OSVČ a těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.18 14:29
OSVČ a těhu

Prosím o radu, jsem OSVČ a čerstvě těhotná…Moje podnikání mi začne poradne vydělávat až v létě, proto přemýšlím že bych šla na „nemocenskou“…Nej­sem plátce dobrovolného nemocenského pojištění…Takže vím že nedostanu vůbec nic od státu, ale přijde mi na nic platit si zálohy když s mým podnikáním je to teď šul nul..co vydělám to dám na zálohy…řešila jste některá to samé?

Reakce:
terinka4444
Hvězda diskuse 68446 příspěvků 03.01.18 15:00

Proč marodit? Budeš omezená vycházkama a je to opruz. Prostě to přeruš a je. A přihlaš se na pracák.

terinka4444
Hvězda diskuse 68446 příspěvků 03.01.18 15:02

Popřípadě, začni platit nemocenské a za tři měsíce můžeš jít marodit a už dostaneš nemocenskou, můžeš na ní zůstat až do porodu a u zamstnaných až po dobu celého šestinedělí, to si nejsem jistá, jestli i OSVČ má tuhle možnost. Každopádně když už marodit, tak ještě vyčkej.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Velké odhalení Clinta Eastwooda: Má dceru, o které 30 let nevěděl!

Příběh jako z vystřižený ze stříbrného plátna nedávno zveřejnila zahraniční... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >