Jak mám počítat menstruaci?!

10410
24.11.07 10:48

Jak mám počítat menstruaci?!

Ahoj,
snažíme se o druhé mimi, tak potřebuju poradit. Nevím, od kdy mám počítat začátek svojí MS. Tak 2, někdy i 3 dny před větším krvácením mám špinění. Nevím tedy zda to nazvývat špiněním, protože je to jasně červená krev, ovšem ve velmi malém množství, třeba jen po WC na toaletním papíře. Vlastně nepotřebuji téměř ani slipovku. Pokud bych ale tohle počítala do MS, tak mám krátký cyklus, cca 25 dní a tím pádem i krátkou luteální fázi (od ovulace), tak 9-10 DPO, což je pro otěhotnění myslím málo :(
Díky za rady!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10471
24.11.07 10:58

ahoj Anette, jezdíme do Centra asistované reprodukce a tam nám řekli, že menstruace se vždy počítá od krvácení, špinění, nebo narůžovělý výtok se nepočítá. Já taky špiním před MS 3 - 4 dny, ale počítám to od krvácení a pak mám cyklus 29 dní :wink:

Přeji ti hodně štěstí a ať se brzy zadaří, jestli chceš pojď k nám do snažilek, budeme rády :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10410
24.11.07 11:12

Jitko, opravdu? To by mi spadl kámen ze srdce! :lol: Stejně to musím probrat s mojí dr, ale mám prý přijít až za tři měsíce měření BT, když se nezadaří. Máme za sebou tři měsíce snažení (jeden ještě bez měření), tak holt musím ještě ten jeden vydržet :?
A co ti k tomu dlouhému špinění řekli? Je to normální?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10471
24.11.07 11:45

Prý je to normální a nemusí být každý měsíc, někdy naroste sliznice vyšší a je víc překrvená, proto to špinění, vydrž a pak se na všechno zeptej dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama