Jak dostáváte MS?

867
20.7.13 20:05

Je normální dostávat takto MS?

Ahoj holky,
v 1/2013 jsem potratila (zamklé) a od té doby se mi stává, že cca týden před MS (kterou jsem měla vždy víceméně pravidelnou cca 24-28dní) krvácím, když jdu na velkou. Prostě jakoby se mi spouštěla už sliznice, když zatlačím. Promiňte mi takové podrobnosti, ale není to známka anovulačních cyklů? Mám obavy, že stále nejsem po tom potratu OK :(
Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9330
20.7.13 20:21
@villa píše:
Ahoj holky,
v 1/2013 jsem potratila (zamklé) a od té doby se mi stává, že cca týden před MS (kterou jsem měla vždy víceméně pravidelnou cca 24-28dní) krvácím, když jdu na velkou. Prostě jakoby se mi spouštěla už sliznice, když zatlačím. Promiňte mi takové podrobnosti, ale není to známka anovulačních cyklů? Mám obavy, že stále nejsem po tom potratu OK :(
Díky.

stává se mi to taky, a to jsem už víc jak 20 let po porodu, ale na gyndě by ti měli říct

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
401
20.7.13 20:29

Ja jsem po porodu 11 mesicu a stava se mi to taky. Takze radu nemam, ale nejsi v tom sama 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
20.7.13 21:08

Není to spíš známka endometriozy? Jako nevím, nemám ji, jen mě to napadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
20.7.13 21:23

Stává se mi to taky, ale ne tak často, spíš cca 3-4 dny před MS…jinak přes den nic, jen na té velké. Ovulaci ale mám, tedy aspoň podle OVU testů a bolestí, spíš jestli to nemůže být nějaká hormonální porucha?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3168
20.7.13 22:09

Asi by to chtělo udělat hormonální profil, třeba to bude asi nízká hladina progesteronu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
764
20.7.13 22:10

Toto mívám již několik let. Jedno dítě již mám. Ovulace dle gynek. probíhá. Řekl mi, že mám hodně prokrvený děložní čípek a malinké cysty na něm (prý neškodné) a vždy před MS se to vyvolá změnou hormonů a tím pádem to zatlačení vyvolá to krvácení. Úplně normální, lze to prý ambulantně odstranit. Ale raději si to nech potvrdit od doktora. Podle mě máš to samé co já. mě to až zas tak netrápí, mám to cca 2-3 dny před MS ale jen když jdu na velkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
867
20.7.13 22:37

Holky, díky, aspoň vím, že nejsem jediná. Já jsem totiž zase někde četla, že špinění cca týden před MS může být anovulace, ale já nešpiním, já krvácím na WC :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama