Jak dlouhé máte vlasy?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NellinkaNella
Povídálka 38 příspěvků 09.09.19 19:14
Jak dlouhe vlasky mate

Ahoj maminky pestuji si vlasy a po nekolika pokusech a barveni bych uz chtela prestat a nechat svoji,, pochcanou slamu '' ale prijde mi ze vubec nerostou moje vysnena delka po pas tak doufam ze toho docilim jak na tom jste vy?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1908 příspěvků 09.09.19 19:20

@NellinkaNella no já myslím, ze je to celkem jedno ne? :lol: každá máme jiné vlasy, jiný matroš, rychlost růstu, účes atd. Já mám kupříkladu vlasy asi pod lopatky… dal už se mi nelíbí, pak už to vypadá jako takové cancy… striham se jednou za půl roku, barvim každých 6-8 týdnu… jsem šedivá jak baba a to mi je 31 :cert: tobě každopádně držím palce, ať ti vlasy dorostou, jak si přeješ :)

TeSudička
Zasloužilá kecalka 588 příspěvků 09.09.19 19:21

Ja si slechtila od puberty a vlasy jsem mela vzdycky +- do pasu a mela jsem kudrnaty prstynky. Kdyz mi bylo 28, tak jsem mela zdravotni maler a oholili mi hlavu a uz mi takovy kudrny nerostou. Vlasy mam na lopatky, jelikoz si myslim, ze ve 33letech jsem na vlasy do pasu uz stara (sanozrejme to myslim tak, ze bwz bych je zase vyslechtila, tak mi bude trebas 40) :roll:

cell
Echt Kelišová 8308 příspěvků 09.09.19 19:23

To já mám na hlavě pár cm a jsem náramně spokojená. Z dlouhých vlasů bych byla nešťastná ;-)

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 12224 příspěvků 09.09.19 19:25

Každýmu to de jinak no, někomu rostou pomalu někomu rychle. Pokud si vlasy barvis, často mejes a fenujes, nedej bože zehlis, tak se nici a konečky se odlamuji, takže to pak vypadá že nerostou. Já se taky snažila nechat narust, ale po porodu šla kvalita do háje a skončila sem s delším mikadem. Zas si říkám lepší mikado na ramena, z kvalitních pevných vlasů, než mít za každou cenu vlasy na zadek, ale zničené, vysušené a zacuchane.

Uživatel je onlineMajinka7
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 09.09.19 19:26

@NellinkaNella no me rostou hodne rychle, ted jsem je mela pod pas, ale je to starost a moc ucesu z toho doma vytvorit neslo nebo nebyl cas, tak jsem je zkratila tak do pulky zad a pro me lepsi. Nejradsi bych se taky nebarvila, ale mam uz dost sedin(35let) tak mi nic jineho nezbyva :(

iPodPrd
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 09.09.19 19:37

Taky jsem vždycky chtěla dlouhé (v bláhové víře, že se tou tíhou narovnají :mrgreen: ) Teď mám zhruba pod lopatky a přes léto je to mazec, mám strašně husté a vlnité, takže rozpuštěné nepřipadají v úvahu. Nejradši bych tak měla zase krátké, ale to bych musela žehlit a to už bych se mohla vy… :pocitac: Takže nosím v podstatě jen drdoly a culíky, devítiměsíční dcera mě viděla jedinkrát s rozpuštěnýma a vyžehlenýma a rozbrečela se :lol: Ale pokud máš rovné, tak kromě závisti ti držím palce ať dorostou co nejrychleji :palec:

7.straka
Ukecaná baba ;) 1035 příspěvků 09.09.19 19:38

Každý má jinou kvalitu, někomu (většině!) do pasu nikdy nedorostou, protože růstová fáze se v průměru po 12 letech stejně zastaví. Přestat se barvit samozřejmě vlasům prospěje, ale nezaručí ti vysněnou délku. Mmch. i mě přijde délka do pasu neskutečnej voser, hlavně ta „údržba“, neteř takhle dlouhý má, ale konečky vypadají nehezky. Ale každý máme jinou představu o kráse, je to každého věc. Poradila bych se na tvém místě spíš s kadeřnicí, co doporučí tvým vlasům na míru.

7.straka
Ukecaná baba ;) 1035 příspěvků 09.09.19 19:40
@Majinka7 píše:
@NellinkaNella no me rostou hodne rychle, ted jsem je mela pod pas, ale je to starost a moc ucesu z toho doma vytvorit neslo nebo nebyl cas, tak jsem je zkratila tak do pulky zad a pro me lepsi. Nejradsi bych se taky nebarvila, ale mam uz dost sedin(35let) tak mi nic jineho nezbyva :(

Letos jsem se přestala na jaře barvit. Je mi 33 a šedin mám hodně. První asi dva měsíce to byl děsnej voser, ale teď to hodnotím jako nejlepší rozhodnutí.

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1845 příspěvků 1 inzerát 09.09.19 19:42

Špatně :mrgreen: Taky si vlasy pěstuju, starám se dávám péči, bohužel moje vlasy nerostou vůbec a mám to tak celý život, jsem přírodní blond, vlasy si nebarvím, mám je po ramena vzadu trošku delší a to je prozatím muj max limit :D

Celeste97
Ukecaná baba ;) 1036 příspěvků 09.09.19 20:03

Mám je skoro do pasu, narostly mi tak za 3 roky, předtím sem šla na mikádo ;) já je mám teda až moc hustý, kadeřnice když mi dělá melíry tak se dost nadře :mrgreen: zkracuju max o 10 cm, krátké se mi nelíbí ;)

Příspěvek upraven 09.09.19 v 20:04

stín katedrál
Kecalka 384 příspěvků 09.09.19 20:03

Já mám štěstí na husté bezúdržbové vlasy, teď už jsou pod pas. Jednou týdně umyju, a když se někdy nestihnu učesat, tak to ani není poznat. 8)

ka2ka
Neúnavná pisatelka 16257 příspěvků 09.09.19 20:08
@TeSudička píše:
Ja si slechtila od puberty a vlasy jsem mela vzdycky +- do pasu a mela jsem kudrnaty prstynky. Kdyz mi bylo 28, tak jsem mela zdravotni maler a oholili mi hlavu a uz mi takovy kudrny nerostou. Vlasy mam na lopatky, jelikoz si myslim, ze ve 33letech jsem na vlasy do pasu uz stara (sanozrejme to myslim tak, ze bwz bych je zase vyslechtila, tak mi bude trebas 40) :roll:

zrovna dneska jsem potkala paní cca 60 let a vlasy do pasu ;)

GirlsNick
Kecalka 462 příspěvků 09.09.19 20:59

35,432cm

Anna95
Povídálka 46 příspěvků 09.09.19 21:28

Já mám vlasy už nějakých 10 let těsně nad zadek, nikdy jsem si je nebarvila, na to se o ně až moc bojím. Mimochodem je to nejlepší hračka pro děti :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama