Jak děláte krém do vosích hnízd?:-)

Napsat příspěvek
Velikost písma:
863
14.12.14 15:16

Ahoj, ráda bych se zeptala jestli děláte někdo jinný krém než máslový?
A když dáváte žloutek tak ho mícháte na plotně s cukrem?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
14.12.14 15:20

@Saintpaulia dávám normální vaječnák :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
863
14.12.14 15:25

@martina.se to by bylo nejlepší :) jenže je moc tekutý :nevim:
Dáváš domací nebo kupovaný?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
14.12.14 15:30
@Saintpaulia píše:
@martina.se to by bylo nejlepší :) jenže je moc tekutý :nevim:
Dáváš domací nebo kupovaný?

domácí :think: a že je tekutý? u nás to nějak nevadí, ta piškota dole to zvládne ;) jen je pak střežím před dětičkama..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2044
14.12.14 15:35

Já jen máslo, salko a rum, nic víc

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14552
14.12.14 15:38

Liju tam rovnou vaječnák, je to nejchutnější. :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
863
14.12.14 15:42

@martina.se a nerozmočí se tedy ten piškot?
Dříve jsem dělala domácí vaječňák, poslední dobou mám ale strach z těch syrových žloutků :?

Edit: Zkoušel jste někdo dělat vaječňák bez vajec?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15074
14.12.14 15:51

Piškot se nerozmočí.. případně ho lze zahustit třeba natlučenýma piškotama, ten vaječňák:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
14.12.14 15:51
@Saintpaulia píše:
@martina.se a nerozmočí se tedy ten piškot?
Dříve jsem dělala domácí vaječňák, poslední dobou mám ale strach z těch syrových žloutků :?Edit: Zkoušel jste někdo dělat vaječňák bez vajec?

ne, nerozmočí.. :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
863
14.12.14 16:00

Díky holky :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18259
14.12.14 16:08

Ja delam tento: 2vejce, 150g hery, 140g cukru moucka, 4 lzice rumu. Bilky a 1/2 cukru a rum usleham ve vodni lazni, heru a druhou 1/2 cukru utreme do peny, pak pridam zloutky a nakonec ty vychladle bilky :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28446
14.12.14 16:29
@dlouha píše:
Já jen máslo, salko a rum, nic víc

@dlouha to zní vlastně jako vaječňák bez vajec, že? To by mohlo být dobré :think: :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2044
14.12.14 16:33

@AninaEli je to výborný :mrgreen: rychlý a jednoduchý jako facka, navíc to má velký úspěch a nedávám jej jen do vosích hnízd a jinam :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50186
14.12.14 16:34
@martina.se píše:
@Saintpaulia dávám normální vaječnák :mrgreen:

Taky ho dávám a do něj ještě trošku moučkového cukru :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3509
14.12.14 16:43

@Saintpaulia jakpa vaječňák bez vajec? :mrgreen: :mrgreen: Domácí vaječnej se snad vaří ne??

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný