Jak na tchyni, prosím

Anonymní
16.5.17 14:40

Jak na tchýni/prosim

Ahojte mám takový dotaz, Povim vám příběh
Už 3 měsice bydlim u přítele a jeho matky možná vám tato diskuze něco připomene protože sem píši průběžně
Ale přitelova matka je psych. nemocna trpí tzv sebepoškozovanim a ničí lidi kolem sebe :nevim:.Myslí si že má v těle parazity a škrabe. se po celém těle do krve Byla na ruznych vyšetření, u kožního nic ji nezjistili ten problem trvá 5 let. Byla i u psychiatra.ten ji dal řadu léku když se to nelepší, navrhl ji ustavní léčbu což odmítla. Tvrdí že je zdravá a pod. Má různé vykyvy nalad jednou se na demnou rozplivá pak mě pošle do pr.. Chtěla mi dat i facku ale ovladla se Doma. pořad jen křičí i na přítele je hnusná přítel ji nechce nechat samotnou bojí se o ní ale nedokáže si sní poradit. Mě říká at ji chápu apod ale já už sem zní napalici minule sem se sní. chytla není normální je schopna nam př v obchodnim centru když jdeme všichni spol utect a 3 hod je nezvěstna neda o sobě ani vědět, pak se objevi jakoby nic se nestalo Diktuje nam co mame dělat a nemame a když sexujeme tak nas chodi kontrolovat a ruší nás na mě má pořad připomínky apod přitel tvrdí jak mě má ráda já tomu nevěřim Přítel ji nechce nechavat doma samotnou tak ji bereme sebou i když ona nechce.Dost se i hadají i kvuli mě přitel chce semnou rodinu ale to neni na místě poradte jak se k ni mam(me) chovat. nechci si nechavat s…t na hlavu co stim :zed: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16.5.17 14:42

Odstěhovala bych se ;) to dlouhodobě nevydrzis

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13208
16.5.17 14:44

Uz v predchozi diskusi jsi dostala radu, abyste se odstehovali nebo aspon ty sama. Tohle se neda vydrzet…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1877
16.5.17 14:48

Odstěhovala bych se co nejdříve, protože později se stejně odstěhuješ a bude to mnohem, mnohem horší a zakladat rodinu v takovém prostředí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
16.5.17 14:51

Pokud nechceš skončit na psychiatrii ty, pak ti nezbude nic jiného, než se odstěhovat sama, nebo s přítelem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
382
16.5.17 14:53

Ahoj bejt tebou tak se odstehuji.Ja bydlim s tchyni uz 14let ona si teda nic nedela ale furt se hadame a ja jsem ztoho taky na palici a to mame ještě tri deti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.17 14:54

Uz jsi tu jednou zakladala stejne tema. Co chces poradit jineho? Odstehovat se, pokud je situace takto neunosna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
382
16.5.17 15:02
@vonajebohyne píše:
Uz jsi tu jednou zakladala stejne tema. Co chces poradit jineho? Odstehovat se, pokud je situace takto neunosna.

Souhlasim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5692
16.5.17 15:12

Odstěhovat se, co jiného? :nevim: Tohle vás jinak zničí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.17 15:31

Nečetla jsem zakladatelko Tvé jiné diskuse. Po přečtení té dnešní máš dvě možnosti: Jedna je taková, že se se situací smíříš, protože cítíš, že je Tvůj přítel ten pravý, se kterým plánuješ rodinu. Podle toho, co píšeš, si myslím, že má přítel za maminku jakousi vnitřní zodpovědnost a pokud by se jí něco stalo, vyčítal by si to. Proto ji nechce nechávat samotnou, protože ví o jejím zdravotním problému. Je to velmi těžké žít s psychicky nemocným člověkem, chce to hodně trpělivosti a empatie. Druhou možností je, že se odstěhujete a svého přítele postavíš před velké rozhodnutí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
441
16.5.17 15:42

Pokud se nechceš odstěhovat nezbývá než jí ignorovat. Pokud za vámi leze v intimních chvílích nekompromisně vyprovodit že dveří a zamknout. Pokud bude do tebe startovat otočit se a jít pryč a jí nechat tam stát. Venku si jed svůj program a pokud ona začne dělat něco jiného nechat jí tak. Léčit se nechce fajn její volba, ale to neznamená, že může zasahovat do života někoho jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
blabla123
16.5.17 15:47

Zakladatelko kolik ještě potřebuješ diskuzí? Buď se odstěhujte s přítelem, či jděte od sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
blabla123
16.5.17 15:48

Já mám ten pocit, že stejně nic neuděláš, jen si ráda stěžuješ.

• Nahlásit
  • Citovat
16.5.17 15:51

Neřeš tchýni, řeš především sebe.
Najdi si bydlení, odstěhuj se a budeš mít klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70049
16.5.17 16:05

Postav se na vlastní nohy a najdi si vlastní bydlení… ale ono je jednodušší si stěžovat a neudělat nic pro změnu situace, že.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama