Zvláštní zamilovanost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Natala14 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.17 14:19
Zvláštní zamilovanost

Ahoj, chci se zeptat jestli to měl někdo taky.
Chodila jsem s klukem 3 roky od té doby jsem neměla vztah, prostě jen nějaky bokovky na jednu noc, teď jsem nastoupila do nové práce byl tam kluk strašně se mi líbil jeho styl měl kapucu černou a obličej mu nešel skoro vidět jen mu v ty černy kapuce svítily ty modrý oči, tak zvláštně se na mě díval, vedoucí mu řekla ať si to sundá, malém jsem skolabovala, on vypadá jako můj bývalý přítel, zamilovala jsem se total. Nedokážu to popsat, ale myslím na něj porad, zamilovala jsem se do jeho vzhledu? nebo? napište zažil někdo něco podobnýho? :oops:

Reakce:

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8112 příspěvků 25.12.17 14:27
@Natala14 píše:
Ahoj, chci se zeptat jestli to měl někdo taky.
Chodila jsem s klukem 3 roky od té doby jsem neměla vztah, prostě jen nějaky bokovky na jednu noc, teď jsem nastoupila do nové práce byl tam kluk strašně se mi líbil jeho styl měl kapucu černou a obličej mu nešel skoro vidět jen mu v ty černy kapuce svítily ty modrý oči, tak zvláštně se na mě díval, vedoucí mu řekla ať si to sundá, malém jsem skolabovala, on vypadá jako můj bývalý přítel, zamilovala jsem se total. Nedokážu to popsat, ale myslím na něj porad, zamilovala jsem se do jeho vzhledu? nebo? napište zažil někdo něco podobnýho? :oops:

není trochu upír? :think:

lachtanice86
Kelišová 6103 příspěvků 25.12.17 14:27

Co je na tom ta zvláštní zamilovanost?

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1913 příspěvků 25.12.17 14:31

Tobe je 16? Nebo prodělávás pozdní pubertu? Jinak si to nedokážu vysvětlit…

nestarejtese
Kecalka 439 příspěvků 25.12.17 14:52

Ano naprosto tě chápu :srdce:

BloomingGorgeous
Závislačka 2776 příspěvků 25.12.17 15:01

Ja to taky chapu, proste se Ti libi a zajima Te. Co je na tom zvlastniho? Jsi okouzlena stejnym typem, jako byl byvaly pritel.

ka2ka
Extra třída :D 12826 příspěvků 1 inzerát 25.12.17 16:41

Holt jsi na jeden typ chlapů :nevim:

arada
Extra třída :D 12726 příspěvků 25.12.17 16:51

Podle stylu psaní jde opět o uživatelku, která tu zakládá pod různými nicky nesmyslné diskuze a baví se tím. Po čase napíše vulgární výsměšný přízpěvek.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >