Reklama

OSVČ a těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.18 14:29
OSVČ a těhu

Prosím o radu, jsem OSVČ a čerstvě těhotná…Moje podnikání mi začne poradne vydělávat až v létě, proto přemýšlím že bych šla na „nemocenskou“…Nej­sem plátce dobrovolného nemocenského pojištění…Takže vím že nedostanu vůbec nic od státu, ale přijde mi na nic platit si zálohy když s mým podnikáním je to teď šul nul..co vydělám to dám na zálohy…řešila jste některá to samé?

Reklama

Reakce:

terinka4444
Hvězda diskuse 67199 příspěvků 03.01.18 15:00

Proč marodit? Budeš omezená vycházkama a je to opruz. Prostě to přeruš a je. A přihlaš se na pracák.

terinka4444
Hvězda diskuse 67199 příspěvků 03.01.18 15:02

Popřípadě, začni platit nemocenské a za tři měsíce můžeš jít marodit a už dostaneš nemocenskou, můžeš na ní zůstat až do porodu a u zamstnaných až po dobu celého šestinedělí, to si nejsem jistá, jestli i OSVČ má tuhle možnost. Každopádně když už marodit, tak ještě vyčkej.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >