Jak ho donutit, aby pomohl?

Anonymní
6.2.21 15:31

Jak ho donutit, aby pomohl?

Ahoj, bohužel se u nás potvrdil covid. Chlapovi je,, blbě" už týden a týden leží. Já jsem byla s dětma u babičky dva dny, ještě jsem nevěděla, že to mám taky, potvrzeno u obou od včerejška. Mně už je taky pár dní blbě, pálí mě na plicích a škrábe v krku. Myslela jsem si, že máme oba nějaké nachlazení. Oba máme teda karanténu 10 dnů, jenže on se jen válí a nedělá nic. Já musím v noci vstávat k miminku a přes den fungovat taky. Když řeknu, že bych si potřebovala na chvíli jít lehnout, že mi taky není dobře, tak ho to vůbec nezajímá. Tak co s tím? Nemůžu nechat děti bez dozoru. A ještě má priblble poznámky co jsem uvařila atd a na co jsem doma a podobně. Přijde mi, že si mě absolutně neváží a má mě jen na to, abych se starala o domácnost, vařila a starala se o děti. Nevim, jak to vyřešit. Potřeboval by se probrat, ale jak?? Jinak s dětma má krásný vztah, i děti ho mají rády. Díky za přečtení a reakce

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1680
6.2.21 15:35

Jak se ten krásný vztah k dětem projevuje když se o ně vůbec nestará??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.2.21 15:39

@lucik2011 to zas ne, za normálních okolností se jim věnuje, chodí s nima ven, se synem se koupe, spí spolu atd. Teď ale neřeší nic, prostě mu není akorát, tak se valí a že mně taky není dobře ho nezajímá :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
8478
6.2.21 15:41

Ty mas halucinace :mrgreen:? Je to fakt jen covid?
Jak muze mit s detmi krasny vztah, kdyz na ne uplne kasle?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7351
6.2.21 15:41

Vy mate oba covid, ty se staras o deti a on jeste ocekava teple jidlo? Tak to bych ustrihla prvni, varit opravdu velmi jednoduse a co nejmene. Domacnost taky na druhou kolej, delat jen to nejdulezitejsi. ono se to nezblazni. Detem dat najist a klidne je nechat cely den pred telkou, ty si tam lehni a odpocivej.
Jinak od chlapa s chripkou ci covidem bych asi pomoc necekala. Oni proste u toho umiraji a nevydrzi to co my. Koukam, ze v noci vstavas k mimcu, tak to je fakt ze by mohl lezet chvili lezet v obyvaku u deti, aby ses treba ty mohla jit na 1-2 hodiny vyspat, to by mohl.
Ale podle me, je to hlavne o tom, aby jsi delala co nejmene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9720
6.2.21 15:42

Jasně, pantáta má krásný vztah k dětem, když ho to zrovna baví.
To není vztah, to je reakce na hračku.
Já, když jsem nemocná, tak lehnu a dělám jen to, aby všichni přežili, takže objednat jídlo a nakrmit děti. Nějaká domácnost mi může být ukradená.
A v mezidobí bych přemýšlela, jak se vyvázat ze vztahu, abych to ekonomicky zvládla. To totiž není o tom, aby se probral, on takový je a nic na světě ho nedonutí být jiný.
Jen je to teď vidět, protože ještě nikdy nebylo potřeba, aby zabral.
Já bych každé ženské doporučovala, ještě než si pořídí děti, aby zkusila na týden, i kdyby to měla předstírat, totálně odpadnout. Když nastane reálná situace, tak už se nikdo nemůže schovávat za nějaké řeči a ukáže se pravá povaha.
A návštěvu s dětmi u babičky, když má jeden člověk z domácnosti podezření na covid, taky moc nechápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1312
6.2.21 15:45

Když je dobře, tak vypadá vztah krásně, ale teprve v nouzi poznáš, jaký druhý člověk opravdu je. Ty děti nemůžeš nechat samotné, jemu je to očividně jedno, hlavně ho neomlouvej, tobě taky není dobře. Ty ho chceš nutit, to by měla být samozřejmost. Uvař jen pro děti a pro sebe, kdo nedělá nejí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
253
6.2.21 15:46

Řekla bych mu rázně-oba jsme nemocní, musíme se u dětí vystřídat. Chceš si je vzít na starost dopoledne nebo odpoledne? Pokud by řekl nikdy nebo by k nim fakt nešel, tak by tedy v mých očích hodně klesl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18982
6.2.21 15:50
@Anonymní píše:
Ahoj, bohužel se u nás potvrdil covid. Chlapovi je,, blbě" už týden a týden leží. Já jsem byla s dětma u babičky dva dny, ještě jsem nevěděla, že to mám taky, potvrzeno u obou od včerejška. Mně už je taky pár dní blbě, pálí mě na plicích a škrábe v krku. Myslela jsem si, že máme oba nějaké nachlazení. Oba máme teda karanténu 10 dnů, jenže on se jen válí a nedělá nic. Já musím v noci vstávat k miminku a přes den fungovat taky. Když řeknu, že bych si potřebovala na chvíli jít lehnout, že mi taky není dobře, tak ho to vůbec nezajímá. Tak co s tím? Nemůžu nechat děti bez dozoru. A ještě má priblble poznámky co jsem uvařila atd a na co jsem doma a podobně. Přijde mi, že si mě absolutně neváží a má mě jen na to, abych se starala o domácnost, vařila a starala se o děti. Nevim, jak to vyřešit. Potřeboval by se probrat, ale jak?? Jinak s dětma má krásný vztah, i děti ho mají rády. Díky za přečtení a reakce

Debil, idiot :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15129
6.2.21 15:52

Me, kdyz je blbe, tak nejim. Nebo max pecivo s maslem. Takze mu asi az taaaaak blbe neni :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
At vstane a maka. Kdyby „umiral“, lezi, ani o nem nevis. Kdyz prudi, tak uz je mu dobre :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11194
6.2.21 16:00
@Anonymní píše:
Ahoj, bohužel se u nás potvrdil covid. Chlapovi je,, blbě" už týden a týden leží. Já jsem byla s dětma u babičky dva dny, ještě jsem nevěděla, že to mám taky, potvrzeno u obou od včerejška. Mně už je taky pár dní blbě, pálí mě na plicích a škrábe v krku. Myslela jsem si, že máme oba nějaké nachlazení. Oba máme teda karanténu 10 dnů, jenže on se jen válí a nedělá nic. Já musím v noci vstávat k miminku a přes den fungovat taky. Když řeknu, že bych si potřebovala na chvíli jít lehnout, že mi taky není dobře, tak ho to vůbec nezajímá. Tak co s tím? Nemůžu nechat děti bez dozoru. A ještě má priblble poznámky co jsem uvařila atd a na co jsem doma a podobně. Přijde mi, že si mě absolutně neváží a má mě jen na to, abych se starala o domácnost, vařila a starala se o děti. Nevim, jak to vyřešit. Potřeboval by se probrat, ale jak?? Jinak s dětma má krásný vztah, i děti ho mají rády. Díky za přečtení a reakce

Proč donutit? Děti nejsou jen tvoje a domácnost taky ne. Nemocný jste oba, tak si to prostě musíte nějak rozdělit :nevim: Já bych se ho prostě neptala, zeptej se ho kterou část dne chce ležet, a co doma udělá. Až to s tebou švihne a skončíš v nemocnici, tak se z toho pak potento. Tohle nechápu, ne nadarmo se říká že v nouzi poznáš přítele. Tvůj chlap je pěkný sobec teda :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.2.21 16:08

Ano, souhlasím se všema a je to pravda, když je vše ok, nic extra se po něm nechce, je v pohodě, jakmile je ale nějaký problém, tak je zle. To jsem zkoušela, že se vystřídame - prej podle toho, jak mu bude. Fakt otřes. To jsem mu taky říkala, že až pojedu do nemocnice, co bude dělat. Protože mám asthma a klidně by se to mohlo stát, nebýt mi líto dětí, tak bych mu to i přála, aby se musel o vše starat sám. Ano, je to sobec :+(. Děti se mi moc před TV cely den nechávat nechce, ale kdyby bylo fakt nejhůř, tak by asi nic jiného nezbylo.

• Citovat
  • Nahlásit
9720
6.2.21 16:15

Ty máš astma, covid a vidíš jako problém, že necháš děti celý den před tv?
Bez ohledu na jeho chování, to tvoje uvažování taky není rozumné.
Jak jsem řekla, základní péče, aby se nezabili a jinak nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1084
6.2.21 16:26
@Anonymní píše:
@lucik2011 to zas ne, za normálních okolností se jim věnuje, chodí s nima ven, se synem se koupe, spí spolu atd. Teď ale neřeší nic, prostě mu není akorát, tak se valí a že mně taky není dobře ho nezajímá :nevim:

Dva by měli být spolu v dobrém i zlém, s tebou je jen v dobrém a zlé si máš sama vyžrat. Poslala bych ho do oběhu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11194
6.2.21 16:37
@Anonymní píše:
Ano, souhlasím se všema a je to pravda, když je vše ok, nic extra se po něm nechce, je v pohodě, jakmile je ale nějaký problém, tak je zle. To jsem zkoušela, že se vystřídame - prej podle toho, jak mu bude. Fakt otřes. To jsem mu taky říkala, že až pojedu do nemocnice, co bude dělat. Protože mám asthma a klidně by se to mohlo stát, nebýt mi líto dětí, tak bych mu to i přála, aby se musel o vše starat sám. Ano, je to sobec :+(. Děti se mi moc před TV cely den nechávat nechce, ale kdyby bylo fakt nejhůř, tak by asi nic jiného nezbylo.

Vystřídáte se podle toho jak mu bude? 8o Vraz mu děti a jdi si lehnout :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat