Reklama

Drbáky-jak na ně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

smutná máma
Závislačka 4864 příspěvků 71 inzerátů 18.12.16 09:14
Drbáky-jak na ně?

Neumím drbáky :oops:,ráda bych se je naučila. Věčně se mi rozvaří, nebo mám v nich hrudky. Prosím o rady jak na ně.

Reklama

Reakce:

Ilorin
Echt Kelišová 8976 příspěvků 18.12.16 09:22

Dělám je většinou v sobotu. Takže v pátek uvařím půl kila moučných brambor, v sobotu je oloupu a nastrouhám nahrubo. Pak vezmu půl kila syrových brambor, nastrouhám nahrubo a vymačkám z nich vodu. Přidám sůl a pepř a podle moučnatosti lžičku solamylu. Tvořím knedlíky menší velikosti, obalím v solamylu a dám vařit. Vždy se povedou

Ilorin
Echt Kelišová 8976 příspěvků 22.12.16 08:52
:think:

smutná máma
Závislačka 4864 příspěvků 71 inzerátů 22.12.16 13:52

@Ilorin no,dopadlo to tak, že mi brambory omrzly v garáži a nic se nekonalo :oops:,ale určitě vyzkouším, neboj. A ty tam opravdu do nich dáváš pepř?

Ilorin
Echt Kelišová 8976 příspěvků 22.12.16 14:36
@smutná máma píše:
@Ilorin no,dopadlo to tak, že mi brambory omrzly v garáži a nic se nekonalo :oops:,ale určitě vyzkouším, neboj. A ty tam opravdu do nich dáváš pepř?

ano já dávám pepř skoro do všeho :lol:

smutná máma
Závislačka 4864 příspěvků 71 inzerátů 26.12.16 09:32

@Ilorin jak dlouho vařím?

Ilorin
Echt Kelišová 8976 příspěvků 26.12.16 10:04

@smutná máma vařím až vyplavou na povrch, jeden zkusím a pak je podle toho vyndám

smutná máma
Závislačka 4864 příspěvků 71 inzerátů 27.12.16 06:13

@Ilorin no už jsem je dělala a opět katastrofa :roll:.Tohle prostě prostě není moje pARKETA. Nedržely pohromadě, vařila jsem 25 min. Strouhala jsem nahrubo na struhadle, jako když strouhám salátovou okurku, ale to bylo opravdu moc hrubé

Ilorin
Echt Kelišová 8976 příspěvků 27.12.16 08:27
@smutná máma píše:
@Ilorin no už jsem je dělala a opět katastrofa :roll:.Tohle prostě prostě není moje pARKETA. Nedržely pohromadě, vařila jsem 25 min. Strouhala jsem nahrubo na struhadle, jako když strouhám salátovou okurku, ale to bylo opravdu moc hrubé

tak je asi někde zrada, já je včera vařila, dělala jsem jich opravdu hodně a všechny se povedly :think:

smutná máma
Závislačka 4864 příspěvků 71 inzerátů 27.12.16 09:06

@Ilorin prosím,kolik minut tedy tak vaříš? a opravdu to hrubé struhADLO? JEŠTĚ JEDNOU DÍKY ZA RADU, promiň, že otravuju

Ilorin
Echt Kelišová 8976 příspěvků 27.12.16 10:25

@smutná máma jojo nahrubo, ale dělala jsem je i najemno, a stejně to těsto krásně drželo pohromadě. Dělám malé knedlíčky a vařím tak 8-10 minut

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama