Šílené svědění po opalování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dement231
Kecalka 117 příspěvků 09.09.19 15:42
Šílené svědění po opalování

Ahoj, potřebuji nějakou zaručenou radu. Jsem na dovolené u moře, před pár dny jsem se i přes namazání spalila na rukou a dekoltu a už 3 dny mě to nesnesitelne svědí. Máme kvůli tomu zkazenych pár výletů protože s tím svedenim nedokážu normálně fungovat a hlavně to svědí tak hrozně že se to nedá bez poskrabani vydržet. Rano je to vzdy dobre ale jakmile vyjdu ven i treba na 5 minut tak to zacne. Zkoušela jsem na to všechno možné včetně Bepantholu ale nic nezabralo. Máme v plánu ještě několik výletů a ráda bych si je užila. Poradí někdo?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Ibi
Závislačka 2520 příspěvků 09.09.19 15:45

U mně se takhle projevila alergie na slunce :think: Prášek na alergii sebou nemáš? Pomohlo mi jen vyvarovat se sluníčku :nevim:

dement231
Kecalka 117 příspěvků 09.09.19 15:47

@Ibi prášek nemám, to by mě nikdy nenapadlo. Před pár lety jsem si spalila záda, taky to svedelo, ale za 2 dny to prestalo a teď mám pocit že se uskrabu

ivašot.
Echt Kelišová 8651 příspěvků 09.09.19 16:02
@dement231 píše:
Ahoj, potřebuji nějakou zaručenou radu. Jsem na dovolené u moře, před pár dny jsem se i přes namazání spalila na rukou a dekoltu a už 3 dny mě to nesnesitelne svědí. Máme kvůli tomu zkazenych pár výletů protože s tím svedenim nedokážu normálně fungovat a hlavně to svědí tak hrozně že se to nedá bez poskrabani vydržet. Rano je to vzdy dobre ale jakmile vyjdu ven i treba na 5 minut tak to zacne. Zkoušela jsem na to všechno možné včetně Bepantholu ale nic nezabralo. Máme v plánu ještě několik výletů a ráda bych si je užila. Poradí někdo?

Alergie na sluníčko, jak vyšitá. Nasaď prášky proti alergii a důsledně si ta místa kryj, třeba košilí s dlouhým rukávem.
Jednou mi v Řecku v lékárně prodali nějakou zázračnou míchanou mastičku na sluneční alergii, tak se poptej.

dement231
Kecalka 117 příspěvků 09.09.19 16:06
@ivašot. píše:
Alergie na sluníčko, jak vyšitá. Nasaď prášky proti alergii a důsledně si ta místa kryj, třeba košilí s dlouhým rukávem.
Jednou mi v Řecku v lékárně prodali nějakou zázračnou míchanou mastičku na sluneční alergii, tak se poptej.

Takže tohle leto už se k moři nedostanu:confused:

dement231
Kecalka 117 příspěvků 09.09.19 16:08
@ivašot. píše:

A ještě se zeptám ty prášky nebo masticka pomáhá to okamžitě?

dement231
Kecalka 117 příspěvků 09.09.19 16:11
@ivašot. píše:

ivašot.
Echt Kelišová 8651 příspěvků 09.09.19 16:13
@dement231 píše:

Zlepší se to poměrně rychle, ale určitě ne tak, ze vezmes jeden prášek a bude klid.

dement231
Kecalka 117 příspěvků 09.09.19 16:17
@ivašot. píše:
Zlepší se to poměrně rychle, ale určitě ne tak, ze vezmes jeden prášek a bude klid.

S tím počítám, jen mi zbývá už jen pár dní do konce dovolené a ráda bych si ten zbytek ještě užila a ne abych lezela na hotelu a nemohla ven

ivašot.
Echt Kelišová 8651 příspěvků 09.09.19 16:51
@dement231 píše:
S tím počítám, jen mi zbývá už jen pár dní do konce dovolené a ráda bych si ten zbytek ještě užila a ne abych lezela na hotelu a nemohla ven

Nezbyde nic jiného, než že to vyzkoušíš. Já když měla před lety podobnou alergii, tak mě to okamžitě na slunku začalo znovu svědit i když jsem v sobě měla léky proti alergii.

dement231
Kecalka 117 příspěvků 09.09.19 16:53
@ivašot. píše:
Nezbyde nic jiného, než že to vyzkoušíš. Já když měla před lety podobnou alergii, tak mě to okamžitě na slunku začalo znovu svědit i když jsem v sobě měla léky proti alergii.

A neexistuje třeba něco co zmírní to svědění? Je to fakt sileny :lol:

ivašot.
Echt Kelišová 8651 příspěvků 09.09.19 16:55
@dement231 píše:
A neexistuje třeba něco co zmírní to svědění? Je to fakt sileny :lol:

To svědění zmírní právě ty prášky na alergii. Ty tlumí přehnané reakce těla, což to svědění je.

luca241
Ukecaná baba ;) 1994 příspěvků 09.09.19 16:56
@dement231 píše:
Ahoj, potřebuji nějakou zaručenou radu. Jsem na dovolené u moře, před pár dny jsem se i přes namazání spalila na rukou a dekoltu a už 3 dny mě to nesnesitelne svědí. Máme kvůli tomu zkazenych pár výletů protože s tím svedenim nedokážu normálně fungovat a hlavně to svědí tak hrozně že se to nedá bez poskrabani vydržet. Rano je to vzdy dobre ale jakmile vyjdu ven i treba na 5 minut tak to zacne. Zkoušela jsem na to všechno možné včetně Bepantholu ale nic nezabralo. Máme v plánu ještě několik výletů a ráda bych si je užila. Poradí někdo?

Alergie na slunce.mam to roky.dej si nějaké antihistaminikum, pokud nemáš, kup si na místě. A namaz se padesátkou. Ja už to teda moc neřeším, i když to svědí šíleně, ale já už jsem fakt zvyklá. Kdyz jsem to měla poprvé, taky mě překvapilo jak hrozně to svědí.

dement231
Kecalka 117 příspěvků 09.09.19 17:02
@luca241 píše:
Alergie na slunce.mam to roky.dej si nějaké antihistaminikum, pokud nemáš, kup si na místě. A namaz se padesátkou. Ja už to teda moc neřeším, i když to svědí šíleně, ale já už jsem fakt zvyklá. Kdyz jsem to měla poprvé, taky mě překvapilo jak hrozně to svědí.

Neumím si představit že bych to svědění vydržela třeba jen hodinu natož celý den:blush:

dement231
Kecalka 117 příspěvků 09.09.19 17:03
@ivašot. píše:
To svědění zmírní právě ty prášky na alergii. Ty tlumí přehnané reakce těla, což to svědění je.

Zkusím něco koupit a uvidím. Diky :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama