Bojím se ukončit vztah s přítelem, otcem mého dítěte

Anonymní
6.2.21 13:09

Přítel a rozhodnutí

Ahoj
S přítelem mame vztah jak dva spolubydlící. Jsme spolu 5 let a mame 3 letého syna.
Ve vztahu jsem vždy ta víc která miluje.
Teď jsme ve fázi ze smím nedokážu už ani spat z důvodu toho ze se vše nahromadilo ( hádky, urážky, bouchani do nábytku, neovládám při hádce před synem ) hádky běžné kvůli kravinám a cokoliv řeknu nebo se snažím nějak obhájit tak se vymlouvam a začne rvát při nejlepší vše odsouhlasit říct ano zlato asi mas pravdu příště to dělat nebudu ( jeho slova ). Nemáme si to říct a jen vedle sebe přeživame ( on sám mi řekl když jsme se o našem vztahu bavili ze to nemá cenu a ze chce jebat a užívat si život a ne jen přežívat ) chápu ze je kravina přežívat ve vztahu jenže já v tom furt cejtim naději ale zároveň nedokážu k němu vlezt do postele. Nevím jestli je to zvyk na jednu stránku se bojím osamostatnit :/

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1057
6.2.21 13:14
@Anonymní píše:
Ahoj
S přítelem mame vztah jak dva spolubydlící. Jsme spolu 5 let a mame 3 letého syna.
Ve vztahu jsem vždy ta víc která miluje.
Teď jsme ve fázi ze smím nedokážu už ani spat z důvodu toho ze se vše nahromadilo ( hádky, urážky, bouchani do nábytku, neovládám při hádce před synem ) hádky běžné kvůli kravinám a cokoliv řeknu nebo se snažím nějak obhájit tak se vymlouvam a začne rvát při nejlepší vše odsouhlasit říct ano zlato asi mas pravdu příště to dělat nebudu ( jeho slova ). Nemáme si to říct a jen vedle sebe přeživame ( on sám mi řekl když jsme se o našem vztahu bavili ze to nemá cenu a ze chce jebat a užívat si život a ne jen přežívat ) chápu ze je kravina přežívat ve vztahu jenže já v tom furt cejtim naději ale zároveň nedokážu k němu vlezt do postele. Nevím jestli je to zvyk na jednu stránku se bojím osamostatnit :/

Proč s ním jsi? Jakou konkrétní naději vidíš? Další dítě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.2.21 13:16

Bojím se když to ukončime té bolesti. Zase s chlapem který mi nadává a řekne mi ze by mi dal nejradši facku ať se proberu není asi o co stát.. přijde mi hroznéj manipulátor ze proste radši mlcim aby byl klid. Přijdu si ze dělám vše tak jak on chce ale je to furt malá občas si říkám jestli jsem fakt tak špatná. Ale já se snažím jak mužů mám brigády uklidy, starám se o syna o nej o domácnost.. on mi řekne ze na plotnu ať nepokladam talíř bylo na tom jídlo. Říkám ze to tam dávám už 3 roky co tady bydlíme a ze nikdy mi nic neřekl a ze on tam kolikrat taky něco položil a z toho vznikne taková hádka ze jsem blba. Ze výmluvy jedu sracky a proste nedá se zastavit ze proste to tam nebude ze bude mít respekt atd.. mužů tu psát do nekonečna.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.2.21 13:17

@roba18 Určitě ne to bych byla blázen ale proste se bojím.

• Citovat
  • Nahlásit
1640
6.2.21 13:20

Tak asi ponorka? Nebo chodíte do práce aspoň jeden? Ale je fakt, že u vás to už je docela na hraně. Hádky a kopání nebo bouchání do nábytku je už moc. Především pro dítě. Takže tady bych to na rozchod asi viděla. Kolik vám oběma je? asi jste měli děcko brzy, možná neplánovaně, když má tvůj partner pocit, že si nic neužil a chce to dohánět. A na sex s ním nemáš pomyšlení, to je další důvod k rozchodu. Ale proč to tak máš? Podezíráš ho z nevěry nebo se ti znechutil kvůli hádkám?
ALE: máš kde být, pokud se rozejdete?
máš práci, která tebe a dítě uživí?… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1057
6.2.21 13:21
@Anonymní píše:
@roba18 Určitě ne to bych byla blázen ale proste se bojím.

Chápu, že se bojíš udělat tak velký krok a změnu. Nechtěla bys jít do poradny, aby sis utribilaw myšlenky a pak se lépe rozhodla? V tomhle přeci nechceš aby dítě vyrůstalo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25222
6.2.21 13:26

Mě přijde, že tě má plný zuby. Seš doma?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.2.21 13:30

@Taktinevím
Jemu bude 32 a mě 27.
Jinak dítě bylo plánované
A sex s nim nechci kvůli hadkam a vše okolo co děla. A to jsem dřív měla úplnéj opak chtěla jsem sex snim furt. Ale asi jak necejtim lásku a pohlazení tak se to strátilo.
Brigadu mám par úklidu to mi udělá tak 3000 měsíčně RD 5000 a pak budu mít alimenty chlap pracuje má hezké peníze bere přes 30tis.
A to je další věc peníze má svoje a já svoje tají mi kolik má vzdy mi řekne a 3 tisíce min někdy i 5 tis. Jenže jak uklizim mu tašku do práce najdu výplatní pásku. A potom ještě chce až začnu chodit do práce abych mu dávala půlku na najem odmítá peníze společne, a chce jet vše na půl což mi přijde hrozné..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.2.21 13:31

@roba18 to nechci právě aby dite trpělo!

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.2.21 13:33

@lleennttiillkkaa jsem na RD ale mám brigády a dávám mu prostor pro svoje věci po práci si jde lehnout před práci si jde lehnout když má odpolední nenutim ho dělat domácí práce vše si udělám sama

• Citovat
  • Nahlásit
25222
6.2.21 13:34
@Anonymní píše:
@Taktinevím
Jemu bude 32 a mě 27.
Jinak dítě bylo plánované
A sex s nim nechci kvůli hadkam a vše okolo co děla. A to jsem dřív měla úplnéj opak chtěla jsem sex snim furt. Ale asi jak necejtim lásku a pohlazení tak se to strátilo.
Brigadu mám par úklidu to mi udělá tak 3000 měsíčně RD 5000 a pak budu mít alimenty chlap pracuje má hezké peníze bere přes 30tis.
A to je další věc peníze má svoje a já svoje tají mi kolik má vzdy mi řekne a 3 tisíce min někdy i 5 tis. Jenže jak uklizim mu tašku do práce najdu výplatní pásku. A potom ještě chce až začnu chodit do práce abych mu dávala půlku na najem odmítá peníze společne, a chce jet vše na půl což mi přijde hrozné..

Vy spolu máte dítě a nevíš kolik vydělává?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.2.21 13:35

@lleennttiillkkaa on mi řekne přišlo mi 31 a přitom mi přijde třeba 35 :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
1057
6.2.21 13:36
@Anonymní píše:
@roba18 to nechci právě aby dite trpělo!

A máš kam jít? Práci po RD máš, případně hlídání? Tohle není život. Hele mě otec od dítěte říct, že chce s*kat a žít, tak je to stopka. Takhle se dobří otcové nechovají. Ať si tedy jde obcovat jinam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.2.21 13:38

@roba18 najít si jen pronájmem 🙈

• Citovat
  • Nahlásit
1057
6.2.21 13:40
@Anonymní píše:
@roba18 najít si jen pronájmem 🙈

Tak to snad není problém, zvlášť dnes, když je spousta volných bytů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat