Přítel je často pryč, jak otěhotnět?

17
4.4.16 10:51

Přítel je často pryč, jak otěhotnět?

Ahoj holky, prosím o radu, určitě jste byla některá ve stejné situaci. S přítelem se snažíme o miminko, cyklus mám +- 29 dní, ale problém je ten, že často jezdí pryč pracovně, je doma třeba 6 dnů a týden pryč, no a jak na potvoru mi ovulace vyjde třeba 3 dny po jeho odjezdu. Dá se to nějak posunout a nebo vyřešit? Co jsem koukala na rozpis cest, tak se nechytám třeba 3 měsíce a to je šílené, strašně mě to ničí a nevím co s tím, tolik bych chtěla miminko, nemyslím na nic jiného a když už jsme se trefili, tak se to stejně nepovedlo :(. Beru Nosifol, jeřáb patáčí a piju maliník, ale zatím nic bohužel… Snažíme se od prosince a trefili jsme se asi 2× a to je málo :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6613
4.4.16 10:53

Zkus souseda, nebo si musí přehodit cesty na jindy. Nic jiného mě nenapadá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.16 10:54

Jedine dovolena :nevim: na leto si naplanujte hezkou dovolenou, tam si uzivejte a treba se zadari :lol: nam se taky zadarilo po roce na pul na dovolene ;)

• Citovat
  • Nahlásit
3302
4.4.16 10:58

No nijak. Proste se snazit. Ovulace neni presna. A spermie preziji i nekolik dni…stejne tak vajicko. Takze pred odjezdem a hned po prijezdu. A doufat:):)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22511
4.4.16 10:59

@Fiffii no, hlavně bych kolem toho nevyšilovala a netlačila na pilu, protože to se pak většinou nepovede (Vlastní zkušenost). Od prosince je dost krátká doba na to, abys plašila… ;) hodila bych se do klidu a snažila se tak, jak vám to vyjde. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3711
4.4.16 11:00

@Fiffii
Pokud chceš dítě s ním, tak si pořešit cesty. Posouvání cyklu by mohlo znamenat další problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78752
4.4.16 11:00

@Fiffii Tak ovulace 3 dny po odjezdu není nijak beznadějná… chce to sex těsně před odjezdem. Nebo si vzít dovolenou a jet s ním či za ním. Ale hlavně 3 měsíce jsou nic… normální je snažit se rok i když se člověk trefuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29365
4.4.16 11:02

@Fiffii manžel jezdil domů jen na víkendy, ale povedly se nám dvě děti… neřešila jsem to, nepočítala jsem… spermie vydrží docela dlouho, když už se dostane na správné místo… po třech měsících snažení bych neházela flintu do žita a užívala si s přítelem ty dny, kdy bude doma…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
4.4.16 11:05
@Regina Hero píše:
@Fiffii manžel jezdil domů jen na víkendy, ale povedly se nám dvě děti… neřešila jsem to, nepočítala jsem… spermie vydrží docela dlouho, když už se dostane na správné místo… po třech měsících snažení bych neházela flintu do žita a užívala si s přítelem ty dny, kdy bude doma…

A za jak dlouho se zadařilo? Já vím, že bych to neměla řešit, ale 2 roky jsem na to čekala až řekne, že ano a teď se ne a ne trefit :)… je to těžké, uže je mi přes 30 a bude to mé první mimi.. Všichni kolem mě už jsou těhotný a nebo děti mají a já jsem dost velká cíťa a moc to prožívám. Neberu 8 let antk a vše funguje jak má, jen nemám plodný hlen, ale snad to napraví ten maliník.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
844
4.4.16 11:14

Máme to doma dost podobné manžel jezdí domu jen na vikendy a proste se nedařilo. Tak jsme odjeli na 14dni k mori, mela sem tesne po a vyšlo to. Udelala bych to byt tebou stejne. Hlavně netlacit na pilu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2299
4.4.16 11:15

Neřešit. Manžel přes týden pryč. Obě děti se povedly o víkendech. Nikdy jsem nezkoumala, kdy mám ovulavci. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
141
4.4.16 11:19

@Fiffii No ono hlavně pomůže neřešit, nepočítat, nemyslet na to!!! To pomáhá většinou nejvíc a od prosince ještě není tak dlouhá doba ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31690
4.4.16 11:20

Tak pokud je 6 dní doma, a týden pryč, tak když spermie přežijou 4 i víc dní, a dá s epočít i den po ovulaci, tak by to muselo vyjít hodně blbě, abyste se vůbec netrefili, ovulace tak 5. nebo 6. den po odjezdu.zkus na to tolik nemyslet, ono to půjde :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
4.4.16 11:25

Je to těžký nepočítat, ovulaci na sobě poznám, hodně mě bolí břicho, dřív jsem si jí ještě ověřovala ovu testama, měla jsem dříve cysty a ovu nebyla, nebo jen občas.. Jediné větší volno bude o prázdninách myslím, ale to je tak za dlouho :(… Už si žádný ovu testy nekoupím, aby mě to nesvádělo… Jsem nedočkavá, tak moc bych chtěla bříško :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78752
4.4.16 11:26

@Fiffii No, ale to, že se přesně trefíte, ještě neznamená, že se to povede… pravděpodobnost je někde kolem 20% cca, takže se moc neupínej k tomu že trefit ovulaci = těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat