Poradna o autosedačkách
Štěpán Rybníček
Já vždy všechny flašky rozeberu a strčím do myčky. V ruce jsem to taky nikdy pořádně neumyla a to usazení tam zůstávalo. Ještě horší jsou ty flašky s brckama ![]()
Já se tž omlouvám zakladatelce, ještě k tem hrnečkum, myju je štětkou na nadobí, a horkou vodou do myčky sem nedavala
Tak strašně mne to štvalo, že to nejde úplně umýt, že jsme všechny hrnečky, pítka a podobné vyhodily a kupuju plastová brčka, ráno vezmu nové, večer vyhodím a dcera tak pije od 8 měsíců…
Ahoj, sice nemáme avent, ale MAM a ještě hrneček z DM, ale oba čistím zubním katráčkem.
Koupila jsem si sterilizační tablety Milton a jednou za dva, tři dny je přes noc hodím do mísy s půlkou tablety:-) Po skrvrnách (a prý i bakteriích) ani stopa! ![]()