Jak dál? Udělal si dítě

31
26.3.21 12:35

Jak dál? Udělal si dítě

Zkusím můj příběh.
Narodilo se nám dítě. Manžel nepomáhal, vždyť pracuje, vše na mě, dítě jakoby má starost, tenkrát jsem si to nechala líbit, protože já jsem vlastně doma - takže si odpočinu ( teď už vím že blbost)
Já unavená, ve stresu a i lehké depresi.
Tudíž někdy nepříjemná, komunikace vážně manžel sevseho stráni. Roky běží deprese síli, antidepresiva, najde si milenku, napíše mi to ale ona. Slíbí že konec, nedodrží to, pokračuje v tom, doma se trochu věnuje, zase to napíše ona tentokrát ale již blbec ji udělá dítě. Brečí zeudelLchybu že chce nás. Odpustim mu. Věnuje se hezký, konečně fajn společně časy, je mi lépe, najednou začne být nepříjemný, hrubý, shazovat mě před přáteli, odcizí se, doma jen bydlí, prý bude lepší asijit od sebe, neví jak to bude dál prý a co ho čeká. Milenku prý nechce. Mám všeho dost a dostávám se zpět do deprese, opravdu léčené a vím že starat se sama o syna je pro mě docela náročné a on bez tatky brečí, moc se zlobim a nevím co teď, už cítím že si zasloužím něco lepšího, hlavně jeho poslední zachování, že je hnusný, protože neví co bude mě nejvíce ublížilo a naštvalo. Asi si myslíte své ale jsme zatím pod jednou střechou, řekla jsem mu atjde tedy pryč, prý neví kam, že ho stavěl :zed: :zed:. Co na to říkáte? Myslím že tohle už se tolerovat nedá. Přesto si přeju, aby se to nějak spravilo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16069
26.3.21 12:40
@dagii píše:
Zkusím můj příběh.
Narodilo se nám dítě. Manžel nepomáhal, vždyť pracuje, vše na mě, dítě jakoby má starost, tenkrát jsem si to nechala líbit, protože já jsem vlastně doma - takže si odpočinu ( teď už vím že blbost)
Tudíž někdy nepříjemná, komunikace vážně manžel sevseho stráni. Roky běží deprese síli, antidepresiva, najde si milenku, napíše mi to ale ona. Slíbí že konec, nedodrží to, pokračuje v tom, doma se trochu věnuje, zase to napíše ona tentokrát ale již blbec ji udělá dítě. Brečí zeudelLchybu že chce nás. Odpustim mu. Věnuje se hezký, konečně fajn společně časy, je mi lépe, najednou začne být nepříjemný, hrubý, shazovat mě před přáteli, odcizí se, doma jen bydlí, prý bude lepší asijit od sebe, neví jak to bude dál prý a co ho čeká. Milenku prý nechce. Mám všeho dost a dostávám se zpět do deprese, opravdu léčené a vím že starat se sama o syna je pro mě docela náročné a on bez tatky brečí, moc se zlobim a nevím co teď, už cítím že si zasloužím něco lepšího, hlavně jeho poslední zachování, že je hnusný, protože neví co bude mě nejvíce ublížilo a naštvalo. Asi si myslíte své ale jsme zatím pod jednou střechou, řekla jsem mu atjde tedy pryč, prý neví kam, že ho stavěl :zed: :zed:. Co na to říkáte? Myslím že tohle už se tolerovat nedá. Přesto si přeju, aby se to nějak spravilo

Barák je váš společný? Proč neodejdeš ty? Já bych byla pryč už dávno, syn bez tatínka brečet nebude, pokud se dáš dohromady ty a normálně mu to úměrně jeho věku vysvětlíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2011
26.3.21 12:42

A můžu se zeptat, jaký z toho máte přínos? Z toho, že s ním pořád zůstávate? Já tohle nepochopím, tak sakra mám nějakou sebeúctu, ne? Já dvě děti, v létě budou mít 2 a 3, od prosince žijeme jinde. Manžel si přestal všeho vážit, jeho blbost, ne moje, já jsem teď daleko spokojenější, nikdo se do mě nenaváží, mám klid a pohodu. To s ním zůstávate kvůli penězům? Nebo kvůli čemu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21164
26.3.21 12:42

Tak předně - čí je dům? A taky jestli máš nějakou sebeúctu - každá normální ženská by takové hovado vyhodila hned, co si udělá s milenkou dítě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21164
26.3.21 12:43
@Zoe1 píše:
A můžu se zeptat, jaký z toho máte přínos? Z toho, že s ním pořád zůstávate? Já tohle nepochopím, tak sakra mám nějakou sebeúctu, ne? Já dvě děti, v létě budou mít 2 a 3, od prosince žijeme jinde. Manžel si přestal všeho vážit, jeho blbost, ne moje, já jsem teď daleko spokojenější, nikdo se do mě nenaváží, mám klid a pohodu. To s ním zůstávate kvůli penězům? Nebo kvůli čemu?

asi ho má ze zlata nebo to bude takovej obecní kozel - co dělá děti na potkání a nestará se…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
26.3.21 12:43

Malý chodí do školky, jsem s ním teď doma, momentálně bez práce, nemám kam jít a za co. A psychika je dlouhodobě nestabilní, ale snažím se na tom pracovat. @unuděná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2011
26.3.21 12:46
@dagii píše:
Malý chodí do školky, jsem s ním teď doma, momentálně bez práce, nemám kam jít a za co. A psychika je dlouhodobě nestabilní, ale snažím se na tom pracovat. @unuděná

Tak rychle najít práci a odstěhovat se, požádat o rozvod a vypořádání majetku. My jsme měli byt na hypotéku, já jsem teď s dětmi v pronájmu, manžel ještě bydlí v bytě, ale dohodli jsme se na prodeji, čekáme jen na léto, kdy končí fixace, byt se prodá, úmoří hypotéka, zbytek si rozdělíme. Všechno se dá řešit. Já si nechala navýšit rodičák a hold musím jít do práce už ve dvou letech syna, půjdou oba spolu do dětské skupiny. Jsem ráda, jak to nakonec všechno dopadlo a že jsem odešla.

Příspěvek upraven 26.03.21 v 12:47

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16069
26.3.21 12:46
@dagii píše:

Zase další, co nemá ani flok a nemá nikoho, ke komu by šla ani dočasně? Ženský proboha proč si tohle děláte??
Jak je to s tím barákem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2011
26.3.21 12:48
@unuděná píše:
Zase další, co nemá ani flok a nemá nikoho, ke komu by šla ani dočasně? Ženský proboha proč si tohle děláte??
Jak je to s tím barákem?

Tohle taky taky nikdy nepochopím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
339
26.3.21 12:48

V poslední době mi příjde, že jebe úlně každýmu. Chlapům, co si dělaj děcko jinde i ženským, co jim to ještě odpustí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2011
26.3.21 12:51
@heluska1992 píše:
V poslední době mi příjde, že jebe úlně každýmu. Chlapům, co si dělaj děcko jinde i ženským, co jim to ještě odpustí…

Nic jiného ji nezbývá, nemyslela na budoucnost, asi nic nemá, žádné peníze a tak, takže ani nemůže odejít. Takovou si měl najít můj manžel :-D jsem mu to říkala, když jsem s dětmi odcházela :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31328
26.3.21 12:55
@dagii píše:
Zkusím můj příběh.

A co to milenky dítě, vídá se s ním, stará se?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
26.3.21 13:00

@Zoe1 finanční přínos, a to se snažím změnit ale jako člověk léčeny se depresi nezvládám moc těžké práce, a to že nejsem aspoň trochu na syna sama, toho si po práci teď už všímá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21164
26.3.21 13:01

Tak dite je ve skolce, ty muzes jit nekam na brigadu, aby sis nasetrila aspon na kauci najmu a pritom muzes normalne hledat praci.

@dagii píše:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
26.3.21 13:01

@free333 teprve se narodí, jak dál zatím neví :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu