Jak na ovulaci, jaké přípravky ji podpoří?

3
5.4.16 17:39

Jak na ovulaci

Zdravím Vás dámy, mám otázku. Před dvěma roky jsem vysadila antikoncepci. Menstruaci jsem mela nepravidelnou az do prosince 2015 nyni mam Ms po 31 dnech, snažíme se od listopadu. Piju kontryhelovy čaj a měsíc uzivam kyselinu listovou. A chtěla bych se zeptat, jak na ovulaci? Já ji nejspíš nemám vůbec.. :( pište Vaše rady a zkušenosti s volně dostupnými „přípravky“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

339
5.4.16 17:43

@Baxina ahoj, mně pomohlo pít nosifol…je teda dražší, ale od tý doby co jsem ho brala jsem ovulaci poznala, jednak byly krásně pozitivní testy, takový jsem nikdy neměla a i ovulační bolest byla, takže za mě doporučuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2300
5.4.16 17:45

Nejlepší by bylo měřit bazální teplotu, pak zjistíš jestli vůbec ovuluješ (jsou na to aplikace do mobilu), nebo na gyndu na ultrazvuk, ale to bys musela chodit častěji, jestli rostou folikuly a zda praskají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
5.4.16 17:49

O meření vím, ja ovulaci nemam,, proto chci poradit volne dostupne přípravky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
455
5.4.16 17:50

.

Příspěvek upraven 29.08.16 v 06:55

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16416
5.4.16 17:51

Vyvolavam si ovulaci sojovymi izoflavony (funguje to jako clostil)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
5.4.16 18:29

Děkuji, spíš me zajímalo, co opravdu zabralo.. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
339
5.4.16 18:38

To je asi individuální, každýmu zabere něco jinýho..já třeba otěhotněla po tom nosifolu…nevim jestli zrovna ten tomu pomohl ale někomu zase nepomohl vůbec…chce to asi vyzkoušet jak na to budeš reagovat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.4.16 18:57

Mně doktorka doporučila na podporu ovulace Inofolic. Má stejné složení jako Nosifol, ale našla jsem i „novinku“ Fertipronu, která kromě inositolu obsahuje i kys. listovou a je o dost levnější. Zatím beru první měsíc a můžu říct, že právě v těchto dnech na sobě ovulaci poznám (čípek, hlen) a i test mi to včera potvrdil :)

• Nahlásit
  • Citovat
567
5.4.16 19:22

Taky doporučuji Fertipronu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16416
5.4.16 19:27
@Baxina píše:
Děkuji, spíš me zajímalo, co opravdu zabralo.. :kytka:

Opravdu zabralo-sojove izoflavony

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2599
5.4.16 19:46

Holky, prosím, jakým teploměrem měříte bazální teplotu? Prosím o konkrétní tip. Mám z lékárny nějaký digitální, přijde mi hodně nepřesný. Snažíme se o druhé dítě a já mám pocit, že nemám ovulaci, nemám skoro plodný hlen a ovulační testy negativní. U dr. jsem ještě nebyla, chtěla bych zkusit ještě tu teplotu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9659
5.4.16 19:59

@Sofie2013 digitální teploměr by měl mít 2 desetinná místa. Pak bude měření přesnější. Nejlepší je měřit se v ústech pod jazykem hned po probuzení. A ideálně ve stejný čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
567
5.4.16 20:03

Nejlepší a nejpřesnější je měření bazáloní teploty v pochvě když už jsme u toho. Ale lepší než měření BT, která se mi neosvědčila, jsou ovulační testy, doporučuji Dr. Max. Je to spolehlivější. Mě bazálka zklamala, jsem shcopna mít 37,1 v den, kdy dostanu menstruaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
230
17.9.16 14:02

Ahoj, prodávám v bazárku Fertipronu, zbyly mi tři balení, protože se nám podařilo druhý měsíc braní :) Pokud by měl někdo, zájem ozvěte se :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama