Reklama

Jak na říkání na nočník?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

milunaeviku
Kecalka 170 příspěvků 24.05.10 12:46
Jak na to prosím

Zdravím všechny maminky a prosím o radu.Mám celkem zvláštní problém jak přes den s čuráním do nočníku nebo na záchod.Malý měl začátkem května 2 roky a tak jsem se rozhodla odplenkovat přes den no a můj ,,úspěch" odplenkoval se v noci a přes den jak se mu chce.Sadím ho na nočník co hodinu a vydrží idkyž někam jedeme na dopoledne plenu má suchou,ale nemůžu ho nějak přesvědčit aby si o to řekl,že chce čurat,když měl 1 1/2 roku hezky si řkl AAA a po posazení na nočník se vyčural a bylo to a ted se nějak blokl a neřekne si připadá mi to,že si říká bud to vydržím nebo pustím do pleny.Zkoušela jsem i slipy at je v mokrém,ale mu to bohužel vůbec nevadí jezdí na odrážedle a hraje si a je mu to úúúúplně jedno.A tak prosím o radu jak to udělat aby si o to zase říkal.

Reklama

Reakce:

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 24.05.10 12:53

Nezmenilo se u vás něco zásadního? Nepřibyl sourozenec, nebo nějaká jiná změna, která by zapříčinila to neříkání si?

Hanka1
Extra třída :D 13514 příspěvků 24.05.10 13:11

u nas teprve dva roky budou, tak to zkousime a cekame az bude venku opravdu pekne a bude behat bez kalhotek. Starsi dcera se takhle bez problemu odplenkovala do tydne.

Jinak mladsi si rika bobek na vsechno, i curani, ale povetsinou rika bobek uz kdyz kona potrebu, ze si pricapne… :roll: no my to nejak casem vychytame… :wink:

L-enny 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.05.10 13:24

syn se takhle naučil na nočník sám během deseti dnů. Den po svých druhých narozeninách si vzal nočník, řekl a-čí a bylo to. Od té doby chodí. A předtím jsem se mohla přetrhnout,ale výsledek žádný. Posadila jsem ho, nevyčůral se, pak to pustil do tepláků. Nebo nočník rovnou ignoroval. Chce to prostě čas. on si jednoho dne řekne, uvidíš. taky jsem tomu nevěřila,ale je to tak. I kakání jde dělat do nočníku.

milunaeviku
Kecalka 170 příspěvků 24.05.10 16:46

Nezměnilo se nicn vše je jak bylo jen to říkání né.Sice vydrží vycházky a odpolední spaní(to né vždy),ale neřekne si tak asi počkám jak bude opravdu teplo a zkusíme na trávu jinak nevím.Jen nechápu,že v noci vydrží a přes den né a to pije i v noci a vzbudí se a hraje si než se vzbudím já a plenu má suchou.Budeme mudset válčit dál

klorane
Ukecaná baba ;) 1820 příspěvků 28.05.10 07:36

tak mi taky valčíme už přes 4 měsíce a já už z toho mám nervy na pochodu,nejen že si neřekne ale on klidně může chodit s bobanem v gatích celej den a vůbec mu to nevadí :evil: :evil: :evil: .....fakt už si taky nevím rady :nevim: …

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >