Jak nahradit cukrářský sáček?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zuzina_85
Povídálka 21 příspěvků 18.12.16 10:02
Jak nahradit cukrářský sáček?

Ahoj vespolek, obracím se na vás s prosbou. Jak nahrazujete cukrářský sáček na stříkané cukroví? Původně jsem chtěla využít právě pravý cukrářský sáček jako náhradu za strojek, ale zjistila jsem, že už nemám ani ten :D Napadl mě igelitový pytlík, ale nevím, jestli vydrží ten tlak. díky za každý tip :mavam:

Reakce:

Denisa56
Kelišová 6318 příspěvků 18.12.16 10:04

Igelitový pytlík a ustřihnout růžek. Plním tak kolečka krémem, ořechy apod. Jde to dobře.

Inaris 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.16 11:05

Mně teď napadl sáček na psí exkrementy, protože jednak jsem právě vyvenčila naši dogu :D a jednak on je fakt o dost tužší a pevnější než klasický svačinový sáček, takže vhodnější. :)

pelikan21
Generální žvanilka 20386 příspěvků 18.12.16 11:17

Koupim pevnejsi sacky v papirnictvi ;) Nebo se da z platna i usit :)

Salorka
Závislačka 4229 příspěvků 4 inzeráty 18.12.16 12:59

Nebo obal z retro mléka - mají občas v Lidlu

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34144 příspěvků 18.12.16 17:29

Hele jestli chces delat strojkove cukrovi, tak podle me kazdy igelitovy sacek rozerves. Textilni mozna ne, ale upadnou ti ruce, jaka to bude drina. Kdyz nemas strojek, tak delej noprmalne vykrajovane.
Kremy take delam igelitakama, temi z DM do mrazaku. Ale i tyhle mely problem se snehem slehanym na vodni lazni, nedovedu si predstavit moucne testo.

zuzina_85
Povídálka 21 příspěvků 18.12.16 21:08

@Inaris děkuju za originální nápad, ale psa bohužel nemáme :D
tak nakonec jsem použila takové ty tužší zavírací igelitové sáčky a šlo to, ale jak říkala @Pudloslava, byla to fuška

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >