Jak docílit přirozeně plavé blond?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kessynkaa
Zasloužilá kecalka 610 příspěvků 23.09.14 17:08
Jak docílit přirozeně plavé blond?

Ahoj holky,

chci se zeptat, jak docílím přirozeně plavé blond, jako je např. tahle barva od syoss? Mám momentálně spíš světlejší hnědé vlasy než tmavě hnědou. Odbarvovačet je to hloupost, to bych měla hodně světlí, ale zase když si koupím jen barvu, tak to nezvládne do tohodle odstínu?

Moc děkuju za rady

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Šarlota4
Extra třída :D 10664 příspěvků 23.09.14 17:13

Sla bych s tim ke kadernici.

Kessynkaa
Zasloužilá kecalka 610 příspěvků 23.09.14 17:15

@Šarlota4 To je dobrá rada, ale kdybych chtěla ke kadařnici tak se neradím tady… Nikdy se netrefila do barvy jakou jsem chtěla..

Šarlota4
Extra třída :D 10664 příspěvků 23.09.14 17:15

Jestli takove barvy docilis bude to spis nahpda. Kadernice ti to hodi do odstinu, ktery chces a ty uz to pak muzes udrzovat. S takovejma " akcema " jdu vzdycky spis do salonu.

Šarlota4
Extra třída :D 10664 příspěvků 23.09.14 17:18

@Kessynkaa a kdyz se netrefi skolena kadernice tak ty ano? Doma to dopadne tak ze si ty vlasy obarvis nekolikrat abys toho docilila. Vlasy se tim dost nici. Jinak proc by se memela trefit? Vybrals jsem si barvu ze vzorniku a takovou mi proste umichala

jajda32
Závislačka 3168 příspěvků 23.09.14 17:21
@Kessynkaa píše:
@Šarlota4 To je dobrá rada, ale kdybych chtěla ke kadařnici tak se neradím tady… Nikdy se netrefila do barvy jakou jsem chtěla..

tak to zkus asi jinou kadeřnici ;-)

kittynka89
Kecalka 354 příspěvků 23.09.14 17:21

Ahoj, moje přírodní barva je taková plavá/světle hnědá. Měla jsem melír a na to jsem si dala světle plavou- chytlo mi to na světle hnědou s lehce zrzavým nádechem :-D Tak jsem si teď pár dní zpátky zkusila stáhnout touto barvou- http://www.syoss.cz/…e-plavy.html. Nechytlo mi to tedy jako je tady na obalu barvy, ale výsledek se dosti přiblížil odstínu, co je dole na stránce jako barevný výsledek podle přirozené barvy vlasů. Takže za mě syoss je u mě první barva, která odpovídá :-) Na přání zašlu SZ s výsledkem ;-)

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 23.09.14 17:22

Nikdy jsem doma téhle barvy nedocílila, a to jsem s tímhle odstínem experimentovala leta (s jinými značkami). Buď to nechytlo nebo to bylo zrzavý :nevim: Možná by to šlo jen kdyby bylo odbarveno fakt na studenou blond a pak se to ztmavilo, ale i tak si myslím, že to bude do zrzava.

Kessynkaa
Zasloužilá kecalka 610 příspěvků 23.09.14 17:25

@Bibi239 Ach jooo.. :( toho se právě taky bojím, že to chytne do zrzava.. Já měla na vlasech už platinovou blond pak tmavě hnědou a zase platinovou, teď mám zas světle hnědou a chci zase na blond, ale už takovou šetrnější, přirozenější, moc se mi líbí ta přirozeně plavá ale to asi nezvládnu, když to zkoušíš roky a furt nic… :( Leda odbarvovačem zas na platinovou a pak to takhle ztmavit, ale to by moje vlasy už nepřežily :D

Kessynkaa
Zasloužilá kecalka 610 příspěvků 23.09.14 17:28

@kittynka89 Jojo to je moc hezká barva, na tu jsem se barvila když jsem byla blondýna, ale chtěla bych tmavší blond, protože ta světlá mi dost zničila vlasy..

Boudová
Kelišová 6076 příspěvků 2 inzeráty 23.09.14 17:43

Já jí docílila, jen když jsem měla vlasy uplně odbarvený. A pak na ně hodila barvu podobnou na obrázku. Myslim, že by stačilo udělat hustý melír a pak to na to napatlat. :) Případný zrz odstín by pak nepůsobil blbě.

xFelli
Závislačka 2735 příspěvků 23.09.14 17:52

V DM se prodava zesvetlujici sprej te jejich znacky, zkus ;) V te rade je i sampon, balzám a maska. Cenove super

isp
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 23.09.14 17:57
@Kessynkaa píše:
Ahoj holky,

chci se zeptat, jak docílím přirozeně plavé blond, jako je např. tahle barva od syoss? Mám momentálně spíš světlejší hnědé vlasy než tmavě hnědou. Odbarvovačet je to hloupost, to bych měla hodně světlí, ale zase když si koupím jen barvu, tak to nezvládne do tohodle odstínu?

Moc děkuju za rady

Odbarvit a pak používat Stříbrný šampon proti žlutému nádechu neboli silver šampony! :palec: jsem kadeřnice… odbarvi to ale nenech to tam do úplného vybělení a žlutý nebo orandžový nádech vlasů zničí tyhle šampony. Na poškození vlasů zábaly nebo na netu najdi recept na kyselou lázeň. Do konečků odbarvených a blond vlasů olejíček proti lámání a jinak vlasy stříkat po umytí orandžovým gliss kur spreyem.

Příspěvek upraven 23.09.14 v 18:00

kittynka89
Kecalka 354 příspěvků 23.09.14 17:58

@Kessynkaa Tomu zničení se člověk asi nevyhne u žádné barvy ani od kadeřníka…

Meluzinecka
Zasloužilá kecalka 677 příspěvků 23.09.14 19:02

@Kessynkaa Syoss Intenzivní karamelová blond vypadá velmi přirozeně.
Já mám naopak ze tří různých salonů špatnou zkušenost, vlasy mi tam úplně zničili :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >