Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Ahoj, ráda bych se zeptala jestli děláte někdo jinný krém než máslový?
A když dáváte žloutek tak ho mícháte na plotně s cukrem?
@martina.se to by bylo nejlepší
jenže je moc tekutý ![]()
Dáváš domací nebo kupovaný?
@Saintpaulia píše:
@martina.se to by bylo nejlepšíjenže je moc tekutý
Dáváš domací nebo kupovaný?
domácí
a že je tekutý? u nás to nějak nevadí, ta piškota dole to zvládne
jen je pak střežím před dětičkama..
@martina.se a nerozmočí se tedy ten piškot?
Dříve jsem dělala domácí vaječňák, poslední dobou mám ale strach z těch syrových žloutků ![]()
Edit: Zkoušel jste někdo dělat vaječňák bez vajec?
Piškot se nerozmočí.. případně ho lze zahustit třeba natlučenýma piškotama, ten vaječňák:-)
@Saintpaulia píše:
@martina.se a nerozmočí se tedy ten piškot?
Dříve jsem dělala domácí vaječňák, poslední dobou mám ale strach z těch syrových žloutkůEdit: Zkoušel jste někdo dělat vaječňák bez vajec?
ne, nerozmočí.. ![]()
Ja delam tento: 2vejce, 150g hery, 140g cukru moucka, 4 lzice rumu. Bilky a 1/2 cukru a rum usleham ve vodni lazni, heru a druhou 1/2 cukru utreme do peny, pak pridam zloutky a nakonec ty vychladle bilky ![]()
@dlouha píše:
Já jen máslo, salko a rum, nic víc
@dlouha to zní vlastně jako vaječňák bez vajec, že? To by mohlo být dobré
![]()
@AninaEli je to výborný
rychlý a jednoduchý jako facka, navíc to má velký úspěch a nedávám jej jen do vosích hnízd a jinam ![]()
@martina.se píše:
@Saintpaulia dávám normální vaječnák
Taky ho dávám a do něj ještě trošku moučkového cukru ![]()
@Saintpaulia jakpa vaječňák bez vajec?
Domácí vaječnej se snad vaří ne??