Jak donutit 9 měsíční dítě pít

2.4.20 14:19

Jak donutit 9 měsíční dítě pít

Maminky pomoct. Malá 9 měsíců, zavedené všechno jídlo, ale odstavila se od prsa takže ji nutim pít a to je kámen úrazu… ???? Jak prosím donutit dítě pít? Samozřejmě máme 4 různé lahvičky doma a stejně když ji vezmu do ruky tak je to hysterický pláč… Já už jsem zoufalá pít přece musí ???? a kolik by toho měla celkově vypít za den?
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6284
2.4.20 14:21

Tak ji davej hodne polivky jist..a ovoce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12266
2.4.20 14:21

Mě syn taky pije tak střídmě, dlouho jinou tekutinu než UM nepil, nakonec vzal na milost hrnek z dmka a ředím mu ovocný smoothie. Přišlo to z ničeho nic, jeden den nepolkl ani kapku, druhý den vypil asi 20ml a ted vypije tak 150ml za den jiné tekutiny než UM a z ovoce, pořád nic moc, ale lepší než nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24740
2.4.20 14:24
@Verunka Šr píše:
Maminky pomoct. Malá 9 měsíců, zavedené všechno jídlo, ale odstavila se od prsa takže ji nutim pít a to je kámen úrazu… ???? Jak prosím donutit dítě pít? Samozřejmě máme 4 různé lahvičky doma a stejně když ji vezmu do ruky tak je to hysterický pláč… Já už jsem zoufalá pít přece musí ???? a kolik by toho měla celkově vypít za den?
Děkuji

Co brčko? Bublat do vody?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.4.20 14:25

@Russet jedinou s brčkem doma nemáme

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24740
2.4.20 14:25
@Verunka Šr píše:
@Russet jedinou s brčkem doma nemáme

Samotné brčko klidně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13778
2.4.20 14:56

Brcko je super jak radi Russet. Neter to hrozne bavi :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.4.20 15:11

@kaja00 dobře tedy. Zkusím poslední lahvičku s brčkem koupit. Na twistshake mají 50% akci tak pokud bude skladem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7495
2.4.20 16:22

@Verunka Šr ovoce, polevky, redit prikrmy vodou. Muzes zkusit davat napit z vlastniho hrnku, ze stamprle, z neceho, co dite vidi u vas, muze to pro nej byt lakadlo. Ale vetsinou to funguje jednorazove. Mam taky deti, co malo piji a nutit je nema smysl, nedonutis je. Muzes je maximalne obelstit. Na tabulky nekoukej, podstatne je, jestli nema dite tmavou moc (ne po spani).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1687
4.4.20 22:03

Ja u dyna poridila klasickou stříkačku a bylo :lol: :lol: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu