Reklama

Jakou rybu děláte na štědrovečerní večeři?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gabki
Ukecaná baba ;) 1136 příspěvků 18.12.16 07:41
Jakou rybu děláte na štědrovečerní večeři?

Hezké ráno, jdu se zeptat a možná i něco podle vás prichystám. Jakou a jak děláte rybu na vánoce? Děláte i jiné maso? děkuji tak při neděli za možné tipy :) Ráda bych totiž vyzkoušela něco nového, uz někým někdy připravovaného a dobrého. diky díky

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Leppäkerttu
Ukecaná baba ;) 1764 příspěvků 18.12.16 07:51

My bydlíme v severní Evrope, takze k jídlu bude tradiční vánoční šunka pečená v troubě https://en.m.wikipedia.org/…hristmas_ham k tomu zapecene brambory (ja pridavam jeste mrkev), taky tradiční https://en.m.wikipedia.org/…runalaatikko

Já jsem ale na Vánoce od mala z Česka zvyklá na rybu s bramb. salátem, tak si jako každý rok trošku udělám. Nejspíš vezmu lososa, protože je tu prostě nejjednodušší k sehnání ☺️ jen s bylinkama a soli, trochou citronu, v troubě. Kapra bohužel pochybuju, ze sezenu :lol:

Příspěvek upraven 18.12.16 v 07:58

Xsvel
Kecalka 398 příspěvků 18.12.16 07:52

No jakou asi? Kapra… :)

modrasek13
Ukecaná baba ;) 1030 příspěvků 18.12.16 07:57

My delame lososa jen osoleneho a s nejakou bylinkou a bud na pare nebo na panvi bez tuku a k tomu opecene brambory z trouby.

Lekninka91
Extra třída :D 10212 příspěvků 18.12.16 08:02

U nás se dělají řízky (kuřecí, vepřové), plněné řízky šunkou a sýrem, smažené filé, pečené filé, rybí prsty :-D

lucka_mac
Ukecaná baba ;) 1662 příspěvků 18.12.16 08:03

Letos budeme mít tmavou tresku. Dětem ji připravím jako rybí prsty s brambory a nám s manželem ještě nevím. Je mi líto ji smažit, tak přemýšlím o jiné slavnostnější úpravě.

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 18.12.16 08:03

Dělem kapra s bylinkami v troube. Jinak dobra ryba je candat nebo platys.
Můj bratr nejí ryby, tak mu mama dělá kruti maso v pivním testicku.

Pomka
Kelišová 7317 příspěvků 18.12.16 08:17

Smazeny kapr :-) plus kureci rizky asi…

tejuho
Ukecaná baba ;) 1877 příspěvků 18.12.16 08:21

My kapra ugrilujem, k tomu br. salat.

Šťastná.máma.4
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 18.12.16 08:23

@gabki Klasika kapr v trojobalu + losos na prirodno. Stejně kapra ji jen manžel.

Genovesa
Extra třída :D 11212 příspěvků 18.12.16 08:23

U nás smažený kapr pro nas, jen kousek z nostalgie. A lososa na masle, česneku a kminu. Pro vsechny.

svycarka
Echt Kelišová 7520 příspěvků 18.12.16 08:28

Ja se sestrou kapra, muj chlap teleci kotleta, svara vinnou klobasu a detem od kazdeho kousek, protoze se stejne nacpou cukrovim a pak se doziraji az po veceri :)

Sedmikraska89 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.16 08:28

Zadnou :-)

sara1000
Kelišová 5543 příspěvků 2 inzeráty 18.12.16 08:30

Delams vzdy kapra na 3zpusoby.
Jeddn klasika v trojobalu, pak obaleny v mouce promichanou s cervenou paprikou. A posledni recept na kapra vzdy vybereme nejaky zajimavy. Vetsinou peceny, nebo s omackou…
K tomu br. salat.
Takze nic extra :lol:

1988zanda
Kecalka 489 příspěvků 18.12.16 08:31

My sumecka afrického, losos a kapr.To musí byt :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama