Jak dlouho trvá PMS

sad 1
28.11.10 15:25

Jak dlouho trvá PMS

Ahoj holky, omlouvám se, že se ptám na takovou banalitu - pro někoho, ale chtěla jsem se zeptat, na Vaše zkušenosti s PMS. Nikdy jsem PMS neměla, až minulý měsíc poprvé - ve 29 letech. Myslela jsem, že jsem konečně těhu, ale pak jsem dostala mrchu. Tento měsíc mě už zase bolí prsa - 5. den a trošku pobolívá v podbřišku. Test jsem si dělala 12 DPO a nic, takže už v těhu ani nedoufám. Dnes má přijít mrcha. Ale jak dlouho máte vy PMS? Ptám se proto, abych věděla, kdy může přijít nejpozději mrcha. Moc děkuji za reakce a pochopení.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3379
28.11.10 15:38

Tak já mám PMS od 13ti let, takže boohaté zkušenosti. Dřív to bylo tak 5 dní před MS, většinou jen bolest a napnutí prsou, 2 dny před MS tlak v podbřišku a s příchodem MS křeče v podbřišku.Když jsem byla těhu, věděla jsem to před testem, bolest prsou byla jiná a celkově jsem se cítila „jinak“ než při PMS.

A teď po prvním porodu je PMS 7 dní před MS. Jsem nervní a labilní, bolest hlavy,špinění…když to dostanu tak bolest v podbřišku, v kříži, hlava další 3 dny… Prostě 10 dní naprosto k nepoužití a vyřízená :cry:

Přeju ať jsou tam ty dvě čárky brzo :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sad 1
28.11.10 15:43

Moc děkuji za zkušenost, je to fakt hrůza, když v 29 letech nerozeznám pms od těhu, ale fakt jsem nikdy ani nevěděla, že menzes přijde. Tak jestli má přijít, tak snad přijde co nejdřívem ať můžu začít nanovo. Může se zeptat, jak tě bolely prsa při pms a jak v těhu?

• Nahlásit
  • Citovat
28.11.10 16:17

Tak 12 DPO je dle mého názoru brzo. Já jsem si první test dělala 5 dní po vynechané MS a byla tam jen slabounce pozitivní čárka.
PMS u mě trvá různě, tak 3-5 dní před MS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sad 1
28.11.10 16:27

Mod díky, pokud to nedostanu do út, testnu znovu.

• Nahlásit
  • Citovat
5429
28.11.10 16:58

Ahoj,tak já první příznaky těhu u obou kluků měla úplně stejné,jako kdybych to měla dostat.už jsem si šla nakoupit tampony a nebyly potřeba :mrgreen: :mrgreen: .Břicho mě bolelo stejně,akorád ted po druhém těhu už mě před menzes nebolí prsa :-D ,ale za to mám strašně bolavou ovulku :cert: jakože dooost :-D .taky přeji 2 čárečky co nejdříve :-D :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sad 1
28.11.10 18:38

Kéžby to nemyl PMS, ale já mám problém ještě s nízkou sliznicí, takže se nechci utápět v utopii :lol: ,i tak děkuji. Pokud má menzes přijít, tak šup, šup a jedu dál, Kontryhel, ovulka :hug: , Utrogestan a pak :zed: nebo :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
5429
28.11.10 19:25

Přesně tak ono to vyjde neboooj :-D :-D .druhej syn si dal taky na čas,nešlo nám to až po dvou letech snažení tak najednou.ted je to přesně rok co jsem otěhotněla,přesně na přítelovo narozky,které má dnes :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sad 1
28.11.10 19:30

Kami, tak to gratuluji :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
5429
28.11.10 19:39

Děkuji :-D :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3379
28.11.10 19:57

Buddy, při PMS mě bolelo jakoby celé prso, taková celková tupá bolest. Když jsem byla těhu, tak to bolelo víc a nemohla jsem se skoro dotknout bradevek jak byly citlivý a bolavý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sad 1
28.11.10 20:45

Dík Jevi, mě bolí taky celý prsa, i z boku, ale bradavky nebolí, jen jsou citlivé. Nechám se překvapit, ale raději si nic nenamlouvám. V každém případě děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
948
2.2.13 11:01

Ahojda, prosím můžete mi někdo poradit jaké bylinky nebo přípravky užíváte na zmírnění PMS? Hledala jsem na netu a žádný uspokojivý výsledek. Prsa mi za týden vyrostla o 6 cm :lol: a já nevím co se to se mnou děje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1281
18.11.13 17:37

Na PMS(deprese, bolesti prsou, nepravidelna menstruace)je vyborný Gynex, nebo Kontryhle čaj(ten pít jen do ovulace a pak ne)nebo chlorella-tu doporučuji. :) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
409
22.11.13 20:37

Ahoj, tak já kontryhel piju, a pravidelně PMS přichází 10- 14 dní pře MS, tj hned po ovulce… :( od té doby, co sem vysadila antikoncepci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama