vyprdla bych se na ní už definitivně.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Andrea Pomeje mluví o rozvodu a Jirkovi vzkazuje: Jdi se léčit!

Andrea Pomeje se konečně rozhoupala. Pět měsíců poté, co doslova vyhodila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama