Jak jste spokojené se svojí bankou

130
20.10.16 12:20

Jak jste spokojené se svojí bankou

Ahoj maminky, chtěla jsem se zeptat jakou máte banku a jak jste sní spokojené, potřebuji poradit, jelikož ta má nýnější mi moc nevyhovuje. Děkuji za odpovědi :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4465
20.10.16 12:22

Mám Fio a ČSOB, oboje bez poplatků, bez problémů. Nemám důvod být nespokojená :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5455
20.10.16 12:24

Mám Fio a jsem spokojená. Většina věcí jde zařídit z domu - povedlo se mi ztratit kartu. Na internet banking jsem ji zablokovala (můžeš si vybrat, zda trvale nebo dočasně), požádala o novou a fertig.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20.10.16 12:25

FIO - bez poplatků, skvělé. Neměnila bych.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20767
20.10.16 12:27

ČSOB, jsem spokojená, vše bez poplatků, pobočka na každém rohu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10265
20.10.16 12:30

FIO, Air Bank, Reiffeisen mám na soukromé peníze, KB na firemní (s ocobním bankéřem fakt maximálně vstřícní). Všude jsem spokojen, nejvíce mi asi vyhovuje AirBank.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5894
20.10.16 12:46

Air bank. Luxusní jednani, než poplatku

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
195
20.10.16 13:12

Mam Air a Equa, s obema naprosta spokojenost.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6180
20.10.16 13:28

Air Bank - v životě jsem neměla problém, na pobočce jsem byla přesně jednou, když jsem myslim zřizovala účet, všechno ostatní jde vyřídit bez problémů online :srdce: nemají ATM na každým rohu, ale dají se najít celkem v pohodě.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4754
20.10.16 14:28

S žádnou…rád bych fintech.

www.forbes.com/…-fintech-50/

česky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28
20.10.16 14:43

Mám už několik let airbank a jsem maximálně spokojená

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3552
20.10.16 14:51

Mám Air Bank a Raiffeisen Bank a jsem spokojená. Víc mi vyhovuje Air Bank.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
blabla123
20.10.16 16:28

MBank a spokojená už nejsem…

  • Citovat
  • Upravit
3968
21.10.16 11:32

nutné zlo

Moc ne. Mám Spořitelnu spíš ze zvyku (od devadesátých let) a kvůli množství bankomatů. Jinak z nich nijak nadšený nejsem..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1951
21.10.16 11:34

Česká spořitelna - nikdy více, mám u nich i hypotéku a už se těším až mi skončí fixace. Půjdu jinam i za cenu vyššího úroku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat