Jak napravit svůj spánkový režim?

23
1.1.20 23:24

Jak napravit svůj spánkový režim?

Neřešily jste někdo problém se spánkem vypěstovaný díky nočnímu vstávání k dítěti? Mně teda problémy začaly už v těhotenství, kdy jsem měla nevolnosti hlavně v noci, a to téměř celé těhotenství, spoustu nocí jsem probdila. Pak následovalo cca 6 měsíců, než malý začal v noci více spávat, teď má rok a spává i celou noc, jenže já třeba usnu s ním v 9 večer, ale pak se sama vzbudím za 2-3 hodiny a už nemůžu třeba do 4 i 5 do rána usnout a sotva pak usnu, tak už malý vstává. Zachraňuje mě jeho spánek přes den, to si jdu lehnout s ním. Když se snažím usnout později, tak se mi stává, že stejně neusnu třeba do 3 do noci. Když zkusím nejít spát přes den, ať jsem večer víc unavená, tak je to stejný. :( Když se někdo zeptá, jak mi malej v noci spává a já řeknu, že už i celou noc, tak se dozvím, jak se mám, že se taky vyspím. :zed: Prášky na spaní bych opravdu nerada… Předem děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1882
2.1.20 01:09

Mam to stejne a netusim co s tim :nevim:

A obcas, kdyz bych i usla, tak me nejake z deti ihned probudi a „kolecko“ usinani jede nanovo.. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42389
2.1.20 01:28

Taky čekám co kdo poradí :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.20 10:34

Mně pomohl čas. Prostě jsem se zase časem „naučila“ spát celou noc. Prášky na spaní jsem taky nechtěla brát a nebrala.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.20 10:35

A trvalo to do cca dvou let dítěte. Od té doby už spím pěkně. První dva roky byly opravdu v tomto ohledu hodně náročné, nedostatek spánku mi dost ovlivňoval psychiku :-(

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat