Zvláštní zamilovanost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Natala14 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.17 14:19
Zvláštní zamilovanost

Ahoj, chci se zeptat jestli to měl někdo taky.
Chodila jsem s klukem 3 roky od té doby jsem neměla vztah, prostě jen nějaky bokovky na jednu noc, teď jsem nastoupila do nové práce byl tam kluk strašně se mi líbil jeho styl měl kapucu černou a obličej mu nešel skoro vidět jen mu v ty černy kapuce svítily ty modrý oči, tak zvláštně se na mě díval, vedoucí mu řekla ať si to sundá, malém jsem skolabovala, on vypadá jako můj bývalý přítel, zamilovala jsem se total. Nedokážu to popsat, ale myslím na něj porad, zamilovala jsem se do jeho vzhledu? nebo? napište zažil někdo něco podobnýho? :oops:

Reklama

Reakce:

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 7605 příspěvků 25.12.17 14:27
@Natala14 píše:
Ahoj, chci se zeptat jestli to měl někdo taky.
Chodila jsem s klukem 3 roky od té doby jsem neměla vztah, prostě jen nějaky bokovky na jednu noc, teď jsem nastoupila do nové práce byl tam kluk strašně se mi líbil jeho styl měl kapucu černou a obličej mu nešel skoro vidět jen mu v ty černy kapuce svítily ty modrý oči, tak zvláštně se na mě díval, vedoucí mu řekla ať si to sundá, malém jsem skolabovala, on vypadá jako můj bývalý přítel, zamilovala jsem se total. Nedokážu to popsat, ale myslím na něj porad, zamilovala jsem se do jeho vzhledu? nebo? napište zažil někdo něco podobnýho? :oops:

není trochu upír? :think:

lachtanice86
Kelišová 5413 příspěvků 25.12.17 14:27

Co je na tom ta zvláštní zamilovanost?

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1824 příspěvků 25.12.17 14:31

Tobe je 16? Nebo prodělávás pozdní pubertu? Jinak si to nedokážu vysvětlit…

nestarejtese
Kecalka 388 příspěvků 25.12.17 14:52

Ano naprosto tě chápu :srdce:

BloomingGorgeous
Závislačka 2716 příspěvků 25.12.17 15:01

Ja to taky chapu, proste se Ti libi a zajima Te. Co je na tom zvlastniho? Jsi okouzlena stejnym typem, jako byl byvaly pritel.

ka2ka
Extra třída :D 12446 příspěvků 1 inzerát 25.12.17 16:41

Holt jsi na jeden typ chlapů :nevim:

arada
Extra třída :D 10949 příspěvků 25.12.17 16:51

Podle stylu psaní jde opět o uživatelku, která tu zakládá pod různými nicky nesmyslné diskuze a baví se tím. Po čase napíše vulgární výsměšný přízpěvek.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Z oslavy narozenin se stal pohřeb, dívku zastřelili před nočním klubem

Eliana Ferreira Campos známá jako ‚Miss Barbye Marley‘ byla zastřelena před... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Reklama