Jak myjete netekoucí hrneček Avent?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
918
6.1.13 19:05

Já vždy všechny flašky rozeberu a strčím do myčky. V ruce jsem to taky nikdy pořádně neumyla a to usazení tam zůstávalo. Ještě horší jsou ty flašky s brckama :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7811
6.1.13 19:47

Já se tž omlouvám zakladatelce, ještě k tem hrnečkum, myju je štětkou na nadobí, a horkou vodou do myčky sem nedavala

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
AnetKarla
6.1.13 19:56

Tak strašně mne to štvalo, že to nejde úplně umýt, že jsme všechny hrnečky, pítka a podobné vyhodily a kupuju plastová brčka, ráno vezmu nové, večer vyhodím a dcera tak pije od 8 měsíců…

  • Citovat
  • Upravit
25221
6.1.13 22:11

Ahoj, sice nemáme avent, ale MAM a ještě hrneček z DM, ale oba čistím zubním katráčkem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34
6.1.13 22:17

Koupila jsem si sterilizační tablety Milton a jednou za dva, tři dny je přes noc hodím do mísy s půlkou tablety:-) Po skrvrnách (a prý i bakteriích) ani stopa! :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

První dýně

  • (4.2) + 69 recenzí

Kapsička mango/hruška

  • (4.8) + 40 recenzí

Poradna o autosedačkách

Ikona - Štěpán Rybníček

Štěpán Rybníček