Snazeni 08 - mimi 09

2073
1.11.07 12:43

Snazeni 08 - mimi 09

Ahoj holky,
pristi leto planujeme snazeni o mimi.
No je to sice jeste docela dost dlouha doba :lol: , ale napadlo me jeslti tu nekdo take neplanuje na pristi rok snazeni, ze bychom pokecaly :lol:
Verveve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11935
1.11.07 12:46

Ahojky sice uz dalsi snazeni neplanuji ale v budoucich snazilkach jsou holky co se jeste nesnazi ale teprve pristi rok budou :) tak klidne napis tam k nam uz jsme tam takova vsehochut a mame jedno miminko, par tehulek, snazilek a prave i predsnazilek :) nebo jukni na stranky budoucisnazilky.ic.cz tam se toho dozvis vic :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8602
1.11.07 13:06

Ahojky

tak já taky plánuji další mimi - nebo spíše snažení o další mimi na příští rok, původně to mělo být v létě, ale bude to možná dříve :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2073
1.11.07 13:10

Tak super :-)
No ja jsem puvodne planovala snazeni jiz na leden, ale vzhedem k tomu, ze jsme minule tehotenstvi mela docela problemy, tak jsme to nakonec posunuli na leto - aby Tomik byl jiz trochu samostatnejsi a nemusela jsem ho tolik tahat - tak uvidime :-)
Jéé a koukam, ze mame podobne stare deti - tak to je skvele :-)
Verveve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20105
1.11.07 13:13

Ahoj,
taky plánujeme snažení na léto :lol: Asi tak od června… Je mi jasné, že to bude celkem záhul, ale chtěla bych mít prcky málo od sebe. A taky mě Tobík namlsal, je strašně hodný… brečí jen když má hlad :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2073
1.11.07 13:27

Ahoj Novire,
tak to planujeme snazeni tak zhruba na stejnou dobu.
Docela Te obdivuji… No mozna to je, ze mas asi hodne mimi :-) Tomik byl jako miminko docela „zlobivy“ - bud spinkal (coz zak casto nebylo) nebo plakal, ale ze by treba jn tak lezel a koukal na hracky apod tak to rozhodne ne. Navic do 10ti mesiciu se budil nekolikrat za noc - treba i po hodine a pul takze jsem z toho byla uplne vycerpana a rikala jsem si jestli to jeste jendou vubec zvladnu.
No ted je to jiz lepsi a rozhodne bych rada jeste jedno mimi :-))))
Verveve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20105
1.11.07 13:46

VERVEVE, no právě, Tobík si hraje i sám a navíc v posledních 14 dnech spí krásně i doma (dřív jenom v jezdícím kočárku :lol:) a budí se max. 2× za noc. Takže fakt ukázkové miminko. Kdybych měla doma malého brekálka, tak se asi do druhémo tak brzo neženu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12968
1.11.07 14:13

Ahojky, my taky pomalu plánujeme druhé mimi :wink: Začínáme o tom mluvit, tak to vidím na příští zimu. Ráda bych zase podzimníčka :D No, uvidíme, na Adámka jsme čekali skoro rok…

Chci se zeptat, když začínáte plánovat, honí se vám hlavou porod? Je to totiž moje noční můra :roll: :oops: , tak mám starch, aby to nebyl i psychický blok.

Novire - malý je sice taky dost hodný, ale chtěla bych věkový rozdíl 2-3 roky, abych si děti opravdu užila. Docela tě obdivuju :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20105
1.11.07 14:23

No my jsme taky na Tobíka čekali skoro třičtvrtě roku, tak když k tomu připočtu ještě dobu těhotenství, tak bude mít Tobík asi tak 2,5 roku, když přibude další prcek…
A na porod moc nemyslím… měla jsem to za tři hodiny za sebou, tak se to dalo zvládnout. Jenže to mi porod vyvolávali, tak těžko říct, jaké to bude podruhé :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12968
1.11.07 16:32

:lol: Takže máš opravdu vypočítanou ideální dobu, kdy začít. A porod jsi měla teda rychlej 8O To ti závidím :oops: 8) :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2073
1.11.07 19:58

Ahoj evculindo, tak to jsem rada, te se nas tolik seslo :-)
Tak ja se porodu moc nebojim. No je fakt, ze kdyz jsem rodila, tak jsem si rikala, ze dalsi ani omylem, druhy den jsem rikala, ze druhe ano, ale za dlouho dobu, po mesici jsem rikala, ze klidne za ty dva, tri roky. No a ted bych klidne do toho sla.
No je fakt, ze ja jsem mela sice trochu komplikovanejsi - Tomik byl otocen obracene, ale zase docela dost rychly - i porodni asistentky rikaly, ze na prvorodicku fakt rychlost. V sedm mi praskla plodova voda, 7.45 jsem byla v porodnice a porad nic. No dali me na monitor a asi v 8.00 mi zacala bolesti. No a v 9.40 se narodil :-)))
Ja jsem prave snazeni planovala na leden, ale vzhledem k mym problemum behem tehu (krvaceni, pak tvrdnuti bricha, lezela jsem tri tydny v nemocnici) tak to radsi chceme zkusit az v lete az bude Tomik vetsi.
No nevim ja se nam to povede tentokrat, ale predtim se nam to podarilo temer hned. Tedy druhy mesic :-)
Verveve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12968
3.11.07 15:46

Verveve - teda ty jsi měla taky super porod 8O A to byl malej KP? Teeeda, to se někdo má! :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2073
3.11.07 20:04

No porod byl fakt rychly.
Ja jsem si rikala, ze urcite to bude trvat hodiny. Vetsinou si totiz vsechno „vyreru“ az do dna. I tehotenstvi jsem mela docela narocne. Nejdrive krvaceni v 7tt, pak spatne testy, tkaze odber plodovky, pak ve 24tt tvrdnuti bricha, tak me vystrasili predcasnym porodem no a od 33tt jsem tri tydny lezela v nemocnici - takze fakt docela narocne.
Takze jsem si rikala, ze porod urcite take bude narocny - kor kdyz Tomik byl KP, ale nakonec to bylo opravdu rychle.
Takze se ani tak nebojim porodu jako mam trochu strach z dalsiho tehu - bojim se, jak to ted budu delat. Predtim to bylo jednoduche klidne jsme mohla byt doma a lezet¨nebo i byt v nemocnici, ale jak bych to ted delaal s Tomikem to fakt nevim.
Tak jen musim doufat, ze dalsi tehu bude mene problemove. To je take duvod proc se chceme snazit az v lete. Jinak bychom asi zacali uz v lednu.
Verveve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12968
5.11.07 22:54

Tak těhu sis opravdu „užila“ :roll: Musíš věřit, že druhý bude v pohodě. Ono to s jedním prckem rozhodně nebudte takový klídek. Taky jsem si říkala, že pokud budu mít ty nevolnosti, co na začátku, tak se budu hooodně zapírat, abych fungovala. Ale prý je to „zařízený“ dobře :wink:
Porod jsem si vyžrala, tak snad druhej bude v pohodě :roll: Jestli ne, tak si budu stěžovat :lol:

Jsem strašně zvěděvá, kdo jako první napíše úspěšnou dvojčárku :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2073
6.11.07 12:53

Hele musime verit, ze to spatne nas priste nepotka - Tebe porod a me problemove tehu.
no je fakt, ze kdyz jsem rodila, tak jsme si rikala, ze jsem radsi mela byt bezdetna :-) Po porodu jsme si rikala, ze jeste jednou ano, ale po delsi dobe no a asi po mesici jsme si rikala, ze klidne :-) Takze ted na porod docela rada vzpominam :-)
Ja si take porad rikam, jak to budu zvladat - asi pred 14 dny mi jeden den nebylo dobre takze bych nejradis jen lezela, ale s Tomikem to neslo.
Tak hold musime doufam, ze je to skutecne nejak zarizene, aby se to dalo zlvadnout :-)
No ja snazeni planuji az tak na cervenec - no tak uvidime. Docela se na to tesim az budeme cekat na dve carky :-)
Verveve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama