Drbáky-jak na ně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
smutná máma
Kelišová 5062 příspěvků 59 inzerátů 18.12.16 09:14
Drbáky-jak na ně?

Neumím drbáky :oops:,ráda bych se je naučila. Věčně se mi rozvaří, nebo mám v nich hrudky. Prosím o rady jak na ně.

Reakce:
Ilorin
Echt Kelišová 8976 příspěvků 18.12.16 09:22

Dělám je většinou v sobotu. Takže v pátek uvařím půl kila moučných brambor, v sobotu je oloupu a nastrouhám nahrubo. Pak vezmu půl kila syrových brambor, nastrouhám nahrubo a vymačkám z nich vodu. Přidám sůl a pepř a podle moučnatosti lžičku solamylu. Tvořím knedlíky menší velikosti, obalím v solamylu a dám vařit. Vždy se povedou

Ilorin
Echt Kelišová 8976 příspěvků 22.12.16 08:52
:think:
smutná máma
Kelišová 5062 příspěvků 59 inzerátů 22.12.16 13:52

@Ilorin no,dopadlo to tak, že mi brambory omrzly v garáži a nic se nekonalo :oops:,ale určitě vyzkouším, neboj. A ty tam opravdu do nich dáváš pepř?

Ilorin
Echt Kelišová 8976 příspěvků 22.12.16 14:36
@smutná máma píše:
@Ilorin no,dopadlo to tak, že mi brambory omrzly v garáži a nic se nekonalo :oops:,ale určitě vyzkouším, neboj. A ty tam opravdu do nich dáváš pepř?

ano já dávám pepř skoro do všeho :lol:

smutná máma
Kelišová 5062 příspěvků 59 inzerátů 26.12.16 09:32

@Ilorin jak dlouho vařím?

Ilorin
Echt Kelišová 8976 příspěvků 26.12.16 10:04

@smutná máma vařím až vyplavou na povrch, jeden zkusím a pak je podle toho vyndám

smutná máma
Kelišová 5062 příspěvků 59 inzerátů 27.12.16 06:13

@Ilorin no už jsem je dělala a opět katastrofa :roll:.Tohle prostě prostě není moje pARKETA. Nedržely pohromadě, vařila jsem 25 min. Strouhala jsem nahrubo na struhadle, jako když strouhám salátovou okurku, ale to bylo opravdu moc hrubé

Ilorin
Echt Kelišová 8976 příspěvků 27.12.16 08:27
@smutná máma píše:
@Ilorin no už jsem je dělala a opět katastrofa :roll:.Tohle prostě prostě není moje pARKETA. Nedržely pohromadě, vařila jsem 25 min. Strouhala jsem nahrubo na struhadle, jako když strouhám salátovou okurku, ale to bylo opravdu moc hrubé

tak je asi někde zrada, já je včera vařila, dělala jsem jich opravdu hodně a všechny se povedly :think:

smutná máma
Kelišová 5062 příspěvků 59 inzerátů 27.12.16 09:06

@Ilorin prosím,kolik minut tedy tak vaříš? a opravdu to hrubé struhADLO? JEŠTĚ JEDNOU DÍKY ZA RADU, promiň, že otravuju

Ilorin
Echt Kelišová 8976 příspěvků 27.12.16 10:25

@smutná máma jojo nahrubo, ale dělala jsem je i najemno, a stejně to těsto krásně drželo pohromadě. Dělám malé knedlíčky a vařím tak 8-10 minut

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >