Reklama

Kvalitní sladká paprika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Shaari90 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.16 13:48
Kvalitní sladká paprika

Holky, jaká sladká paprika je podle Vás kvalitní a dobrá? Vysvětlím proč se ptám. Sestra mi z Maďarska dovezla pytlíček sladké papriky a normálně jsem začala tohle koření mít ráda. Dřív jsem brala sladkou papriku hlavně jako barvivo, ale ta maďarská paprika má taky zajímavou chuť a vůni. Prostě něco jiného než ta moje paprika z Alberta :mrgreen: Jaká značka sladké papriky prodejná tady v ČR je dobrá a kvalitní? Musím do specializované prodejny nebo jsou dobré i některé ze supermarketu?

Reklama

Reakce:

jakákoliv
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 15.12.16 13:53
@Shaari90 píše:
Holky, jaká sladká paprika je podle Vás kvalitní a dobrá? Vysvětlím proč se ptám. Sestra mi z Maďarska dovezla pytlíček sladké papriky a normálně jsem začala tohle koření mít ráda. Dřív jsem brala sladkou papriku hlavně jako barvivo, ale ta maďarská paprika má taky zajímavou chuť a vůni. Prostě něco jiného než ta moje paprika z Alberta :mrgreen: Jaká značka sladké papriky prodejná tady v ČR je dobrá a kvalitní? Musím do specializované prodejny nebo jsou dobré i některé ze supermarketu?

Kupuju lahůdkovou a vždycky je to nesrovnatelné s normální..ale jestli se to aspoň trošku blíží té maďarské, to netuším ;)

LLLL
Kelišová 5942 příspěvků 15.12.16 13:53

Co si chlap objednal Koření od Antonína, tak jinou papriku nechce, teď zrovna neví, kde ji koupit, ptž nechce s poštovným objednávat jednu sklenicku, kdyz jine koreni zrovna nepotrebuje… :nevim:
Paprika z madarska je super, to jsme dostali od zname, jejiz znama si to privezla.

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 15.12.16 13:54

Z těch běžně dostupných jen Kotányi. Oproti jiným je to znatelný rozdíl.

Lekninka91
Extra třída :D 10208 příspěvků 15.12.16 13:59

Sousedka objednává z profikoření a prý už jiné nekupuje. Mám ji doma, ale ještě jsem ji neotevřela, tak jsem zvědavá

Ba412
Kecalka 230 příspěvků 15.12.16 14:01

Zkuste z Lidlu, je myslím taky madarska…

Popokatepetla
Závislačka 3034 příspěvků 15.12.16 14:04

Taky si nemůžu vynachválit koření od Antonína, u nás ve městě ji berou do jedné restaurace, tak se dá objednat a vyzvednout si ho tam bez poštovného.

berusa.m
Závislačka 2654 příspěvků 15.12.16 14:07
@Shaari90 píše:

Mám to stejně. Manžel mi dovezl dobrou papriku ze Srbska a ta chuť je uplně jiná.

Kikkinka
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 15.12.16 14:08

V naší zdravé výživě mají na váhu Davidkovo koření a je úžasné ;-) pokud na něho někde „natrefite“ určitě vyzkoušejte :palec: jak lahudkovou papriku, tak jejich koření na ryby :dance: něco neskutečného :mavam:

smutná máma
Závislačka 4857 příspěvků 67 inzerátů 15.12.16 14:53

@Shaari90 vozím si ji pouze z Maďarsska, vždycky když jedeme z termálů. A nejlepší je jejich sladká paprika a ještě k tomu zauzená. Vařím z ní guláše, buřtguláše, segedín.

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 15.12.16 15:09

Kupujeme pouze maďarskou papriku. Do Maďarska jezdíme každý rok, tam si kupujeme zásobu. Když dojde, máme k dispozici 2 prodejny s maďarskými specialitami a tam ji mají taky výbornou.

Nabot
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 15.12.16 15:52

Koření od Antonína

Já papriku příliš nepoužívám, ale taťka už kupuje jedině tuhle. Ochutnala jsem samotnou i v guláši a s těma běžně dostupnýma ze supermarketu se to opravdu nedá srovnat.

Lu1234
Kecalka 195 příspěvků 1 inzerát 15.12.16 16:10

@malinika ano, potvrzuji kotanyi ve stříbrných obalech - z nabidky v supermarketech nejlepší!

Shaari90 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.16 16:43

Moc díky za rady ;) :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama