Reklama

Krém ze Salka - nevařeného

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pajaxy
Ukecaná baba ;) 1018 příspěvků 15.12.16 11:10
krem ze Salka - nevareneho

Ahoj holky, kdysi jsem jedla cukrovi, ve kterem byl jednoduchy krem ze Salka, ale ne karamelovy z uvareneho, ale jen obycejny - bily. Nemate nektera recept. Bylo tam snad Salko, maslo - nevim prave ten pomer (mozna 1:2) - a asi rum, mozna jeste neco, uz nevim. Prosim poradte.Diky.

Reklama

Reakce:

ivik21
Neúnavná pisatelka 19997 příspěvků 15.12.16 11:14

Zkus popsat jak cukroví vypadalo… Dvě kolečka spojená tín krémem, košíček,… :nevim:

pajaxy
Ukecaná baba ;) 1018 příspěvků 15.12.16 11:19

Myslim, ze jim byla slepena kolecka - takove dorticky polite cokoladou s mandli nahore, ale jde mi o ten krem…diky

Uju
Kelišová 6514 příspěvků 15.12.16 11:20

Je tak to sjem zvědavá jaký tu holky hodí recept. Taky bych ráda krém ze salka (ne toho karamelového)

ivik21
Neúnavná pisatelka 19997 příspěvků 15.12.16 11:36

Tento krém dělám do domácí marlenky, je vyšlehám máslo a doleju salko, 375 g máslo a jedna plechovka…
Ale je to na celou marlenku… Není to moc?

Jinak jsem to myslela tak, že najdem cukroví a k němu uvedený krém ;)

Jinak se dá zadat krém ze salka a vyjedou tipy :mrgreen:

Příspěvek upraven 15.12.16 v 11:40

Genovesa
Extra třída :D 11214 příspěvků 15.12.16 11:38

Ono je zasadni ten ucel toho kremu. Na co ho chces. Obavam se, ze salko a maslo 2:1 bude hodne ridky krem. salko se vari proto, aby zhoustlo trochu. Jinak ja delam salko varene ve vodni lazni a krem z toho je spis do zluta, barva moc tmavsi neni. A i tak tece dost, davam to do kosicku.

TerezkaaKubik
Ukecaná baba ;) 1451 příspěvků 15.12.16 12:25

Já dávám karamelové, jelikož není řídké a na jedno salko dávám celé máslo a neteče mi to. Dávám do košíku

pajaxy
Ukecaná baba ;) 1018 příspěvků 15.12.16 13:08

Diky za odezvu. Mrkla jsem i na internet a nasla to tam. Tre se maslo a do toho se opatrne pricmrndava Salko, tak aby byla hustota ok. Muze se pridat rum, orisky strouhane najemno apod. ja do trochy zkusim i rozpustenou cokoladu, bude z toho cokokrem…snad… Pry je dulezita stejna teplota surovin, aby se nesrazil ( jen kdyby to nekdo take zkousel).Pekny den vsem!

Uju
Kelišová 6514 příspěvků 15.12.16 13:10

@pajaxy Super,díky moc to o víkendu prubnu :lol:

lillifee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.16 13:12

@pajaxy Ahoj, ja jsem se taky o tenhle krem nekolikrat snazila a vzdycky se mi srazil.. Jen ciste maslo a salko. Zkousela jsem to asi trikrat, nevim kde byla chyba..

xLucikx
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 15.12.16 13:13

Já dělám do ořechů ze salka - 2× máslo a k tomu jednu plechovku nevareneho salka a pak podle chuti rum a já ještě dávám kakao ;) je naprosto výborný :)

pajaxy
Ukecaná baba ;) 1018 příspěvků 15.12.16 13:20

Prave si pamatuji, ze chutnal skvele a pry byl jednoduchy.
@lillifee kdyz se srazi krem, pomuze nalit horke rozpustene maslo a dal trit, bude ho tam sice vic, ale pomuze to, uz jsem tak zachranovala jiny krem.

Carmen6
Ukecaná baba ;) 1382 příspěvků 15.12.16 13:28

Holky a jak dlouho ten krem z nevareneho salka vydrzi? Jako je trvanlivost toho masla? :think:

pajaxy
Ukecaná baba ;) 1018 příspěvků 15.12.16 14:46

Nevydrzi…pokud to neschovas… :mrgreen:
Ne, myslim, ze stejna jako toho karameloveho, snad pres Vanoce vydrzi. Kdy budete plnit cukrovi? Pristi tyden?

Genovesa
Extra třída :D 11214 příspěvků 15.12.16 15:26

@pajaxy ja asi o vikendu

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

„Novotný má veliké problémy a já mu zařídím ještě větší,“ vzkazuje Řepka

Alespoň drobná záplata za půlroční vězení a tučnou pokutu? Pavel Novotný na... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama