Reklama

Jak dlouho dítě efektivně saje?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.18 21:19
jak dlouho dítě efektivně saje

Ahoj, jak dlouho vaše dítě efektivně saje a pije ve 3 až 4 měsících?

Reklama

Reakce:

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 03.04.18 21:23
@Anonymní píše:
Ahoj, jak dlouho vaše dítě efektivně saje a pije ve 3 až 4 měsících?

Malej to daval tak za 10 minut, pak za dalsi mesic uz za 7, pak 6 :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.18 21:25

Myslíte, že je možné, aby dítě přibíralo i pouhým kontraktem tělo na tělo s matkou?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.18 21:25

*kontaktem

Pipet
Generální žvanilka 24063 příspěvků 03.04.18 21:26
@Anonymní píše:
Myslíte, že je možné, aby dítě přibíralo i pouhým kontraktem tělo na tělo s matkou?

Pokud je to bretharián :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.18 21:32

Samozřejme jíst musí, ale slyšela jsem, že tohle taky přispívá k lešímu přibírání

Aries6
Generální žvanilka 21913 příspěvků 2 inzeráty 03.04.18 21:40

Naše holky byly nakojené do 5 minut. A přibíraly až moc.

@Anonymní píše:

Ne, tomu já nevěřím :)

Jana206
Nadpozemská drbna 26268 příspěvků 03.04.18 21:40

Obecně jak dítě roste, tak se doba zkracuje. V době rustovych spurtu a laktacnich krizí se doba prechodne prodluzuje.

Janli
Kelišová 5362 příspěvků 03.04.18 21:48

Moje turbodítě to zvládalo do pěti minut. A efektivně se vykrmilo na 9,6kg v šesti měsících.

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 03.04.18 22:19
@Anonymní píše:

To si nemyslim spis se pak lepe spousti mliko matce a malymu se pak lepe pije…

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1851 příspěvků 03.04.18 22:21

U prvorozený dcery to byla katastrofa, začínala na 20minutách z každýho prsa, pak si to tedy milostivě zkrátila na 10 min. U syna jsem pak byla překvapená, ze začátku to bylo 10 minut z obou, pořád jsem ho nutila na dýl, ale nechtěl, byl dost spavej, protože měl novorozeneckou žloutenku, tak jsem si nebyla jistá, jestli spí, protože už je napapanej, nebo protože má tu žloutenku :nevim: No, zkrátil si to na 5 minut z obou prsů a přibýval skvěle :mrgreen: Navíc hned po kojení mi přišlo, že většinu vyblil, byl dost blinkací, ale neee :mrgreen: Pediatr se smál, že mám místo mlíka smetanu, jakej byl malej puclík. Teď bohužel vydrží u prsa i hodinu, je mu 20 měsíců a má mě večer místo dudlíku :roll:

Emisis
Ukecaná baba ;) 1641 příspěvků 03.04.18 22:26

Starší syn průměrně tak půl hodiny a dcera to zvládá za 3 minuty. Pribira v normě, syn byl nad normal. Dcera má v 6 mes jeho ctyrmesicni miry :mrgreen:

3HE
Generální žvanilka 21805 příspěvků 03.04.18 22:39
@Anonymní píše:
Samozřejme jíst musí, ale slyšela jsem, že tohle taky přispívá k lešímu přibírání

pomáhá to, protože se posiluje vztah matka-dítě… pak je dobrá tvorba mléka a dítě pěkně papá a přibírá… Z MLÉKA!

23tinka23
Povídálka 39 příspěvků 04.04.18 01:07

Ted 8.4 dva měsíce, 6kg - první týden sál fakt dlouho asi než jsme se to naučili oba dva, já správně přikládat on dobře dát. Od té doby pije pět minut a je hotovo, s odrihnutim jsme s kojením hotovi za cca deset minut, až na mě tchyně minule divné koukala, když jsme byli u nich, já že půjdu nakojit a za deset minut jsem byla zpátky že hotovo :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama