Reklama

Jak nahradit cukrářský sáček?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zuzina_85
Povídálka 21 příspěvků 18.12.16 10:02
Jak nahradit cukrářský sáček?

Ahoj vespolek, obracím se na vás s prosbou. Jak nahrazujete cukrářský sáček na stříkané cukroví? Původně jsem chtěla využít právě pravý cukrářský sáček jako náhradu za strojek, ale zjistila jsem, že už nemám ani ten :D Napadl mě igelitový pytlík, ale nevím, jestli vydrží ten tlak. díky za každý tip :mavam:

Reklama

Reakce:

Denisa56
Kelišová 5558 příspěvků 18.12.16 10:04

Igelitový pytlík a ustřihnout růžek. Plním tak kolečka krémem, ořechy apod. Jde to dobře.

Inaris 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.16 11:05

Mně teď napadl sáček na psí exkrementy, protože jednak jsem právě vyvenčila naši dogu :D a jednak on je fakt o dost tužší a pevnější než klasický svačinový sáček, takže vhodnější. :)

pelikan21
Generální žvanilka 20384 příspěvků 18.12.16 11:17

Koupim pevnejsi sacky v papirnictvi ;) Nebo se da z platna i usit :)

Salorka
Závislačka 4184 příspěvků 6 inzerátů 18.12.16 12:59

Nebo obal z retro mléka - mají občas v Lidlu

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34004 příspěvků 18.12.16 17:29

Hele jestli chces delat strojkove cukrovi, tak podle me kazdy igelitovy sacek rozerves. Textilni mozna ne, ale upadnou ti ruce, jaka to bude drina. Kdyz nemas strojek, tak delej noprmalne vykrajovane.
Kremy take delam igelitakama, temi z DM do mrazaku. Ale i tyhle mely problem se snehem slehanym na vodni lazni, nedovedu si predstavit moucne testo.

zuzina_85
Povídálka 21 příspěvků 18.12.16 21:08

@Inaris děkuju za originální nápad, ale psa bohužel nemáme :D
tak nakonec jsem použila takové ty tužší zavírací igelitové sáčky a šlo to, ale jak říkala @Pudloslava, byla to fuška

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama